Bellariva Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rimini, Rimini - Bellariva
Andrea M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Andrea M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin Dufek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd odpovídal ceně.
Zájezd odpovídal ceně.
Tomáš Konvička
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování pro nenaročné klienty, dobrá strava, pro cestování na výlety delší přejezdy- lepší destinace Cattolica, kde je živější město a větší možnost výletů.
Cestovka nabízí možnost výletů, kde je stejně nutno se dopravit vlastní cestou
Ubytování pro nenaročné klienty, dobrá strava, pro cestování na výlety delší přejezdy- lepší destinace Cattolica, kde je živější město a větší možnost výletů.
Cestovka nabízí možnost výletů, kde je stejně nutno se dopravit vlastní cestou
pláž v blízkosti, většinou placené, ale dá se jen položit osuška, popř. je nutné popojít kousek dále. Pozvolný vstup do moře
StravaSnídaně po celý pobyt stejné- kontinentální (džem, med, crosaint, sýr). Bohaté večeře, výběr z menu, avšak pouze v italštině. Mimo hotel dostupné jídlo, většinou těstoviny
UbytovanieUbytování pro nenáročné klienty, v hotelu povětšinou postarší italští klienti. Hotel nepořádal žádný večerní program.
Pokoj vyhovující, i s balkonem, Pravidelná výměna ručníků
služeb jsem nevyužíval, minus bez večerního programu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jindřiška Osičková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel neodpovídal ***hotelu, ale **hotelu.
Hotel neodpovídal ***hotelu, ale **hotelu.
udržovaná, lehátka placená, bylo možno jít i na veřejnou pláž, čistý písek i moře,
Stravasnídaně bufet, výběr malý, každý den to samé, omezené množství, večeře byli vtipné, servírované jídlo, předkrm těstoviny nebo rýže v omáčce stejné chuti, další chod miniaturní porce bez možnosti si přidat, zákusek bud plátek melounu, nebo pudink, po večeři jsme měli hlad, nebylo ani pečivo
UbytovaniePokoj byl velice malý, ale o úklid a výměnu ručníků se starali, problém byl s koupelnou, sprcha byla zavěšena naproti toaletě, která měla 1metr.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Mažeriková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hotel je na internetovej stránke prezentovaný ako trojhviezdičkový, je tam foto krásnej izby. v skutočnosti je to len 2-hviezdičkový hotel a o takej izbe nikto v tomto hoteli nechyroval.
hotel je na internetovej stránke prezentovaný ako trojhviezdičkový, je tam foto krásnej izby. v skutočnosti je to len 2-hviezdičkový hotel a o takej izbe nikto v tomto hoteli nechyroval.
plážový servis sme si dokúpili v hoteli, pláž bola cca 100m, pekná, čistá
Stravapri polopenzii raňajky formou bufetu, večera bez možnosti výberu, nápoje a kávu sme si platili
Ubytovanieubytovanie je v izbách, ktoré sú rozmerovo minimalistické, zariadenie sparťanské, kúpelňa je neskutočne malá a na cca 1m2 sa nachádza miniumývadlo, záchodová misa, bidet a sprcha
uteráky vám nevymenia celý pobyt
klimatizácia tam nie je, iba ventilátor
dohovoríte sa po anglicky a taliansky, ale personál je milý
Ján Toth
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Persoanl a majitelia úplne perfektní, nemalo to chybu.
Persoanl a majitelia úplne perfektní, nemalo to chybu.
Čistota pláže výborná.Veľmi dobrý dojem trochu kazili pouliční predajcovia a bezdomovci,ktorý,ktorý sa tam sem tam objavovali,nič nepponúkali ,len pýtali peniaze.
Veľmi dobrý doplnok boli masáže,ktoré poskytovala p. LILI,jak cenovo tak kvalitou.
Strava nemala chybu, uplne super.
UbytovanieČisto a príjemne
SlužbyPersonal profesionálný a príjemný
Blanka Šimková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená super.
Dovolená super.
Pro mě zatím top.
StravaDobrá
UbytovanieDostačující
SlužbyVelmi milá recepční.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 163 € za os.
Martina Ď.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz čistá, lehatka za poplatok. Pozvolny vstup do mora, takže super pre deti. More- voda ciste. Pozdlz celej plaze rozne detske ihriská, preliezky, hojdacky. Velka spokojnosť.
StravaStrava ok. Na ranajky väčšinou croasant, vločky, musli, dzemy na vyber. Káva na vyber. Žiadna zelenina, celý pobyt to iste, takže ranajkami neohurili, no bolo to v pohode. Večere na 1. Najprv vyber zo švédskych stolov, potom ďalšie 2 chody+ dezert. Minerálka, voda, víno k dispozícii.
UbytovanieIzba bola malinka, boli tam stiesnene podmienky. Boli sme 2+2 deti. Na izbe 40 cm miesto okolo postele na chodenie. Nebol balkon, žiaden stolik, stolicka kam si sadnut. V skrini žiadne policr, iba tyč a cca 10 vesiakov. Pri 4 osobách dosť zle na vybavenie veci. Aspoň že klíma fungovala. Kúpelka malinka, umývadlo, bidet, wc. Sprcha nad weckom takže akurat miesto pre nohy na státie sprchovanie nad weckom.
SlužbyKatastrofa! Ráno pri príchode recepcna ako aj "asi"majiteľ nevedeli ani nemecky ani anglicky...iba taliansky....takže rukami nohami...asi si myslia že všetci dovolenkári majú práve taliančinu v malicku. Na izbe čistota, výmena uterakov každý den+ umývanie podlahy, upratovanie. Pod oknom pracovali s bruskou od rána až do večera...takže hneď ráno odtiaľ utekat, a večer okolo 7mej tiež na nervy. Čo robili mimo sezony, keď v najvacsom cestovnom ruchu tam zneprijemnuju zivot dovolenkárom? No...Taliani. Personál neprofesionálny, mali chaos pri večeri, rovnako 1/2 l vina sme museli od nich pytat lebo sami akoby nemali záujem nam to priniesť. Ráno sme dostali jedálny lístok s možnosťou výberu jedál na večeru v taliancine...Žiadna snaha dať to aspoň do jedného svet.jazyka....tak.mobil...slovnik...A prekladať čo nám vlastne chcu ponúknuť. Hlavná vec že majiteľ celý deň vysedaval pred hotelom a fajčil el.cig.ale žeby preložil jedálny lístok....to nie... no sklamanie.
Martin Klement
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Pláž krásná, jen v moři spousty medůz.
StravaPrvní den, až překvapivě spokojen. Další dny, to bylo ubyčejně dobré. Jídelníček jen v Italštině.
UbytovanieUbytování nic moc. Manželská postel složená ze 2 starých postelí. Koupelna byla strašně malinká, místama plíseň. Personál nijak moc příjemný, nehledě na to, že anglicky mluvila jen jedna slečna z kuchyně. Uklízečky vám vlezou do pokoje i když říkáte STOP. Jinak dostupnost pláže z hotelu je příjemná, asi 3 minuty pěšky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Drahomír Jančík
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Není třeba mnoha slov - naprostá spokojenost.
Není třeba mnoha slov - naprostá spokojenost.
Koupí-li se v hotelu místo na pláži, dojde se na danou pláž asi za 10 minut. Nikterak není přeplněna, služba na ní je perfektní (na pláži je malá restaurace), čistota. Moře parádní, ideální pro děti, písek a velmi pozvolný vstup do moře. Touží-li někdo po moři a slunci, prostě ideál. K dispozici jsou sprchy (zpoplatněné), ale mohou se minout. Vždyť ke sprše v hotelovém pokoji je to jen cca 10 minut.
StravaStrava ke spokojenosti patří. Hotel Ausonia má kuchyň, kterou jisté uvítá každý suchozemec, jenž na dovolené u pobřeží preferuje ryby a dary moře. Snídaně formou švédského stolu (co z něj zmizí, to se zase dodá), jistě si na něm každý vybere. Jak u oběda, tak večeře je vždy volba ze dvou možností, pochopitelně víno podle chuti. Pokud se někdo nevzpírá makaronům a italské kuchyni jako takové, přijde si na své, pokud ovšem nepočítá kalorie. Jejich dávka je víc než dostatečná, ale pobytem v moři či jinak se redukovat dá.
UbytovanieVyhovuje-li přátelsky vedený menší hotel spíše než anonymní velkohotel s bazény, posilovnou, saunou etc., pak Ausonia je to pravé. Pokoj je účelně vybavený, s vlastním příslušenstvím (včetně sprchového koutu), televizí. Služby standardní - úklid, výměna osušek atd. perfektní. Umístění ideální, v tiché ulici, na pláž cca 10 min., hned za hotelem park, do centra Rimmini cca 20. min., v případě touhy po návštěvě nějakého města na nádraží tak asi půl hodiny. Na centrální ulici s obchody, bary etc., na níž (a nejen na ní) kypí život hluboho do noci, je to pěšno tak 5 min.
SlužbyV recepci ochotně hostům vyjdou vstříc. Lze v ní koupit cca za poloviční cenu místo na pláži (slunečník, lehátka), třeba i na jeden den (pochopitelně i více). K dispozici je malý bar s velkým výběrem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 147 € za os.
Markéta Křížová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla hezká, nicméně dle smlouvy jsme byli ubytováni v hotelu Central Park a ne v hotelu Prestige, to bylo omylem v první, následně správně opravené smlouvě. Jinak lokalita je velmi pěkná, krásné koupání, i když na placených plážích, neplacené jsou velmi daleko, ne cca 400 m od hotelu, tam jsou placené. Na celém zájezdu vidíme ve zkratce dva problémy, absolutně se kromě italštiny nebylo možné domluvit s personálem hotelu, teprve při odjezdu po nás chtěli zaplatit parkovné v objektu. Věděli jsme, že možná nějakou částku budeme platit, nicméně ne kolik - to nám na začátku pobytu nikdo nebyl schopen říct, a hlavně měli parkovné vybrat hned při příjezdu, co by dělali, kdyby nám chyběla hotovost, kartou se tam platit nedalo.
Dovolená byla hezká, nicméně dle smlouvy jsme byli ubytováni v hotelu Central Park a ne v hotelu Prestige, to bylo omylem v první, následně správně opravené smlouvě. Jinak lokalita je velmi pěkná, krásné koupání, i když na placených plážích, neplacené jsou velmi daleko, ne cca 400 m od hotelu, tam jsou placené. Na celém zájezdu vidíme ve zkratce dva problémy, absolutně se kromě italštiny nebylo možné domluvit s personálem hotelu, teprve při odjezdu po nás chtěli zaplatit parkovné v objektu. Věděli jsme, že možná nějakou částku budeme platit, nicméně ne kolik - to nám na začátku pobytu nikdo nebyl schopen říct, a hlavně měli parkovné vybrat hned při příjezdu, co by dělali, kdyby nám chyběla hotovost, kartou se tam platit nedalo.
Placená pláž byla velmi pěkná, čistá, se sprchou a WC, lehátka i slunečník, pomalý vstup do moře, které bylo bez vln, plavčíci celou dobu hlídali, byla bezpečná ohledně krádeží, tou jsme byli naprosto nadšení. Ale zdůrazňuji, jednalo se o placenou pláž, na neplacenou jsme vůbec ani nedošli, tam by ani nebyla sprcha.
StravaSnídaně měla být formou švédského stolu, ale to se vůbec takto nazvat nedá. Všichni jsme měli nachystaný každý den to samé na stole. Marmeládu, dva suchary v balíčku, sladký croissant a někdy malou Nutelu. Dále občas jsme na tzv. švédském stole našli vždy ten samý sýr a salám, někdy tam přidali máslo. Dále byl k dispozici džus, který se musel stále reklamovat, že není, že teče jen voda - vše se muselo ukazovat, nikdo nerozuměl. Káva byla také k dispozici, ale poslední dva dny jim kávovar nefungoval, tak jsme měli jen džus, několik dní nebyla ani možnost dát si k snídani čaj, buď chyběl nebo nefungoval kávovar. To samé ohledně cukru, někdy byl, někdy ne. Večere byly podávané ve velmi malém množství, porce byly ještě menší než dětské, např. malý tenký kus masa a 4 tenké kusy brambor o trochu větší než hranolky. Ještě jsme si museli každý den večeře dokupovat v potravinách.
UbytovanieS ubytováním nebyl problém, pouze byl velmi malý pokoj na rozdíl od ostatních ( i bez nějaké židle), jak jsme zjistili, i když my jsme byli 4. Jen řešení koupelny s WC je velmi nepraktické. Při vstupu je vpravo umyvadlo, vlevo ve zdi na pevno sprcha, se kterou se nedá nijak manipulovat, vše stéká dolů do odpadu v podlaze, který se ucpává. No a teprve po osprchování se dostane člověk k WC, jinak ne. Tím pádem logicky při sprchování je vše mokré, zvlášť když není možná manipulace se sprchou.Museli jsme vždy počkat, než vše odteče a podlaha uschne. Dále byl problém s toaletním papírem, většinou jsme si kupovali svůj, ručníky nám sami od sebe neměnili, jednou jsme je nechali na zemi, tak nám je vyměnili, ale spíš za utěrky. Ale toto jsou drobnosti, člověk nemůže očekávat servis jako ve vícehvězdičkovém hotelu.
Služby hotelu byly trošku jiné než jsme očekávali, zejména ohledně stravy polopenzí, dále komunikace s personálem, wifi na recepci bylo téměř nefunkční a na jednom místě, pokud jsme se trošku posunuli, žádné nebylo. Někdy jsme se ani nemohli připojit, i když jsme potřebovali něco zjistit ohledně nějakých informací o letovisku, např. mapy. Kromě jiného vlastně žádné služby v hotelu kromě úklidu nebyly.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem s celej dovolenky je maximálna spokojnosť či s ubytovaním alebo celkovo s pobytom.Hlavne čo musím podotknúť z vašej strany cestovnej kancelárie váš program na každý deň ako boli výlety do SanMarína,alebo výlet loďou do malého mestečka Catolica mali hodinový volný program a naspäť v cene plavby sme mali grilované rybky a fľašku vínka.Každý den sme mali plánovaný program celé ked to zhrnieme naše zážitky a celkový dojem perfektná dovolenka ********** môžme odporučiť.
Celkový dojem s celej dovolenky je maximálna spokojnosť či s ubytovaním alebo celkovo s pobytom.Hlavne čo musím podotknúť z vašej strany cestovnej kancelárie váš program na každý deň ako boli výlety do SanMarína,alebo výlet loďou do malého mestečka Catolica mali hodinový volný program a naspäť v cene plavby sme mali grilované rybky a fľašku vínka.Každý den sme mali plánovaný program celé ked to zhrnieme naše zážitky a celkový dojem perfektná dovolenka ********** môžme odporučiť.
Mali sme to blízko od hotela pár metrov.Čistota pláže nie vždy boli čisté. Tam sa to odlišovalo od súkromných pláži a verejných.
StravaVýborná ochutnali sme Taliansku kuchyňu ktorá sa od našej odlišuje hlavne prílohami k hlavnému jedlu. Či ranajky ale večera
UbytovanieK tomu nemáme čo vytknúť taktiež super
SlužbySlužby hotela boli super
Žaneta Czaniková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super
Super
Super
StravaV pohode
UbytovanieSuper
SlužbyNemali sme zabezpečené parkovanie v hoteli napriek tomu že som to vyžadovala
Alena Vaulina
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anikó S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irena N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimir Karel
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel a okolie pôsobili čisto, lokácia hotela splnila očakávanie.
Hotel a okolie pôsobili čisto, lokácia hotela splnila očakávanie.
Pláž ihneď dostupná, čistá, bez problémov.
StravaPriemer. Na raňajky slabší výber. Pri večeriach by som ocenil menu aspoň v 1 cudzom jazyku. Avšak kvalita jedla bola väčšinou vyhovujúca.
UbytovanieSpôsob ubytovania absolútne nezodpovedalo popisu na stránke. Ku sklamaniu prispelo aj to, že sme neboli upozornení na skutočnosť, že izba ktorá nám ponúknutá patrí k tým najhorším v hotely. Bez balkóna a s absolútne nevhodnou kúpeľňou. Prikladám foto. Ak by sme mali tieto informácie tak by sme určite zvolili iné ubytovanie.
SlužbyPersonál veľmi priateľskí a ochotní. Služby zodpovedali cca 3* v Taliansku.
Emilie Prchalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsem byli celkem spokojeni.
