Dovolená v penzionu Baďo se vydařila tak na 50 %.
StravaHlavní kámen úrazu! Zdejší strava byla zatím nejhorší, co jsem kde pozřela. Snídaně: každodenní konzumace salámů nebo bílého jogurtu s ovesnými vločkami a stále stejné marmelády opravdu není dílem velké fantazie.Ano - jednou byly párečky - blátivé, nedobré. Večeře: porce dětské, jídlo bez chuti, suché, obarvené čímsi oranžovým, co se tvářilo jako koření ale ve skutečnosti se chovalo jako barvivo. A o horkých vodových polévkách ve 30 stupňových vedrech, kde jsme hádali, co vlastně jíme, se nemá smysl ani zmiňovat. Jako plus hodnotím 1x za 2 dny zeleninový salátek k večeři - to bylo to nejlepší, co se zde dalo jíst. Celkově však zde byl absolutní nedostatek vitamínů - málo zeleniny, žádné ovoce.
UbytovanieUbytování nelze celkem nic vytknout - penzion je skromně, ale účelně zařízený. Je útulný, čistý, je skoro nový, což je vidět - prostě na pohled zvenku i uvnitř moc pěkný.
SlužbyByla zde sauna a vířivka, ty jsme nevyužili. Od jiných spolubydlících jsme se však dozvěděli o neochotě majitelů např. pro 3 osoby saunu vůbec zprovozňovat. Televize - kabelová, rozladěná, museli jsme si sami naladit programy - což ale bylo nejspíš dílem předchozích hostů. Inzerované připojení k internetu velmi bídné, pomalé, pořád se ztrácelo. Restaurace vcelku slušná - pivo, víno i nealko - vše dobré chuti.
ŠportVolný čas jsme si organizovali sami - vysokohorská turistika je zde super, vcelku dobré výchozí místo na pořádání výletů do všech stran (vždy dojet autem jen pár km).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate