Byla to fantastická dovolená, doporučuji všem!!!
PlážMoře je velmi blízko, čisté a nenajednou hluboké. Byli jsme přesně na místě, kde je pro majitele psů vyhrazená oddělená část. I když nemáme psa, nebylo to rušivé. S malými dětmi to velmi doporučuji, protože voda je dost mělká na to, aby si v ní i batole mohlo radostně hrát. Celkově to byl velmi příjemný týden, jen bychom vynechali siestu.
StravaRezervovali jsme s vlastní stravou, ale na každém rohu je dobrá restaurace. Za 6-8 eur už se dá dobře obědvat.
UbytovanieZařízení apartmánu bylo trochu zastaralé, ale vyhovující. Je tak blízko k mořskému pobřeží, že stačí jen vyjít dveřmi a jste ve vodě. Bylo dost příborů, nádobí a dokonce jsme dostali i povlečení. Požádali jsme o další 2 klíče a bez problémů nám je dali. Byli velmi milí a ochotní. I když nemluvíme italsky, s každým jsme se dokázali domluvit anglicky. V blízkosti je spousta restaurací a malých obchodů. Jedinou nepříjemností bylo, že během siesty zavírají i bazén.
SlužbyByli jsme v apartmánu, nebyly žádné služby, odpadky jsme museli vyhodit sami. Třídí se odpad, na to je třeba dávat pozor, nesmíš je házet do jakéhokoli kontejneru smíšeně. Bazén byl otevřený od 9 do 12 a pak od 15 do 20 hodin, což si myslím, že je trochu špatné, protože jinak je to skvělé, ale nemohli jsme to využít.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate