Vincov Les Hodnotenie: 1/5 Slovensko, Južné Slovensko, Sládkovičovo
Tomáš Vaněk
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
Správce nám první den oznámil, že nám nemá kdo zajistit večeře (měli jsme polopenzi) a zda bychom nechtěli za každou večeři vyplatit 3 Eura..s tím, že nám doplní chatku potřebným vybavením na vaření. To jsme odmítli, jelikož za 3 eura se na Slovensku slušně nenavečeříte (2,5 eura stojí malý langoš) a hlavně jsme si nepořizovali polopenzi kvůli tomu, abychom pak stáli u plotny. Večeře nám nakonec celkem slušné zajistili.
Snídaně byla každý den stejná - malá nabídka švédského stolu. Párky, párky, párky, vajíčka. Jedinkrát nebyl sýr. 3 stejné druhy salámu každý den.
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
SlužbyPozor tato recenze se týká Osady za plotem Vincov les, což není stejná právnická osoba jako termální koupaliště Vincov Les. Na koupaliště jsme si kupovali vstupenky. Oba areály jsou odděleny plotem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi






