Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Bronislava Štockmannová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čisté pláže zaměřené na rodiny s dětmi. Bohužel plážový servis drahý - 8 eu na osobu. Našla se i neplacená pláž.
StravaMístní, výborná. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem ze dvou jídel. Vždy byl salátový bufet, následoval předkrm a hlavní jídlo. Potom byl výběr ze tří dezertů.
UbytovanieVýborné, hotel splnil naše očekávání.
SlužbyKaždý den úklid a výměna ručníků. Klimatizace bez poplatku, balkonek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Soňa Polášková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je placená zvlášť ale hooodně drahá - kolem 75 euro - za 5 dní (2 lehátka a slunečník) Jsou tam i free pláže, ale ty jsou malé a přecpané turisty.....
StravaVždy jsou 2 chody - těstoviny + nějaké maso - na výběr je ze dvou jídel....ale chce to slovník - vše je v italštině (nám pomáhal ten slovenský číšník) Jídlo je zdravé a chutné.......
UbytovanieHotel London je pěkný čistý hotel s vlastním bazénem a číšníkem mluvícím slovensky....
Službyve všem vycházejí vstříc - nám třeba volali doktora až na pokoj....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Filtrovať recenzie
Klára Pešková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž je od hotelu opravdu kousek (z hotelu je na ní vidět). Bohužel v Cattolice zbylo jen málo veřejných pláží, většina je rozprodaná hotelům, kde je deštník na deštníku. Lehátka si musíte koupit za docela vysokou cenu. (Když už, tak na celý týden dopředu - je to levnější)
Veřejné pláže nám ovšem přišli lepší a i čistší (není zde tolik vlnolamů a řas) a prostornější :)
Jinak moře je zde díky úpravě opravdu mělké, bylo umění najít místo, kde jsme měli vodu k ramenům. Pro děti je Cattolica skvělá, moře je mělké a na každém metru je plavčík. Písek ocení jak děti, tak ti, kterým nevadí vymývat písek z plavek :) Výpravám bez dětí bych doporučila o kousek se projít a dojít si na veřejnou pláž nalevo od hotelu za malým přístavem. Je zde dobrý bar a dost místa na ležení. Pláž využívají i místní, takže je asi dobrá :)
Jídlo bylo výborné, nebylo snad nic co by nám nechutnalo. Na snídani velký výběr z italských švédských stolů (prosciuto, mortadella, jogurty, ovoce, müsli, pečivo, kompletní kávový sortiment ...)
Obědy byly vydatné (v horku až moc) - předkrm ve formě těstovin, hlavní jídlo a dezert + salátový bufet
Večeře - stejné jako obědy
Jak oběd tak večeři si vybíráte den předem každý chod z minimálně dvou variant.
Vše bylo moc dobré, opravdu nebylo nic, co by se nedalo sníst :)
Hotel je trochu starší a zrenovovaný asi jen z části (my jsme měli opravdu malinkatý pokoj v posledním patře, kam se asi renovace ještě nedostala.) Ale špína zde nebyla a pokoj byl pravidelně uklízen. Jen zdi jsou jak z papíru. Bazén je umístěn mezi hotely a silnicí, ale stačí. Jeho velkou nevýhodou je, že je skoro celý den ve stínu. Ještě jeden bazénový areál se nachází na pláži hned u hotelu, nevím ale, zda je přístupný všem nebo jen těm, kteří si koupí lehátka. My jsme to nezjišťovali, protože v bazéncích bylo hodně plno i bez nás.
SlužbyV hotelu překvapivě někteří moc anglicky neumí, ale to je u italů trochu běžné. V komunikaci pomohl i slovenský číšník, který se ochotně ujímal českých výprav.
V okolí je nabízeno mnoho výletů a aktivit (plavby výletní lodí, výlety do aquarií v Rimini a Cattolice,...) lepší je ale domluvit si vše ve městě nebo u pláže, v hotelu moc informací nemají.
!!!pozor hotel nenabízí lehátky na pláži zdarma, jak je uváděno u některých zájezdů!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Bronislava Štockmannová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čisté pláže zaměřené na rodiny s dětmi. Bohužel plážový servis drahý - 8 eu na osobu. Našla se i neplacená pláž.
StravaMístní, výborná. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem ze dvou jídel. Vždy byl salátový bufet, následoval předkrm a hlavní jídlo. Potom byl výběr ze tří dezertů.
UbytovanieVýborné, hotel splnil naše očekávání.
SlužbyKaždý den úklid a výměna ručníků. Klimatizace bez poplatku, balkonek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Soňa Polášková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je placená zvlášť ale hooodně drahá - kolem 75 euro - za 5 dní (2 lehátka a slunečník) Jsou tam i free pláže, ale ty jsou malé a přecpané turisty.....
StravaVždy jsou 2 chody - těstoviny + nějaké maso - na výběr je ze dvou jídel....ale chce to slovník - vše je v italštině (nám pomáhal ten slovenský číšník) Jídlo je zdravé a chutné.......
UbytovanieHotel London je pěkný čistý hotel s vlastním bazénem a číšníkem mluvícím slovensky....
Službyve všem vycházejí vstříc - nám třeba volali doktora až na pokoj....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...