Byli jsme tu po 10letech a Meder opět nezklamal.Zjistili jsme několik vylepšení např.spravená cesta,lepší kultura prodeje v přilehlých stáncích u termálů,přístavba uvnitř bazenů,vylepšená nabídka v kioscích.Všude čisto,květinové záhony,opravdu solidní prostředí.
PlážJak jsme zmínili výše, okolí bazénů a vůbec zatravněné plochy byly čisté a upravené.A to tam byla hlava na hlavě.Letní sezona skončila,ale na množství lidí to nebylo poznat.Akorát v zadní části areálu vedle občerstv.stánků byly po celou dobu pobytu zavřené záchodky.Lidi,co tam chodili odcházeli a jen kroutili hlavou.Museli jít jinam a než je našli...To byl jeden nedostatek,jinak vše k naší spokojenosti.
StravaCo se týká stravy,jsme byli velice překvapeni.Kuchař se nebál nových moderních receptů,které jsme s pochvalou ochutnali.U snídaně velmi pestrý výběr ze všeho.Neustále doplňovali nabídku aby opravdu měli všichni dostatek,včetně ovoce i zeleniny.Jídlo bylo krásně na talíři upravené/jak od p.Polraicha/.Není to jen náš poznatek,ale i ostatní kolem nás byli viditelně spokojeni.Až nám to přišlo zvláštní,že vůbec nikdo nereptal.
UbytovaniePokoj nám velmi vyhovoval, hlavně že byl v přízemí.Bylo tam vše,na co jsme zvyklí doma,takže pochvala.Každý den jsme zaznamenali úklid koupelny a WC,což není všude.Já osobně jsem na pořádek pedant,takže námám co bych vytkla.
SlužbyCo ce týká služeb v hotelu,jak to funguje jsme si ověřili nechtěně,když manžel zjistil,že si zapomněl vzít ssebou lék na diabetes.Šli jsme na recepci a požádali o pomoc.Během hodiny nám pracovník,který autem dováží potř,potraviny do kuchyně dovezl lék.Spadl nám kámen ze srdce,že jsme nemuseli nikam běžet a shánět sami.Jinak personál velmi milý,ochotný každému vyhovět nebo poradit.Žádnou špatnou náladu jsme nezaznamenali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate