Moscow Holiday (Moskva) Hodnotenie: 4/5 Rusko, Moskva
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radka Šušková
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
snídaně bohaté, personál kvalitní, výběr široký, příjemná atmosféra, čistota.
UbytovanieHotel výborný, čistý, perfektní služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mesto, ktere by mel videt kazdy. Nejcistejsi mesto co jsem kdy videla.
Mesto, ktere by mel videt kazdy. Nejcistejsi mesto co jsem kdy videla.
Milan Cvrkal
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná kombinace ruské a české stravy, ceny velmi dobré na danou lokalitu
UbytovanieLuxus to není, ale splnilo očekávání
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé služby hotelu, kousek od stanice metra Paveletskaya. Milí a ochotní řidiči (měly jsme objednaný transfer z letiště a zpátky). Určitě doporučuji, vše bylo skvěle zařízeno
Skvělé služby hotelu, kousek od stanice metra Paveletskaya. Milí a ochotní řidiči (měly jsme objednaný transfer z letiště a zpátky). Určitě doporučuji, vše bylo skvěle zařízeno
Jan Franěk
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Já jsem byl spokojeny hrozne moc jen co mě trošku zarazilo byla cena za zavadlo na letišti ale to by se mě asi stalo i kdybych letěl sám. Hotel byl v dobre lokaci nedaleko od Rudeho náměstí to souhlasilo.
Já jsem byl spokojeny hrozne moc jen co mě trošku zarazilo byla cena za zavadlo na letišti ale to by se mě asi stalo i kdybych letěl sám. Hotel byl v dobre lokaci nedaleko od Rudeho náměstí to souhlasilo.
Mel jsem jen snídani a ta bych řekl byla na slusně úrovni. Výběr bohaty jednak o Ruskou kuchyni tak kontinentální.
UbytovanieMel jsem krásný výhled na Moskvu na vlastni žádost mě dali do nejvyššího patra...tak ze super. Na pokoji teplo. Služby na dobre úrovni.
SlužbySlužeb jsem ne využíl ale slušný a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ján Cibere
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
som naozaj velmi-velmi-velmi spokojny ale najviac som spokojny s pristupom vaśej ck a jej zamestnancov,konkretne p.Vanekovej vśetkym VAM VELMI DAKUJEM.
som naozaj velmi-velmi-velmi spokojny ale najviac som spokojny s pristupom vaśej ck a jej zamestnancov,konkretne p.Vanekovej vśetkym VAM VELMI DAKUJEM.
Bohato vybavene śvedske stoly,skutoćne velmi bohato a rozmanito,pri tom ako sa śpini v tejto dobe na Rusko tak aź na neuverenie.
UbytovanieUprimne-nemam źiadne vyhrady.
SlužbyOd vstupu do hotela spokojnost aź na to źe som nemohol vyuźit ich internet nakolko sa mi nedal pripojit a to ani cez ich pracovnika a tak som si vyrobil mastny ućet doma.