Dovolená byla moc pěkná. V hotelu nás ihned nechali odložit věci, zajít na toaletu atd. Pokoj jsme měli připraven v 11:30 (ač nám CK napsala že až ve 14, tudíž nás to moc potěšilo.) V den odjezdu (až 20:15) jsme museli opustit pokoj do 10 hodin, ale na recepci byli velice ochotní a nechali nám prostor na věci i přístup k wc, až do večera.
Cesta autobusem byla náročná, hlavně protože byl dvoupatrový a již v ČR, než nás vyzvedl nabral zpozdění.
Info o dovolené chodí týden předem, což mi přijde dost pozdě, ale co se dá dělat.
Přesto za vše děkujeme a chválíme :)
PlážPláž je opravdu 100 metrů od hotelu, je to přes 1 silnici. Pláž je plná lehátek, které je možné zaplatit, nebo ležet až u moře, za cedulí, kde se neplatí. Písčitá pláž bývá čistá, uklízí tam denně. Každý den 2x probíhá plážové cvičení/tance se zkušenými tanečníky.
Na pláži je molo pro lodě, za 6 eur se tam dá najít pěkná hodinová plavba.
StravaMěli jsme polopenzi. Snídaně - výběr ze sladkého i slaného (croisanty, housky, tousty, nutella, med, máslo, džem, šunka, salám, sýr, musli, jogurt....) a káva, džus.
Večeře - salátový bar (velký výběr zeleniny - chléb k tomu), poté výběr z polévky nebo těstovin (doporučuji těstoviny), a následuje hlavní jídlo (též výběr ze dvou). Na závěr většinou ovoce nebo buchta.
UbytovanieUbytování odpovídá ***, pokoj pro 2 - postele, noční stolky, skříň na oblečení, stolek se zrcadlem, malý trezor ve skříni, koupelna - fén, sprcha, bidet, wc, umyvadlo.
Každý den úklid, výměna podložky u sprchy, ložní prádlo a ručníky dle potřeby - stačí položit na postel před úklidem (ten je cca v 10 - 12h). Balkon se židlí.
SlužbyHotel byl pěkný, lidi velice milí. Dorozumíte se základy angličtiny, potěší je, když třeba jen pozdravíte italsky.
Je možné posadit se a dát si třeba kávu či pivo před recepcí, či venku před hotele, kde je posezení i houspačka pro odpočinek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate