Emerald Hodnotenie: 5/5 Rusko, Petrohrad
Lenka Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Lenka Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katarína Škorvagová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel R.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mesto, ktere by mel videt kazdy. Nejcistejsi mesto co jsem kdy videla.
Mesto, ktere by mel videt kazdy. Nejcistejsi mesto co jsem kdy videla.
Milan Cvrkal
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná kombinace ruské a české stravy, ceny velmi dobré na danou lokalitu
UbytovanieLuxus to není, ale splnilo očekávání
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcela Hrušková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá a rozmanitá,dostačující.
UbytovanieHotel byl zařazen do kategorie 4*,ale odpovídal tak 3*.Jinak byl velice pěkný a čistý.Uvědomujeme si že jsme přeci jenom v Rusku.
SlužbySlužby byly dostačující naším potřebám.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radka Šušková
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
snídaně bohaté, personál kvalitní, výběr široký, příjemná atmosféra, čistota.
UbytovanieHotel výborný, čistý, perfektní služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka Fárová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná!
UbytovanieDostali jsme pouze dvoulůžkový pokoj, obsluha hotelu viděla tři osoby, přesto dala dvojlůžkový pokoj, kam dala nakonec přistýlu, takže se tam nedalo ani hnout.
SlužbyNa recepci neinformovaní, bez ochoty pomoci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jozef S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem je vcelku dobrý. Keby autobus, v ktorom bola časť prehliadky, mal väčšie okná (viezli sme sa v mikrobuse), tak sme mohli vidieť aj všetko, čo nám sprievodkyňa ukazovala. Ináč spokojný.
Dojem je vcelku dobrý. Keby autobus, v ktorom bola časť prehliadky, mal väčšie okná (viezli sme sa v mikrobuse), tak sme mohli vidieť aj všetko, čo nám sprievodkyňa ukazovala. Ináč spokojný.
Tzv. "Kontinentálne raňajky" boli každý deň rovnaké. Suchá strava na posledný deň, ako bolo v zmluve deklarované nebola. Stravovanie mimo hotela bolo výlučne v našej kompetencii a bolo možné si vybrať.
UbytovanieUbytovanie: v zmluve bola písaná manželská posteľ. V skutočnosti nebola. Samotná izba stesnaná. Zjavne po rekonštrukcii, no zbabranej. V izbe bola aj lampa, no nebola tam už voľná zásuvka, takže bola na okrasu! Zásuvka 220V v kúpeľni/záchode bola tesne nad umývadlom, čo možno považovať za vážny nedostatok z hľadiska bezpečnosti. Samotné umývadlo (v kúpeľni) bolo nielen malé, ale aj v tesnej blízkosti záchodovej misy, nad ktorou bolo zrkadlo, takže bolo obtiažne oholiť sa a vôbec realizovať osobnú hygienu. Odtok zo sprchovacieho kúta bol pripchatý, takže sa po osprchovaní jednej osoby muselo čakať, kým voda odtečie. Pri použití záchodu sa musel použitý papier hodiť do koša, aby sa neupchalo potrubie. Celkový dojem z hotela RA je skôr negatívny. Hotel v ktorom sme boli poslednú noc bol na úrovni.
SlužbyIné služby, ak nerátame raňajky a upratovanie vlastne neboli.
Zuzana Štefinová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojni, velmi prijemni personal. Ochotni pomoct. Jazykovo zdatni. Dohovorit sa da skvele anglicky.
spokojni, velmi prijemni personal. Ochotni pomoct. Jazykovo zdatni. Dohovorit sa da skvele anglicky.
Dostacujuca. Spokojnost.
UbytovanieCiste.
Službyodporucam. spokojni.
Yvetta Peterková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní
Perfektní
Vynikající
UbytovanieKrásné a velmi pohodlné. Blízko centra
SlužbyOchotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ľubomír Mikuš
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Niekoľkokrát som voli služby Invia a moja skúsenosť je vynikajúca. Vysoko hodnotím profesionalitu a ochotu zo strany zamestnancov Invia. Ochota reagovať okamžite na akúkoľvek zmenu či požiadavku, vo výsledku znamená celkovú spokojnosť a istotu, že dostanem služby na požadovanej úrovni akýchkoľvek bez komplikácií.
Niekoľkokrát som voli služby Invia a moja skúsenosť je vynikajúca. Vysoko hodnotím profesionalitu a ochotu zo strany zamestnancov Invia. Ochota reagovať okamžite na akúkoľvek zmenu či požiadavku, vo výsledku znamená celkovú spokojnosť a istotu, že dostanem služby na požadovanej úrovni akýchkoľvek bez komplikácií.
Alena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petrohrad rozhodně stojí za návštěvu a stálo by za to se tam ještě vrátit.
Petrohrad rozhodně stojí za návštěvu a stálo by za to se tam ještě vrátit.
Měli jsme snídaně,která se skladáala z dvou možností.Pečivo s sunozu a sýrem nebo dle nabídky co zrovna paní upekla.Chybělo mi ovoce,zelenina....
UbytovanieProblém najít hotel. Není nikde označený a navíc je schovaný vchod v jakémsi dvoře.Pokoj malý a řekla bych,že i zatuchlý.Být o pár cm vetší,tak si ani nesednete na WC,protože je namáčknuté u vany.O zatuchlosti matrací nemluvím.
SlužbyNa tři hvězdičky asi ucházející,ale už jsem spala v několik hotelech se třemi hvězdami a rozhodně to nebyl takový průšvih.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v Petrohradu, i přes prvotní problémy s cestovní agenturou, se vydařila. Se službami cestovní kanceláře jsme nebyli spokojeni - problémy s vyřízením víza (zaslali špatný voucher, díky němu jsme vízum nedostali), po urgování nám zaslali odkaz na agenturu, která víza vyřizuje, toto proběhlo bez problémů, ale o 1100 Kč dražší. Letenky a pokyny k cestě jsme obdrželi 2 dny před odletem, a to ještě po neustálém urgování (původně mělo být 5 dní před odletem). Nakonec vše dopadlo dobře a Petrohrad byl úžasný ... ale ty nervy předtím :-)
Dovolená v Petrohradu, i přes prvotní problémy s cestovní agenturou, se vydařila. Se službami cestovní kanceláře jsme nebyli spokojeni - problémy s vyřízením víza (zaslali špatný voucher, díky němu jsme vízum nedostali), po urgování nám zaslali odkaz na agenturu, která víza vyřizuje, toto proběhlo bez problémů, ale o 1100 Kč dražší. Letenky a pokyny k cestě jsme obdrželi 2 dny před odletem, a to ještě po neustálém urgování (původně mělo být 5 dní před odletem). Nakonec vše dopadlo dobře a Petrohrad byl úžasný ... ale ty nervy předtím :-)