Tauern Spa Hodnotenie: 4/5
od 175 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 175 € za os.
od 119 € za os.
od 96 € za os.
od 207 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 40 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
vyborne
Ubytovanievyborne
Službyvyborne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
Dovolena v Kaprunu, Zell am See a okoli byla supr, mnoho tipu na vylety, samozrejme jsme nestihli vsechno,ale sluzby hotelu, restauraci, stredisek a mist kde jsme byli, byli vzdy na vysoke urovni.
Jedine,ale bohuzel velke "-" je plno lidi arabskeho puvodu-tvarici, ze jsou nemci na nemeckych autach s spz nemecka.
Bohuzel, kdyz clovek jede do stredu Alp,tak si chces uzit alpskou kulturu a ne arabskou. Clovek tam nechce koukat na arogatni lidi, zeny ktere ani vlastni deti nepoznaji, protoze jim nejsou videt ani oci, protoze nanich maji slunecne bryle.
a chovani typu, ve vysokohorske restauraci, kde hraje typicky rakouska alpska hudba a obsluha chodi v krojich, tak si sedne vetsina techto lidi a na mobilech si pusti halekani arabske a prehlusuje to celou atmosferu vysokohorske alpske restaurace, mne fakt tuto dovolenou hodne kazilo a necitil jsem se jako v Alpach ale jako nekde v arabskem state u more, bez ohledu na to ze, kama sli,tak kdyz jim z ruky upadla 1,5l flasa vody, tak jim tam proste nechali, a je jedno zda to bylo v meste nebo na kopci ve 3000m.n.m.
takze bohuzel tento pokus tamnich hotelieru si zachranit kseft a nalakat lidi z arabskeho poolostrovu v dobe krizi, byl mozna fajn pokus, ale ted ti bohati to tam cele pomalu skupuji a ti nebohati z nemecka to tam zneprijemnuji mistnim i ostatnim navstevnikum a turistum. a nemluvim jenom za sebe, ale ze skusenosti z naseho hotelum i z rozhovoru z lidma z mesta i tech ktere jsme potkavali na horach.
a pokud se neco razantne nezmeni, tak si myslim ze toto krasne misto, bude jenom plne arabsky lidi a ostatni tam prestanou jezdit, bohuzel
vyborne
Ubytovanievyborne
Službyvyborne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
martin Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opravdu moc hezké ubytování, výborné jídlo a skvělá poloha.
Opravdu moc hezké ubytování, výborné jídlo a skvělá poloha.
Moc jsem se bála, co nás čeká, jelikož jsem dost náročná, ale nemůžu si na nic stěžovat. Vše bylo skvělé, jen se trošku déle čekalo na večeře. Jeden. večer se dokonce grilovalo :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...