Vše probíhalo v naprosté pohodě, bez problémů, prostředí příjemné, personál ochotný, koupaliště hned za penzionem, takže celkově hezká odpočinková dovolená jak jsem si představoval.
PlážVstup do areálu blízko, cca do 200 metrů, východ přes otočný turniket přímo u penzionu (velmi praktické).Prostředí areálu trochu postaru, ale příjemné, čisté, kolem bazénů dlažba, pak zatravněné plochy vhodné k ležení např. na dece, místy i stromy, takže i stín se dá najít bez deštníku. Možnost vzít si za 2 Eura na den lehátko jsme ani nevyužili. Nějaké stánky s pitím, zmrzlinou apod. jsou přímo v areálu, hned u zadního východu z areálu je řada bufetů kde se dá jíst a pít podle libosti, i míst k sezení je tu dost. Vstup a výstup z areálu je s přidělenou permanentkou možný opakovaně (z wellness ale ne). Jako celek naprostá spokojenost, jen teplota vody bazénů se podle mně držela u spodních uváděných hodnot, jí bych raději ty horní -:). Lidí tu bylo dost, ale v bazénech přelidněno rozhodně nebylo, např. v porovnání s Velkým Meděrem nebo Štůrovem úplná pohoda.
StravaSnídaně servírované, trochu jednotvárné, ale s možností přidat si cokoli z připravené samoobsluhy, konvice čaje na stole s možností načepovat si kávu, kapučíno, čokoládu apod. zdarma z nápojového automatu. Večeře polévka + další chod. Chuťově vždy výborné, porce slušné i pro větší jedlíky, obsluha rychlá a ochotná. Tahle část neměla chybu.
UbytovaniePokoje čisté, nově vybavené, jen je vše trochu "mini". Maličký sprchový kout s ruční sprchou u umyvadla, maličký záchod do kterého se dostanete jen po nakročení do sprchy aby šlo za sebou zavřít dveře, na pokoji také málo místa, chyběl mi tu stolek a 2 židle (nejsou kam dát), takže sezení jen na postelích. Když vyjde počasí, tak pro nenáročné na přespání a krátký pobyt plně dostačující, ale v případě špatného počasí by asi byl problém. Je sice k dispozici hezká jídelna jako společenská místnost, ale vzhledem v výdeji jídel i pro penzion Korsika je toto časově dost omezeno. Nám počasí vyšlo. takže jsme se na pokoji zdržovali minimálně, takže OK.
SlužbyVše slíbené bylo splněno bezezbytku. Volná vstupenka na 7 dní za 32 Euro zdarma i sleva 30% na wellness byla, správce ochotný, zajímal se o naši spokojenost, dovedl poradit i s výlety do okolí. Jen v místě toho, bohužel na večerní zabavení nebo i procházky moc není. Parkoviště na počet hostů/pokojů malé, ale dá se stát i na silnici u penzionů, takže nějak se auta vždy vejdou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate