Zum Hirschen Hodnotenie: 4/5 Rakúsko, Kaprun / Zell am See, Kaprun
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radana Vyletělová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování velice příjemné, čisté, krásném místě, personál skvělí. Nemám co vytknout.
Ubytování velice příjemné, čisté, krásném místě, personál skvělí. Nemám co vytknout.
Strava výborná, ráno na výběr dle chuti vše možné a večeře. Za mě i manžela spokojenost nad míru.
UbytovanieUbytování , pokoje čisté, každý den uklizeno, čisté nové ručníky u povlečení.
SlužbySlužby hotelu, vše jsme ani nevyužili.
ŠportByli jsme mimo zimní sezonu i tak doporučuji. na turistiku a pokochání se velikosti hor, paráda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost, doporučujeme. Hotel starší, čistý, milý personál, fajn lokalita, jídlo výborné.
Spokojenost, doporučujeme. Hotel starší, čistý, milý personál, fajn lokalita, jídlo výborné.
Snídaně - klasika, každý den stejné. Večeře - 4 chodové menu, nedalo se sníst, bylo toho opravdu hodně. Jídlo výborné.
UbytovanieVybavení hotelu je starší, ale to nám nevadilo. Všude čisto, každý den nám uklízeli pokoj.
SlužbySpokojenost - k dispozici bazén, sauna, všude čisto. Personál velmi příjemný.
ŠportByli jsme v létě, jinak lanovky ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezký pobyt s výborným jídlem, skibusem před hotelem, sjezdovkou pár zástávek od hotelu. Pobyt se nám moc líbil.
Hezký pobyt s výborným jídlem, skibusem před hotelem, sjezdovkou pár zástávek od hotelu. Pobyt se nám moc líbil.
Jak by řekl kolega, bylo to gastro porno :)
UbytovanieVšechno čisté, uklizené, voňavé.
SlužbySuper
ŠportCo dodat, když se nevydaří počasí na ledovci brodíte se po kolena v neupraveném sněhu, ale zase výborná zkušenost. Jinak doporučuji sjezdovky přímo v Kaprunu, výborně upravená černá sjezdovka, ale i dlouhá modrá pro začínající lyžaře!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karel Čadek
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikající.
Vynikající.
Hory.
StravaSkvělá.
UbytovanieDle smlouvy.
SlužbyVyhovující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 234 € za os.
Šárka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý výběr. Oblast Kaprunu vhodná k mnohostrannému vyžití: lyžování, turistika, cykloturistika, termální lázně, koupání a další vodní sporty na nedalekém jezeře Zell am See. Hotel super.
Skvělý výběr. Oblast Kaprunu vhodná k mnohostrannému vyžití: lyžování, turistika, cykloturistika, termální lázně, koupání a další vodní sporty na nedalekém jezeře Zell am See. Hotel super.
Nerelevantní
StravaPři zvoleném stravování formou polopenze bohatost a rozmanitost bufetové snídaně, večeře čtyřchodové s výběrem hlavního chodu ze tří nabídek. Kuchař vaří famózně. Další stravování v místních horských restauracích s výbornou typickou regionální kuchyní. Dobré jídlo doplněno rakouskými víny či pivy.
UbytovanieHotel na velmi dobré úrovni, příjemné zázemí restaurace, lobby baru, wellness a také pokoje s prostornou koupelnou.
SlužbyHotel dobře situován v Kaprunu přímo pod hradem s výhledem na okolní bílé vrcholky Alp. Parkování zdarma u hotelu. Velmi milý a vstřícný slovensky hovořící personál, což bylo pro nás příjemné. V hotelu jsme využili i dostatečně velký bazén a vířivku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super
Super
Bufetova snídaně, večeře výběr ze tři jídel a k tomu burgetová část se saláty,.sýry a ovocem. K večeři vždy karafa vody zdarma
UbytovanieV hotelu bylo čisto. Krásné wellnes zázemí (bazén, sauny atd.) Pokoje utulne, koupelna komfortní.
SlužbySuper.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeněk K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavla N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michala Homolova
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po precteni recenzi jsme byli pripraveni na neprijemnou Hildu, co mluvi jen nemecky a pokoj pastousku bez topeni. Prijeli jsme mimo doporuceny cas check-inu, pani nas presto cekala, byla hrozne mila, ano, mluvila jen nemecky, coz pro nas, co umime tak zimmer fur zwei:) byl trochu orisek, ale opakovala, usmivala se, ubytovani bylo proste skvele.
Po precteni recenzi jsme byli pripraveni na neprijemnou Hildu, co mluvi jen nemecky a pokoj pastousku bez topeni. Prijeli jsme mimo doporuceny cas check-inu, pani nas presto cekala, byla hrozne mila, ano, mluvila jen nemecky, coz pro nas, co umime tak zimmer fur zwei:) byl trochu orisek, ale opakovala, usmivala se, ubytovani bylo proste skvele.
Snidane standardni rakouska, cerstve housky, bile a cerealni, dzusy, kava (na prekapavanou moc dobra - jsme trochu narocni, hned tak neco nepijem:), caj - slusny vyber, cerealie, kompot, maslo, nutella, marmelady, syry. Na talirku sunky, salamy a syr pro kazdy stul, pro nas to bylo pro dva malo, ale pozadali jsme jednou a pak uz jsme kazdy den dostali vic. Prvni den pani vajicka nenabidla, ale od druheho dne dal kazdy den, pripadne jsme si rekli a bylo nam velmi mile vyhoveno.
V blizkosti v Kaprunu Kitch and Bitter bar s muzikou a s rozumnou pizzou a vybornymi salaty a primo naproti kousek nad Reiffeisen bank rakousky domaci podnik s vynikajicim jidlem (ale treba rezervaci dat aspon den predem, jinak bez sance - bohuzel si nepamatuju jmeno).
Penzion je 100m od skibusove zastavky (na ledovec jede skibus 12 min, jezdili jsme autem bud tam, nebo 10 min do Zell am See, nebo 5 min na super sjezdovku primo v Kaprunu, parkovani vsude bez problemu a zdarma.
Pokoj prostorny, s balkonem, vyhledem na hory (ani to tam snad jinak nejde), uklizeny denne, nablyskana koupelna, denne vymenene rucniky. Teplo, tepla voda tekla ihned a kdykoli behem dne.
Lyzarna vytapena se susaky na boty, super.
Parkovani dostatecne a primo pred penzionem.
Detska sjezdovka primo za chalupou - ale asi by bylo treba ten blok obejit, pres pole a pres plot bych to asi nechodila, zvlast s detmi, dalsi skvela sjezdovka primo v Kaprunu Maiskogel - pokud je snih, je snad lepsi nez ledovec Kitzteinhorn, a levnejsi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mojmír P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Český nájemce, perfektní domluva a objetavost.
Český nájemce, perfektní domluva a objetavost.
Byl jsem bez stravy, ale vybavenost kuch. linky neměla chybu.
UbytovanieAuto jsem měl dva metry od apartmánu, super výhled na hory. Tiché místo a bezva vybavená kuchyně.
SlužbyBez nedostatků.
ŠportLanovky na ledovec nad Kaprunem znám a rád se sem vracím.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karla Hradecká
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá
UbytovanieSkvělé
Služby1
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Bišková
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
\Velmi dobrá, velké množství.
UbytovanieBylo perfektní, se vzorným úklidem, s výhledem na panorama hor.
SlužbyMajitelé jsou velmi milí lidé, mají snahu, aby se u nich hosté cítili dobře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan V.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fajn dovolená - opravdu rodinný hotel.
Fajn dovolená - opravdu rodinný hotel.
Koupání v jezeře pěkné, ale kvůli tomu jsme do hor až tak úplně nejeli. Teplota 23C.
StravaDeset hvězd v hodnocení odpovídá. Už jsme něco zcestovali, ale tady to bylo opravdu fajn. Velký výběr jídel k večeři, stejně tak předkrmů. Snad jen víno v rámci programu all nebylo kdovíjaké, ale kde vám dají zdarma pozdní sběry?! :-)
UbytovanieHotel se setává se tří velkých budov vnitřně propojených, aktuálně tři hvězdy, ale na trochu oleštěných klíčích byly hvězdy čtyři. Myslím, že to odpovídá, protože v pokojích je vidět, že byly zařízeny koncem devadesátých let, ale v té době kvalitními materiály, tzn. obklady z pravého dřeva a solidních koberců. Celkově mají pokoje styl.
SlužbyTady jsem trochu ubral hvězd za internet, který je tu navzdory velmi dobrému pokrytí placený. V dnešní době považuji za úplný standard.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 324 € za os.
Jan M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Převažuje pozitivní dojem
Převažuje pozitivní dojem
Ubytovací zařízení s dobrou polohou směrem k lanové dráze na Kitzsteinhorn. Dobrý dosah do centra Kaprunu.
StravaNehodnoceno - bez stravy
UbytovanieApartmány jsou dobře členěné, pokoje optimální velikosti. Na pokojích chybí skříně. Koupelna sice s vanou, ale bez špuntu - majitel šetří, aby si klient nenapustil vanu :-) Na druhou stranu v některých apartmánech špatně funguje směšovač teplá/studená voda, takže ve výsledku než se nastaví optimum, proteče pomalu více vody, než by stálo napuštění vany :-)
SlužbyWifi - funguje, v některých částech apartmánů slaběji - poctivá šíře stěn. Parking 5 m před domem. Venkovní gril.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Štěpánka Muchová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla nádherná, ubytování báječné, jediný kaz na celém pobytu bylo neskutečné množství lidí na sjezdovkách. Asi jsme trefili špatný termín.
Dovolená byla nádherná, ubytování báječné, jediný kaz na celém pobytu bylo neskutečné množství lidí na sjezdovkách. Asi jsme trefili špatný termín.
Stravu jsme měli vlastní.
UbytovanieUbytování bylo opravdu parádní. Apartmán prostorný, čistý, perfektně vybavený.
SlužbyDojem byl úžasný.
ŠportSjezdovky nebyly moc upravené, ale hlavně bylo tam tisíce lidí, takže požitek z lyžování byl nic moc. Dlouhé fronty u lanovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Monika Hložková
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytova, obsluha, strava...
vše v nejlepším pořádku.Určite by jsme se tam chtěli někdy opět vrátit. Krásné prostředí v létě na koupání, cyklistiku. V zimě 20 míň na ledovec autem.
Ubytova, obsluha, strava...
vše v nejlepším pořádku.Určite by jsme se tam chtěli někdy opět vrátit. Krásné prostředí v létě na koupání, cyklistiku. V zimě 20 míň na ledovec autem.
Vynikající....bez připomínek.
UbytovanieV naprostém pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená měla jedinou chybu, byla moc krátká :).
Dovolená měla jedinou chybu, byla moc krátká :).
--
StravaVýborná.
UbytovanieNaprosto bez problému. Uklizeno, čisto skvělý personál.
SlužbyOchotný personál. Spousta rad kam na výlet.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
vyborne
Ubytovanievyborne
Službyvyborne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
Jednodušší ale velmi útulný a příjemný penzion s perfektní dostupností na skibus a velmi milými majiteli. Vyšlo nám nádherné počasí a z dovolené jsme se vraceli nadšení.
V penzionu jsme měli jen snídani, která se nijak nevymykala běžnému standardu, jaký známe z jiných rakouských penzionů. Na Kitzsteinhornu na sjezdovce byla velká samoobslužná jídelna, která měla celkem širokou nabídku za celkem únosné ceny. Byli jsme velmi spokojeni.
UbytovanieJednodušší ale velmi útulný penzion. Vše co mělo fungovat, fungovalo, všude bylo čisto, vše bylo perfektně udržované.
SlužbyMajitelé penzionu byli velmi příjemní starší lidé. Konverzace probíhala převážně v němčině, ale bez problémů stačily moje základy ze střední školy. Vše bylo v naprostém pořádku.
ŠportVzhledem k nedostatku sněhu jsme trávili většinu času na ledovci. Perfektně nám vyšlo počasí, takže jsme si lyžování opravdu užili. Počet lanovek i sjezdovek nám připadal dostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 162 € za os.