Due Mari Hodnotenie: 4/5
od 261 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Lucie Suchardová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž i moře bylo čisté a upravené. Deštníky i lehátka každé ráno připravené. Líbilo se mi, že neležela hlava na hlavě, ale mezi lehátky byl dostatečný prostor. Na pláži se mi navíc líbilo spousty dětských hřišť. Co 50 metrů, to dětské hřiště.
StravaVynikající. K tomu není snad ani co dodat. Strava All inclusive zahrnovala snídaně formou švédských stolů, oběd i večeře výběr z menu. Vždy den dopředu byla možnost vybrat si na druhý den oběd i večeři (lístek byl k dispozici buď v angličtině, němčině či italštině). Vybíralo se vždy ze dvou předkrmů, dvou hlavních jídel a na závěr mezi ovocem či dezertem. Manžel ze začátku prskal s tím, že mu tato forma nebude vyhovovat, avšak po první večeři byl naprosto spokojen i on.
Nebylo jídlo, které by nám nechutnalo a to musím říct, že jsme značně vybíraví. Porce byly dostačující. Strava velmi pestrá, těstoviny, polévky, různé druhy mas, ryby, mušle atd. Kuchyně tedy výborná.
Na dovolené jsme měli dvouletého syna, který dostával stejné porce jako my, ač byl zadarmo. Musím říci, že od všech chodů půlku a více snědl a velmi mu chutnalo a to je to takový malý střízlík.
Jediné minus je, že jsem se z dovolené vrátila o dvě kila těžší. :-)
Hotel byl postarší a zajisté by potřeboval mnoho rekostrukcí, zdál se nám omšelý, šedivý. Rozhodně bych ho nehodnotila jako tříhvězdičkový. Ubytování bylo avšak dostačující. Mnoho klientů v předchozích recenzích si stěžují na malou koupelnu, s tím v našem případě nemohu souhlasit. Nebyla nijak velká, ale ani malá, taková normální. Jediné, co mi vadilo, byl "sprchový kout". Jednalo se o sprchu namontovanou v rohu místnosti bez jakýchkoli zábran, tudíž voda po vysprchování byla všude, nanosila se tedy do pokoje. Na obhajobu musím říci, že úklid probíhal každý den plus každodenní výměna ručníků, což nám přišlo velmi vhod.
Hotelový bazén a vířivka byla velmi příjemná. Dostatek lehátek i okolo bazénu.
Personál mluví dobře německy, snaží se i anglicky. Domluví se ale i ten, který žádným světovým jazykem nehovoří.
I přesto, že končila sezóna, v hotelu probíhaly animační programy, babydancing, tanec pro dospělé, bylo to velmi zábavné a příjemné.
V této recenzi chci ale vyzdvihnout číšníky, nejen že obědy i večeře byly velmi rychle podávané, ale personál restaurace je zvyklý na velký počet dětí pobíhajících po jídelně a motajících se, což zvládali s obrovským klidem a úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Vladimír Hanek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá,dostatek prostoru,díky vlnolamům moře klidné,čisté.
StravaVelmi pestrá s možností poznání středomořské stravy ve všech podobách,s nápoji i vínem u každého jídla.Pokud někdo neměl na objednané jídlo chuť,číšníci mu ho ocotně vyměnili za jiné.
UbytovanieVelmi hezké pokoje s výhledem na moře ,pláž i bazén.Pouze koupelna s WC byly poněkud stísněné,ale čisté,s denním úklidem a výměnou ručníků i toaletních potřeb.
SlužbyPerfektní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Lucie Suchardová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž i moře bylo čisté a upravené. Deštníky i lehátka každé ráno připravené. Líbilo se mi, že neležela hlava na hlavě, ale mezi lehátky byl dostatečný prostor. Na pláži se mi navíc líbilo spousty dětských hřišť. Co 50 metrů, to dětské hřiště.
StravaVynikající. K tomu není snad ani co dodat. Strava All inclusive zahrnovala snídaně formou švédských stolů, oběd i večeře výběr z menu. Vždy den dopředu byla možnost vybrat si na druhý den oběd i večeři (lístek byl k dispozici buď v angličtině, němčině či italštině). Vybíralo se vždy ze dvou předkrmů, dvou hlavních jídel a na závěr mezi ovocem či dezertem. Manžel ze začátku prskal s tím, že mu tato forma nebude vyhovovat, avšak po první večeři byl naprosto spokojen i on.
Nebylo jídlo, které by nám nechutnalo a to musím říct, že jsme značně vybíraví. Porce byly dostačující. Strava velmi pestrá, těstoviny, polévky, různé druhy mas, ryby, mušle atd. Kuchyně tedy výborná.
Na dovolené jsme měli dvouletého syna, který dostával stejné porce jako my, ač byl zadarmo. Musím říci, že od všech chodů půlku a více snědl a velmi mu chutnalo a to je to takový malý střízlík.