Celkově jsem byli celkem spokojeni.
Velmi blízko, příjemní lidé, vždy ráno uklizena.
StravaVynikající! Italské jídlo, několik chodů, výběr vždy že dvou jídel, hodně mořských ryb, ovoce, zeleniny i deserty.
UbytovanieVelmi malý pokoj pro 4 osoby. Horní Palanda bez zábran. Spodni palanda s propadly lůžkem. WiFi na pokoji nefungovala.
SlužbyWiFi fungoval pouze u recepce na kód na 24h,pouze pro jeden mobil. První 3dny nefungovala vůbec. Recepční jedna mila, druhý protivný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karel Dryje
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Rimini jsem byl třetím rokem po sobě. Pláž super, plážový servis super, jídlo v hotelu Feldberg srovnatelné s ostatními hotely, pokojské a servírky v pohodě, ubytování špatné. K jídlu není v ceně ani karafa s kohoutkovou vodou (účtují si 2 EUR za jednu karafu vody, což se mně v žádném hotelu v Rimini, kde jsem byl, ještě nestalo).
V Rimini jsem byl třetím rokem po sobě. Pláž super, plážový servis super, jídlo v hotelu Feldberg srovnatelné s ostatními hotely, pokojské a servírky v pohodě, ubytování špatné. K jídlu není v ceně ani karafa s kohoutkovou vodou (účtují si 2 EUR za jednu karafu vody, což se mně v žádném hotelu v Rimini, kde jsem byl, ještě nestalo).
Pláž je čistá, má pozvolný vstup do moře, výborné i pro malé děti. Na pláži plážový servis (2 lehátka slunečník, cca 70 EUR na týden), toalety čisté, sprchy s teplou vodou. Na pláži jak restaurace, bary i kavárny. Některé pláže vybaveny dětskými hřišti, beachvolejbalovými kurty, stolním fotbalem, rotopedy, apod. Samozřejmostí plavčík. Za mě pláže v Rimini super.
StravaStrava servírovaná, srovnatelná s ostatními hotely v Rimini. Hodně mořských živočichů, těstovin, (za mě výborně udělané na sladko), skoro každý den sušená šunka, maso, polévka, zelenina všech možných druhů, každý den rozkrájená pizza (rajský protlak, sýr). Možnost výběru jídla den dopředu.
UbytovanieFeldberg byl čtvrtý hotel (jeden rok jsme byli týden/týden v jiném hotelu), kde jsem byl se synem ubytován. Ve srovnání s ostatními nejhorší. Hotel měl z 80% zrekonstruované pokoje, my Češi jsme dostali samozřejmě nezrekonstruovaný pokoj. Nejde o postel, ale o sociální zařízení (viz foto). Pokud bych srovnal z vysokoškolskou kolejí z roku 1997-2000, vyšší úroveň měla vysokoškolská kolej.
Ale nepřekvapilo mně to, již v roce 2007 na dovolené v Tunisku byla rozdělena jídelna na západ/východ. Jednoduše jsme z východu a někteří nás budou tak brát, i když jejich osvícení dosáhlo maximálně cesty do Říma.
Jídelníček v italštině, žádal jsem několikrát o anglický, nejspíš díky mé špatné angličtině nerozuměli. Hotelový bar oproti ostatním hotelům v Rimini, předražený. Aperitiv, malé Martini si účtovali 5 EUR, (v obchodě naproti měli litrovou lahev Martini za 10 EUR), sklenici Aperolu si účtovali rovněž 5 EUR, cena některých druhů káv dražší než v kavárně přímo na pláži. Pro zasmání, pan provozní (nebo majitel) hotelu pobíhal každý den po hotelu vysvlečen do půl těla s břichem jako Falstaff.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v regionu Emilia Romagna jsem byl nucen vybrat na poslední chvíli a nabídka byla velmi omezená, proto jsem zvolit podle popisu a umístění v klidné zóně. Tuto druhou podmínku residence skoro splnila, protože mezi železniční tratí a rezidencí je umístěn ještě další dům. Při zájmu o uvedenou lokalitu se nabízená cena ihned bez kompromisů zvedla o 2000 Kč. Tvrzení CK, že je vše v Itálii poslední srpnový týden vyprodán neodpovídalo, neboť od pondělí do pátku nebyl apartmán zaplněn a placená pláž byla zaplněna asi z jedné třetiny.
Ubytování v regionu Emilia Romagna jsem byl nucen vybrat na poslední chvíli a nabídka byla velmi omezená, proto jsem zvolit podle popisu a umístění v klidné zóně. Tuto druhou podmínku residence skoro splnila, protože mezi železniční tratí a rezidencí je umístěn ještě další dům. Při zájmu o uvedenou lokalitu se nabízená cena ihned bez kompromisů zvedla o 2000 Kč. Tvrzení CK, že je vše v Itálii poslední srpnový týden vyprodán neodpovídalo, neboť od pondělí do pátku nebyl apartmán zaplněn a placená pláž byla zaplněna asi z jedné třetiny.
Písčitá placená pláž č.53 je dle popisu asi 50 m, s výbornou obsluhou a odpovídající cenou jsme by spokojeni. Neplacená pláž se spíše smetiště u moře vzdálené více jak 200 m.
StravaProtože strava byla vlastní, postrádal jsem u kuchyňského koutu varnou konvici, místo které byla asi mikrovlnná trouba s grilem. Velmi mi však chyběly hrnky na čaj a kvalitní příbory. Lednička s malým mrazákem byla vyhovující. V blízkosti do 1 km se však žádné "supermercato" nenachází.
UbytovanieKvalita ubytování podle mého názoru neodpovídá ceně, měl jsem k dispozici typ mono s rozkládacím dvougaučem a další rozkládací postelí pro třetí nebo čtvrtou osobu. Postačí pro jednorázové přespání, nikoliv delší pobyt za uvedenou cenu. Zjištěné závady byly nahlášeny hned při přebírání apartmánu, delegátka CK se mnou byla v telefonickém kontaktu, ale přesto závady nebyly řešeny. Jednalo se o uvoLněnou vodovodní dřezovou baterii, upadlou digestoř s nesvítícím světlem, nesvítící světlo nad umyvadlem, neupevněné dveře u sprchového koutu. Nechápu proč nemůže být apartmán standardně vybaven toaletním papírem v ceně 1 euro na 4 role a čistícími prostředky, když je nevratný poplatek 50 eur za úklid. Pokud jsem dříve byl s CK a závěrečný úklid provedl sám, neplatil jsem poplatek. Důkazy o kvalitě ubytování jsou uvedeny na přiložených fotografiích.
SlužbyNabízené parkování u rezidence za poplatek 100 eur. Jinak popis CK v nabídce odpovídá. Ochota v recepční s něčím poradit však nebyla žádná. Připojení na WiFi opravdu pouze v sedačce před recepcí, což je velmi omezující a standardně bývá po celém objektu. Některé hotely mají dosah i na pláž.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vlastimil Havel
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem celkem spokojen, ale hned na začátku zpoždění autobusu 2 hodiny v Praze, což se nechá pochopit, ale to, že jsem měl určeno nástupní místo v Praze, přestože jsem od Plzně mě naštvalo. Předpokládal jsem, že se pojede jinou trasou, ale jelo se přes Plzeň, kde 4 lidé přistupovali. Proto nespokojenost. Myslím, že i zpoždění by mohlo být oznámeno SMS a ne abychom sami zjišťovali co se děje a zda vůbec čekáme na správném místě.
Byl jsem celkem spokojen, ale hned na začátku zpoždění autobusu 2 hodiny v Praze, což se nechá pochopit, ale to, že jsem měl určeno nástupní místo v Praze, přestože jsem od Plzně mě naštvalo. Předpokládal jsem, že se pojede jinou trasou, ale jelo se přes Plzeň, kde 4 lidé přistupovali. Proto nespokojenost. Myslím, že i zpoždění by mohlo být oznámeno SMS a ne abychom sami zjišťovali co se děje a zda vůbec čekáme na správném místě.
Vše v pořádku, ale při při větších vlnách se objevovaly i odpadky u břehu.
StravaStále stejná nabídka s omezovaným množstvím spotřeby.
UbytovanieUbytování skromné, dostačující, ale postel velmi tvrdá a při sebemenším pohybu hlasitě vrzající. Televize a klimatizace za poplatky, což nebylo v propozicích.
SlužbyÚklid v pořádku. Velmi omezená nabídka k nákupu nápojů. Přístup personálu dobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloslava H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená super, teplo, čisté moře...
Dovolená super, teplo, čisté moře...
Pláž krásná, čistá. Větší část zabíraly slunečníky s lehátky, které ale kvůli vysoké ceně byly využívány tak maximálně z 10%. Deku nebo ručník k sezení na pláži není dovoleno. Škoda, takže buď plavat nebo chodit po pláži.
Přesto jsme pobytem v Rimini byly nadšeny a rády se zase někdy vrátíme.
Snídaně každý den pod přísným dohledem jednoho ze zaměstnanců, abyste nepřekročili stanovenou porci - 2 plátky chleba, 1 salámu, 1 sýra, kousek másla či pomazánky, šálek kávy NEBO 1 croissant ,1 koblih , šálek čaje či kávy
(my ani toto nesnědly, ale zarazilo nás, že všichni Češi dostali 2. den ráno na stolek lístek s předepsanou porcí)
Pokoj dobrý,, problém jen s matrací, z níž vystupovaly pružiny. Po několika upozorněních a bouřlivém výstupu jednoho z recepčních matrace po 3 dnech vyměněna. Štěstí, že jsme ovládaly RJ a,AJ a mohly komunikovat. Spojily jsme se sice s delegátkou, ta s recepční mobilem mluvila,ale nám pak vzkázala, že nám drží pěsti, abychom problém vyřešily.
Koupelna starší, ale v pohodě, jen stále padal závěs u sprchy. Ale i s tím jsme si poradily. Úklid pokoje perfektní. Ubytování je tedy spíše pro méně náročné hosty.
OK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radovan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslava N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Pláž se nachází blízko hotelu, je čistá, udržovaná, ale plná nejrůznějších prodejců. Největší problém vidím v čistotě vody - u pláže většinou špinavá, bohužel se v ní nacházela i dámská vložka a nějaký výkal. Dále od pláže již čistší. Jako negativum jsme ocenili fakt, že jsme měli v ceně lehátka, ale dostali jsme pouze křesílka, umístění bylo velmi daleko od pláže - v posledních řadách. Na druhou stranu je možnost zúčastnit se na pláži různých cvičení - zumby, aerobiku, příp. věnovat se vodním sportům - šlapadla, lodičky.
StravaStrava - obědy a večeře - výtečná, až příliš mnoho jídla, pravidlem je zeleninový bufet, předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce. Bohužel nápoje nejsou v ceně, což se nám, Čechům, celkem prodraží. Láhev vína stojí 8 Eur. Snídaně jsou o něco chudší, menší výběr možností. Hotel má pro přípravu kávy a kapučína přístroj, ale tyto nápoje nejsou příliš chutné - jedná se o rozpustnou kávu ne moc dobré chuti a přeslazené suché mléko. Obsluha je však vždy velmi milá a ochotná, ačkoliv pracují každý den ve velkém stresu.
UbytovanieZrekonstruované koupelny, novější nábytek na pokojích. Úklid v pořádku, probíhá každý den. Nevýhodou je umístění pokojů do ulice - velmi hlučné, zejména pokud se v hotelu či okolních hotelích koná nějaká akce, což je téměř každý den, trvá do 24.00h. Poté můžete v klidu usnout. Je možné zavřít okna, velmi těsnící, avšak nám na pokoji nefungovala klimatizace.
SlužbyÚroveň hotelu odpovídá 3 hvězdičkám, pravděpodobně starší, ale zrekonstruovaný. Bohužel chybí dětský koutek. Personál velmi milý a ochotný. Jako pozitivum hodnotím organizaci jedné večerní slavnosti, která se koná pro všechny hosty (nejen hotelu) přímo na ulici za hudebního doprovodu a tanců orientálních tanečnic.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Hostýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobrý dojem
Velmi dobrý dojem
Pláž velmi blízko, slunečníky a lehátka k dispozici za dobrou cenu
StravaHotelová strava velmi dobrá, výběr jídel na velmi dobré úrovni
UbytovaniePokoj malý, ale vybavení dobré
SlužbySlužby perfektní, každý den výměna ručníků a úklid pokoje
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 141 € za os.