Htop Royal Star & SPA Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Costa Brava, Lloret de Mar
Justyna D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Klady: velký hotel, čistý pokoj, přátelský personál, velmi chutné a pestré večeře, pěkná, klidná čtvrť (asi 15 minut chůze na pláž a do centra, s nedalekou rezidenční čtvrtí s místními obchody), 10 minut na autobusovou zastávku do okolních měst (např. krásná Tossa, 30 minut). Samotné město stojí za návštěvu, zejména před sezónou – byli jsme tam v dubnu, což nám umožnilo užít si téměř prázdnou pláž a obdivovat výhledy na turistických stezkách bez divokých davů, což je úžasná podívaná. Zápory: hotel může být velmi hlučný; v pokoji vedle bylo slyšet běžné rozhovory, takže špunty do uší jsou nutností. Hotel není nový a koupelna je docela stará, ale pokud jste tady, abyste se procházeli, prozkoumávali a trávili čas venku, není to problém. Celkově jsme byli s pobytem i s hotelem spokojeni.
Klady: velký hotel, čistý pokoj, přátelský personál, velmi chutné a pestré večeře, pěkná, klidná čtvrť (asi 15 minut chůze na pláž a do centra, s nedalekou rezidenční čtvrtí s místními obchody), 10 minut na autobusovou zastávku do okolních měst (např. krásná Tossa, 30 minut). Samotné město stojí za návštěvu, zejména před sezónou – byli jsme tam v dubnu, což nám umožnilo užít si téměř prázdnou pláž a obdivovat výhledy na turistických stezkách bez divokých davů, což je úžasná podívaná. Zápory: hotel může být velmi hlučný; v pokoji vedle bylo slyšet běžné rozhovory, takže špunty do uší jsou nutností. Hotel není nový a koupelna je docela stará, ale pokud jste tady, abyste se procházeli, prozkoumávali a trávili čas venku, není to problém. Celkově jsme byli s pobytem i s hotelem spokojeni.
Doporučuji jet před sezónou – pláž není velká a v hlavní sezóně je asi těžké najít místo. Duben byl fantastický – bylo teplo, takže jste se mohli celý den vyhřívat na slunci při optimálních teplotách a ležet přímo u vody, přičemž pláž byla zaplněná jen z 30 %.
StravaSnídaně byly docela monotónní – každý den totéž, ale s bonusem v podobě lahodných sladkostí, čerstvých croissantů a dalšího pečiva. Každý si tam něco vybral – chléb, vejce, sýr, uzeniny a zelenina (vždycky stejná), stejně jako cereálie a pravděpodobně všechny druhy mléka a něco sladkého. Večeře byly překvapivé – hlavní chod vždy obsahoval překvapení: pizzu, ryby, mušle, tortilly atd. Další výhodou bylo, že se podávalo mnoho zajímavých jídel zvlášť v malých porcích, takže jste si mohli všechno vyzkoušet. Celkově to bylo velmi chutné.
Ubytovaniejak je uvedeno výše
SlužbyPokoje se uklízejí denně; na dveřích by měla být cedule „nerušit“, aby se dámám zabránilo v zbytečné výměně ručníků nebo úklidu. Bar je velmi pěkný a prostorný, s denními tanečními zábavami (měla bych podotknout, že jsem tam byla mimo sezónu, kdy 80 % hostů byli důchodci :D) a dalšími možnostmi, jak trávit čas společně v hotelu (animátoři), televizí se sportovním přenosem a barem (narazili jsme na barmana, který mluvil docela dobře polsky).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
celkově jsme byli spokojeni. jídlo nám vyhovovalo, snídaně bohaté. personál milý a vstřícný. hotel je pro někoho možná trochu dál od pláže, ale je to příjemná procházka. klidná lokalita. byli jsme s malými dětmi a vše nám vyhovovalo.
celkově jsme byli spokojeni. jídlo nám vyhovovalo, snídaně bohaté. personál milý a vstřícný. hotel je pro někoho možná trochu dál od pláže, ale je to příjemná procházka. klidná lokalita. byli jsme s malými dětmi a vše nám vyhovovalo.
Pláž byla úžasná. Nechodili jsme na velkou centrální, ale na menší pláž u botanické zahrady a bylo to dokonalý. pro někoho možná delší cesta, ale pro nás příjemná procházka. na pláži je malý bar s jídlem a milým personálem. byli jsme 100% spokojeni.
StravaZájezd jsme měli bez stravy, ale není problém každý den si zaplatit snídani nebo večeři (oběd jsme nezkoušeli). Jídlo fajn. Snídani jsme měli několikrát a byli jsme spokojeni. Bohatá nabídka, dobré jídlo. Večeři jsme měli jednou a bylo to taky dobré. Vše formou bufetu.
UbytovanieUbytování není pro náročné klienty. Hotel se starším vybavením, ale vše v pohodě. Denně probíhal úklid. Když byl nějaký problém, hned byl vyřešen. Poměr cena výkon naprosto v pořádku. Nehledali jsme žádný luxus. Chtěli jsme přespat a k tomu je to určené.
SlužbySlužby hotelu jsme nijak nevyužívali. Ráno snídaně a pak na pláž.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 347 € za os.


















