Jediné minus je, že jsem se z dovolené vrátila o dvě kila těžší. :-)
Hotel byl postarší a zajisté by potřeboval mnoho rekostrukcí, zdál se nám omšelý, šedivý. Rozhodně bych ho nehodnotila jako tříhvězdičkový. Ubytování bylo avšak dostačující. Mnoho klientů v předchozích recenzích si stěžují na malou koupelnu, s tím v našem případě nemohu souhlasit. Nebyla nijak velká, ale ani malá, taková normální. Jediné, co mi vadilo, byl "sprchový kout". Jednalo se o sprchu namontovanou v rohu místnosti bez jakýchkoli zábran, tudíž voda po vysprchování byla všude, nanosila se tedy do pokoje. Na obhajobu musím říci, že úklid probíhal každý den plus každodenní výměna ručníků, což nám přišlo velmi vhod.
Hotelový bazén a vířivka byla velmi příjemná. Dostatek lehátek i okolo bazénu.
Personál mluví dobře německy, snaží se i anglicky. Domluví se ale i ten, který žádným světovým jazykem nehovoří.
I přesto, že končila sezóna, v hotelu probíhaly animační programy, babydancing, tanec pro dospělé, bylo to velmi zábavné a příjemné.
V této recenzi chci ale vyzdvihnout číšníky, nejen že obědy i večeře byly velmi rychle podávané, ale personál restaurace je zvyklý na velký počet dětí pobíhajících po jídelně a motajících se, což zvládali s obrovským klidem a úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Stanislav Faltýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá, prostorná. Striktně dodržována zásada, že místo kde budeme "tábořit" určuje hlídač u vchodu. Nám určil devátou ředu od moře na celou dobu pobytu. Nebylo rozhodující, že pláž byla zaplněna snad méně než na polivinu. Další zásada - jeden pokoj % jeden slunečník + 2 lehátka. To že jsme byli na pokoji /a platili 4/ není podstatné. Snaha získat pro děti / 8 a 10 let/ alespoň lehátka vyšla naprázdno -- jedině si zaplatit - kolik se jsem se ani neptal.
StravaObjednány služby "all inclusive". Snídaně po celou dobu pobytu stále stejné "jak přes kopírák" - šunka, salám, sýr .. nic teplého. Obědy a večeře jak uváděno v nabídce, výběr ze 2 variant. Zapomenu-li na podávání červivých jablek "tak to šlo".
UbytovanieDvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. To samo o sobě znamenalo málem se chodit obracet na chodbu.
K úklidu jsme neměli připomínky - rychlý, kvalitní, komplexní včetně výměny lůžkovin, ručíků, atd.
Deklarovaná - v nabídce - vzdálenost od pláže nebyla 30 m, ale 130 m - to jen pro pořádek.
Samostatnou kapitolou byla mísnůstka, které říkali koupelna. Rozměr max. 1 x 1,2 m. V tomto "prostoru" umývadlo, klozet, bide, sprcha, stolička, věšák na ručníky a odpadní vpusť uprostřed. Sprchování - promiňte - ale snad s jednou nohou v klozetu a s druhou v bidet.
Nemám v úmyslu podrobněji rozvádět -- dají se shrnout asi ta, že "zaplaťte all inclusive a my uděláme vše pro to, aby nás (hotel) to moc nestálo". Snad jen pro příklad - pokud jsem se rozhodl
jít z pláže do hotelu pro pití pro pití a partnerku, bylo mi dost důrazně vždy připomínáno, že pan ředitel přikázal -- jeden člověk=jeden pohárek". Pro představu - nealko to byly 2 dcl, pivo možná 3dcl - pokud jsem hodně zavřel oči. O ostatním se snad ani nebudu zmiňovat - odpolední "svačina" pro děti = pečivo od snídyně, po zmrzlině ani památka - takže opět nic. Otevírací doba "baru" byla
11 až 15 a 16 až 22 hoh. Na př káva nebyla v nabídce, pouze možnost koupit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Bohumil Pecka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz i more byly moc pekne
StravaPrestoze bylo zaplaceno All Inclusive, tak spousta veci se musela platit napr. kava, vino i mistni, zmrzlina ...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Vladimír Hanek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá,dostatek prostoru,díky vlnolamům moře klidné,čisté.
StravaVelmi pestrá s možností poznání středomořské stravy ve všech podobách,s nápoji i vínem u každého jídla.Pokud někdo neměl na objednané jídlo chuť,číšníci mu ho ocotně vyměnili za jiné.
UbytovanieVelmi hezké pokoje s výhledem na moře ,pláž i bazén.Pouze koupelna s WC byly poněkud stísněné,ale čisté,s denním úklidem a výměnou ručníků i toaletních potřeb.
SlužbyPerfektní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Eva Skokanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláže čisté a upravené, pouze moře kalné od tmavého písku. Vhodné pro malé děti - mělké a teplé moře, spousta dětských koutků.
StravaMalá pestrost švédských stolů k snídani. Jeden automat na ranní kávu na celý hotel. Poměrně zdlouhavé obsluhování při obědech a večeřích. Vhodnější by byly švédské stoly.
UbytovanieV nabídce vybavení pokoje byl uveden minibar, ale v celém hotelu není ani na jednom pokoji. Dotazovala jsem se na recepci.
SlužbyVybavení fiitnes - mizerné. Bazén výbormý. Zajímavé animační programy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...