Pod Lipou Hodnotenie: 4/5 Slovensko, Južné Slovensko
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Adéla Schneiderová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasné!!!!
Doporucuji všem na relax.
Úžasné!!!!
Doporucuji všem na relax.
Do Thermalu od hotelu 30 m. Takže hned ve vodě, naprostá spokojenost.
Co se týče bazénu, tak nekolik! Moznosti vyrivek, relaxaci, jak venkovní tak vnitrni, teply pramen.
Strava pouze snídaně, ktere jsme měli placeny. A nemuzu si stezovat. Veliký výběr..ovoce, zelenina, jogurty s ruznymi musli a lupinky, salamy, syry, parky, vajicka, sladké pecivo, x druhu džusu, kaficek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Günter P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme zde poprvé a udělalo to na nás dobrý dojem.
Byli jsme zde poprvé a udělalo to na nás dobrý dojem.
Thermály byly výborné všude čisto a možnost občerstveni i stravování.
StravaMěli jsme jen snídani a byla k naší spokojenosti.Byla pestrá a všeho dostatek.
UbytovanieUbytovaní dobré až na roztahnuty gauč vytvořeny na dvojlužko v kuchynce.Valenda nebyla dostatečně podložena a hrozilo spadnutím s lužka.
SlužbySlužby v apartmanech byly dobré a recepční vstřícné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Juráňová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni s ubytováním i se snídaněmi, byla velmi příjemná a ochotná obsluha paní Zuzka, ta si zaslouží pochvalu.
Byli jsme spokojeni s ubytováním i se snídaněmi, byla velmi příjemná a ochotná obsluha paní Zuzka, ta si zaslouží pochvalu.
Snídaně byly velmi dobré, pouze chybělo pravé slovenské máslo, které je vynikající.
UbytovanieUbytování velmi dobré, pouze nás zlobili komáři, proto by byly vhodné sítě do oken.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Július Varga
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V ponuke na penzion QuatroIV je zavadzajuca informacia o vzdialenosti do termalneho kupaliska . Uvadza 250m v skutočnisti je to okolo 800m a do strmeho kopca.
V ponuke na penzion QuatroIV je zavadzajuca informacia o vzdialenosti do termalneho kupaliska . Uvadza 250m v skutočnisti je to okolo 800m a do strmeho kopca.
Břetislav V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme tu po 10letech a Meder opět nezklamal.Zjistili jsme několik vylepšení např.spravená cesta,lepší kultura prodeje v přilehlých stáncích u termálů,přístavba uvnitř bazenů,vylepšená nabídka v kioscích.Všude čisto,květinové záhony,opravdu solidní prostředí.
Byli jsme tu po 10letech a Meder opět nezklamal.Zjistili jsme několik vylepšení např.spravená cesta,lepší kultura prodeje v přilehlých stáncích u termálů,přístavba uvnitř bazenů,vylepšená nabídka v kioscích.Všude čisto,květinové záhony,opravdu solidní prostředí.
Jak jsme zmínili výše, okolí bazénů a vůbec zatravněné plochy byly čisté a upravené.A to tam byla hlava na hlavě.Letní sezona skončila,ale na množství lidí to nebylo poznat.Akorát v zadní části areálu vedle občerstv.stánků byly po celou dobu pobytu zavřené záchodky.Lidi,co tam chodili odcházeli a jen kroutili hlavou.Museli jít jinam a než je našli...To byl jeden nedostatek,jinak vše k naší spokojenosti.
StravaCo se týká stravy,jsme byli velice překvapeni.Kuchař se nebál nových moderních receptů,které jsme s pochvalou ochutnali.U snídaně velmi pestrý výběr ze všeho.Neustále doplňovali nabídku aby opravdu měli všichni dostatek,včetně ovoce i zeleniny.Jídlo bylo krásně na talíři upravené/jak od p.Polraicha/.Není to jen náš poznatek,ale i ostatní kolem nás byli viditelně spokojeni.Až nám to přišlo zvláštní,že vůbec nikdo nereptal.
UbytovaniePokoj nám velmi vyhovoval, hlavně že byl v přízemí.Bylo tam vše,na co jsme zvyklí doma,takže pochvala.Každý den jsme zaznamenali úklid koupelny a WC,což není všude.Já osobně jsem na pořádek pedant,takže námám co bych vytkla.
SlužbyCo ce týká služeb v hotelu,jak to funguje jsme si ověřili nechtěně,když manžel zjistil,že si zapomněl vzít ssebou lék na diabetes.Šli jsme na recepci a požádali o pomoc.Během hodiny nám pracovník,který autem dováží potř,potraviny do kuchyně dovezl lék.Spadl nám kámen ze srdce,že jsme nemuseli nikam běžet a shánět sami.Jinak personál velmi milý,ochotný každému vyhovět nebo poradit.Žádnou špatnou náladu jsme nezaznamenali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z této krátké dovolené je velmi dobrý.
Celkový dojem z této krátké dovolené je velmi dobrý.
Byli jsme v termálních lázních - vstup byl téměř naproti hotelu Elenka, takže je možné přeběhnout v županu.
StravaJídelna pěkná, snídaně i večeře naprosto dostačující, pestré.
UbytovanieUbytovací zařízení je velmi pěkné, pokoje vkusně zařízené.
SlužbyHotel poskytl vše dle popisu od CK, recepční i obsluha v restauraci naprosto úžasní - milí a vstřícní.
Pouze by mohl být při příjezdu na parkoviště umístěn panel nebo reklama na hotel, podle zadané GPS nenajdete.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vizek Frantisek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Vostárková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé, doporučuji.
Skvělé, doporučuji.
Termální koupaůiště bez připomínek.
StravaProblém se stravou u dítěte do 6 let. Nebylo nahlášeno.
UbytovanieProfesionálně pojaté ubytování, příjemná obsluha
SlužbyVeškeré problémy paní na recepci řešila ihned.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloš N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Slabý průměr
Slabý průměr
ne
StravaŠlo to.
UbytovaniePokoj č.13 je hrozný, od okna cca půl metru zeď vedlejší kolny. Špatně větratelné a tma.
V objektu hotelu není výtah, pro seniory nevhodné.
Ač je manželka seniorka, v účtu se objevila položka 2,90 Euro za dámské vložky. Všiml jsem si toho až doma.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva Adamkovičová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytovanie v hoteli Diamant bolo dobre, izba mala napr.poskodené žaluzie na balk.dverach a klucka na balk.dverach mala volný kryt co vsak nebolo až take zavažne, procedury ,stravovanie a služby a ochota personalu to vyvažili.Keb y bolo ubytovanie ako povodne, bol by to dosť velký problem ,nakolko denne dochadzať 1,5 km na procedury ktore boli aj dopoludnia aj popoludni by bolo pre staršich a zle počasie dosť narocné.Každeho tak ubytovaneho je na to treba upozorniť
ubytovanie v hoteli Diamant bolo dobre, izba mala napr.poskodené žaluzie na balk.dverach a klucka na balk.dverach mala volný kryt co vsak nebolo až take zavažne, procedury ,stravovanie a služby a ochota personalu to vyvažili.Keb y bolo ubytovanie ako povodne, bol by to dosť velký problem ,nakolko denne dochadzať 1,5 km na procedury ktore boli aj dopoludnia aj popoludni by bolo pre staršich a zle počasie dosť narocné.Každeho tak ubytovaneho je na to treba upozorniť
Dobra, personal ochotný,výber na obed a večeru bol z troch jedal,ranajky formou bufetu
UbytovanieStaršie,ale s vkusom zariadene
SlužbyDobre
Dagmar F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto spokojení
Naprosto spokojení
Vzhledem k tomu, že jsme byli v době prodlouženého víkendu tak na koupalištích bylo hodně lidí, ale jinak vše super. Dostupnost v županu až do bazenů.
StravaStravování výborné, večeře jsme si kupovali přímo v penzionu a byli jsme nadšení výběrem i obsluhou
UbytovanieUbytování odpovídající ,klidné prostředí
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta mikrobusem v pohodě, dobrá dostupnost odjezdu, od metra Smíchovské nádraží. Příjemní řidiči.
Cesta mikrobusem v pohodě, dobrá dostupnost odjezdu, od metra Smíchovské nádraží. Příjemní řidiči.
Byly v provozu jen tři bazény + jeden pro děti. První dva měly teplotu 38 stupňů, tak tam nešlo pobývat dlouho. V dalším bazénu 34 stupňů, tak to bylo tak akorát fajn. Masážní trysky pouštěli jen občas, většinou byly obsazené, takže to bylo ve srovnání např. s německými termály trochu mínus. Letní bazény s divou řekou atd. vzhledem k tomu, že byl konec října, mimo provoz. Počasí však nádherné, z hotelu jsme chodili do bazén v županu, asi 250 metrů. Vstupné na tři dny 20 eur(posezónní cena), hotel zajistil náramky, které jsme dostaly po zaplacení, pak vše v pohodě.
StravaJídlo dobré, díky předkrmům a zákuskům až moc. Výběr z několika jídel, které se opakovaly, ale to vzhledem ke dvou nocím nevadilo. Množství spíš pro dřevorubce, vynechala bych předkrm, nicméně muži nejspíš ocenili.
UbytovanieDrobné nedostatky- rozbité žaluzie, naprostá nepřítomnost pokojské, nebyla výměna ručníků, došel toaletní papír
SlužbyPersonál hotelu v pohodě, domácí atmosféra, krásný bazén
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 390 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeněk Havlík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme maximálně spokojeni.
Byli jsme maximálně spokojeni.
Kvalitní, chutné a dostatečné množství.
UbytovanieOdpovídající kategorii hotelu. Čisto.
SlužbyBez problémů-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Šárka Večerková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem maximálně spokojená. Okolní teplotu k letošnímu létu nikdo neovlivní, ale vše proběhlo v pořádku.
Byla jsem maximálně spokojená. Okolní teplotu k letošnímu létu nikdo neovlivní, ale vše proběhlo v pořádku.
Strava mi vyhovovala, snad bych rozšířila nabídku nealko nápojů ke snídani i k večeři.
UbytovanieNa hotelu jsem se moc nezdržovala, využívala jsem termální vodu. Je však pravdou, že na se na pokoji vyskytovali brouci, kterých bylo plno i před vstupem do hotelu. Docela by se hodila klimatizace.
SlužbySlužby hotelu jsem nevyužívala, ale každý den byl uklizen koupelnový kout včetně WC, čisté odpadkové koše, vysáto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Božena Kokošková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Park hotel Hokovce je v těsné blízkosti frekventované silnice , kde jezdí kamiony po celých 24 hodin mezi Maďarskem a Polskem
Park hotel Hokovce je v těsné blízkosti frekventované silnice , kde jezdí kamiony po celých 24 hodin mezi Maďarskem a Polskem
O pláž se nejednalo. Kvalita vody venkovního a vnitř. bazénu dobrá. U venk. bazénu uvolněná dlažba a popraskaná
lehátka - nebezpečí úrazu.
Nedostatek zdravé stravy .
UbytovanieKvalita ubytování špatná. Ráno někdy netekla voda ve sprše, nebo málo. Zastaralý televizor. Kvůli projíždějícím kamionům se nedalo bez špuntů do uší spát.
SlužbyPlatit poplatek za ovzduší je nehoráznost , vzhledem k výfukovým plynům od vozidel z přilehlé komunikace.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré.
Dobré.
Pavol Kuracina
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bolo fajn
Bolo fajn
Nebola
StravaStrava bola top, výborná, asi najväčsia spokojnosť
UbytovanieAž na chýbajúcu klímu ok
SlužbyOk
Marian Švantner
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi dobré ,bez výhrad.
Veľmi dobré ,bez výhrad.
bez výhrad
StravaRaňajky bez výhrad,večeru by som riešil kus ináč
UbytovaniePríjemné,čisté ubytovanie v novotou dýchajúcom hoteli
Službybez výhrad
od 297 € za os.
Lýdie Valtová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost
Naprostá spokojenost
Protože jsme byli na lázeňském pobytu, tak hodnotím bazény, které byly opět pěkné, čisté, voda taktéž.
StravaKe stravě mám jednu osobní připomínku " přibrala jsem 2 Kg" !!!!!
UbytovanieOpět musím napsat - naprostá spokojenost, čistý, pěkný pokoj i koupelna a WC
SlužbyOpět naprostá spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vlasta Kaňuchová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikajúce.Milý, ochotný personál na vysokej profesionálnej úrovni.
Vynikajúce.Milý, ochotný personál na vysokej profesionálnej úrovni.
Vynikajúca. Pestrá, chutná, Dostatočný výber. Jedna z najlepších s akou sme sa počas dovoleniek a pobytov stretli.
Dobré. Komplexne vybavená hotelová izba s príslušenstvom. Mohli by byť o niečo väčšie rozmery. Všade čistota a poriadok.
SlužbyVeľmi dobré. Bez pripomienok.
František Modlitba
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyla, jedná se o lázně
Stravaok.
UbytovanieOK.
Službyok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
ŠTEFAN M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi