Penzion Hunerkogel Hodnotenie: 3/5 Rakúsko, Dachstein West
Richard K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Richard K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné.
Výborné.
Výborná
UbytovanieKvalitní vybavení, standart
Službyvelmi dobré
Športdostupné, ski bus ve vzdálosti 50 m
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alexandra Hánová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za tu cenu nic moc
Za tu cenu nic moc
Restaurace během dne zavřená s polopenzí by jsme to uvítali,museli jsme jít ke konkurenci naproti na oběd (mražená pizza), doufali jsme že v Rakousku budou umět schnizel...řízek rozklepany na průměrnou sílu hadry a spoustu strouhanky.obsluhujici personál vynikající a příjemný
UbytovaniePokoje hezké ale byla tam zima, žádná varná konvice
SlužbyDoufali jsme že bude v hotelu Wellness....byla zde pouze sauna která byla zamčena s objednáním den dopředu, jelikož jsme byli jen na víkend,nemohli jsme ani tuto službu využít
ŠportLyžování ikdyz nám počasí nepřálo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef Zavřel
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená s welness v ceně
Skvělá dovolená s welness v ceně
Trochu stereotypní, ale vždy chutné
Skromnější vybavení, ale vše čisté a fungovalo. výhodou je i Ct24 v rámci TV programů
Vzhledem k nižší obsazenosti jsme měli i pokoj s balkonem
Milý a ochotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 344 € za os.
Štěpánka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
NEVER AGAIN. Unfriendly owners, who speak only German. "Dog friendly" means, that their dogs can go everywhere and your nowhere.
Už nikdy více - velmi nepřátelský personál, který zkazil celý zážitek. Měli 2 psy, kteří mohli všude, ale náš pes nikam. NEDOPORUČUJEME!!!
NEVER AGAIN. Unfriendly owners, who speak only German. "Dog friendly" means, that their dogs can go everywhere and your nowhere.
Už nikdy více - velmi nepřátelský personál, který zkazil celý zážitek. Měli 2 psy, kteří mohli všude, ale náš pes nikam. NEDOPORUČUJEME!!!
HORRIBLE
StravaHORRIBLE
UbytovanieHORRIBLE
SlužbyHORRIBLE
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jakub Vrtík
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Postarší penzion, majitele měli problémy s večeří (jednou pozdě, jindy brzy) ale jinak ok
Postarší penzion, majitele měli problémy s večeří (jednou pozdě, jindy brzy) ale jinak ok
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lada Korábková
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasně jsme si odpočinuli a ve proběhlo k naší spokojenosti.
Úžasně jsme si odpočinuli a ve proběhlo k naší spokojenosti.
Anna M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 193 € za os.
Martin Mikloš
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ještě jsem sice neviděl tak malou koupelnu se záchodem :-) ale jinak pohodové ubytování s příjemnými majiteli penzionu. Večer prostory penzionu ozdobeny svíčkamy, příjemná atmosféra :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Maria W.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Abtenau je půvabné městečko, které je od lyžařského centra vzdálené 10 km. Asi bych příště zvolila místo přímo v lyžařském centru a přizpůsobila bych zájezd předpovědi počasí a vybírala ubytování úplně na poslední chvíli. Chápu, že nikdo nemůže za to, že v prosinci v Rakousku je 20°C.
Abtenau je půvabné městečko, které je od lyžařského centra vzdálené 10 km. Asi bych příště zvolila místo přímo v lyžařském centru a přizpůsobila bych zájezd předpovědi počasí a vybírala ubytování úplně na poslední chvíli. Chápu, že nikdo nemůže za to, že v prosinci v Rakousku je 20°C.
Pláže se v Rakousku nenacházejí, pokud mohu zhodnotit lyžařské středisko - malé, funkční, bez sněhu - v provozu byla jedna sjezdovka.
StravaUbytování bylo se snídaní, na kontinentální snídani se nedá nic pokazit...Což je skvělé
UbytovanieV penzionu se zastavil čas, krásnou a trochu strašidelnou výzdobou jsou vycpaná zvířátka, umělé květiny a parte manžela majitelky z roku 1980. Ideální pro milovníky Hitchkocka. Pořád máte pocit, že vás někdo sleduje a přesto, že neprobíhá úklid, v naší nepřítomnosti někdo prokazatelně chodil do našeho pokoje...
SlužbyNikdo v penzionu neuměl anglicky, při telefonátu, kdy jsme se potřebovali doptat na cestu, paní majitelka telefon ukončila (zřejmě pochopila, že se s námi německy nedomluví) a tak jsme v Abtenau našli ochotné lidi, kteří nás poslali správným směrem. Žádné nadstandardní služby penzion nenabízí a my jsme ani žádné nečekali...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela vrnatova
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi prijemne ubytovani. Majitele byli vstricni. Ubytovani ciste skibus v blizkosti vybaveni velmi dobre .
Velmi prijemne ubytovani. Majitele byli vstricni. Ubytovani ciste skibus v blizkosti vybaveni velmi dobre .
Nepozadovali jsme stravu meli ksme vlastvi
UbytovanieCiste, misto klidne, 2,5 km od mesta 500 m skibus uschovna lyzi, vybavena kuchyn . Velka spokojenost
SlužbyUbytovani u soukromych majitelu super
ŠportZadnou jsme nepozadovaly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Balázs Szabolcska
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na začátku jara cestujeme do Rakouska, bohužel díky neobvykle teplému počasí začaly tratě tát, takže bylo možné lyžovat jen na velmi krátkých úsecích. Přesto jsme si dobře odpočinuli a užili si to.
Na začátku jara cestujeme do Rakouska, bohužel díky neobvykle teplému počasí začaly tratě tát, takže bylo možné lyžovat jen na velmi krátkých úsecích. Přesto jsme si dobře odpočinuli a užili si to.
Snídaně byla v pořádku, ale večeře se opakovaly přibližně každé dva dny a byly dost chudé. Na to bych nálepku All-Inclusive nedal.
UbytovanieV cestovní kanceláři jsme si rezervovali pokoj s balkonem a výhledem na jezero Hallstatt, ale když jsme dorazili, ukázalo se, že tento pokoj je již obsazený a hotel neměl žádné informace o tom, jaký pokoj jsme si rezervovali. Později nám slíbili, že balkonový pokoj přece jen dostaneme, ale o pár hodin později se ukázalo, že ne. Samozřejmě to není tragédie, ale takovéto přetahování působí dost zvláštně. Navíc v pokojích nebyl internet. Škoda, protože jsem měl vyřídit pár pracovních záležitostí a právě kvůli Wi-Fi jsme si toto ubytování vybrali. Jedna recepční dívka se chovala velmi povýšeně, někdy jsme na ni museli čekat hodiny, než jsme se mohli na něco zeptat nebo dostat klíč.
SlužbyNevím o tom, že by hotel měl nějaké služby.
ŠportKdo touží po klasickém skialpinismu, tomu může trať na Krippensteinu přinést překvapení, ale podle mě rozhodně stojí za to zde strávit jeden den. Dachstein-West je také v pořádku, ale na dlouhý víkend bych zde určitě nestrávil více času, tratě jsou krátké a rychle se dá omrzet spousta ježdění na vlecích.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zbyněk Pošmura
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohádkové okolí, příšerné a amatérské služby hotelu.
Pohádkové okolí, příšerné a amatérské služby hotelu.
Inzerovaný vyhřívaný bazén je také podvod. Voda v bazénu studená i přesto, že v bazénu plave teploměr, který ukazuje 24C, což ale byla venkovní teplota. K žádnému vyhřívání zde zřejmě nedochází...
StravaStrava byl největší problém. Po pojmem All-inclusive si představuji úplně něco jiného.
Snídaně formou bufetu na plastovém ubrusu, byla každý den stejná. To by nebyl ještě takový problém, kdyby oběd formou balíčku znamenal, že si musí každý ze snídaně ten balíček vyrobit sám. Oběd byl tedy vlastně kopie snídaně. Osm obdobných snídaní znamenalo tak šestnáct stejných jídel po dobu dovolené. Po pár dnech je to neúnosné.
Večer byla roznášená večeře, kterou bych nazval podvodem. Polévka do malého hrníčku, řízek velikosti dlaně a tři nedovařený malý brambory opravdu chlapa nezasytí. Následoval dezert, který by byl vhodnější kdykoliv jen né večer. Místo toho bych doporučoval větší porce hlavního jídla.
Výběr byl ze dvou jídel z nichž ve většině případů aspoň jedno jídlo tvořil pokus o italskou kuchyni. Tzn., ubohá porce nějak upravených těstovin.
Snažili jsme se například poprosit o větší porci rýže a nebylo nám vyhověno.
Hotel šetří a snaží se osekat své služby kde je možné a na jídle je to nejvíce poznat.
Rozhodně nedoporučuji kupovat si stravu v hotelu! Možná tak snídani a jinak chodit na jídlo jinam.
Pokoj sám o sobě byl dostačující. Úklid se konal velmi sporadicky, spíše se jednalo o ustlání a během týdne výměna ručníku.
SlužbyHotel šetří a snaží se osekat své služby kde je možné... Údajně má hotel nové ruské majitele, kde se to personál učí, spíše to nezvládá...
Například garáž pro úschovnu kol, jedna stále otevřené neuklizená garáž plná nejrůznějšího bordelu. Stačilo by uklidit...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 139 € za os.
Nella M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborně položené ubytování
Výborně položené ubytování
Snídaně v pořádku, možnost si zabalit svačinu na odpoledne sebou. Večeře až na jeden den v pořádku
UbytovanieUbytování v pořádku, však jste celou dobu na výletech a v pokoji jste minimálně. Možná jen chyběla stěrka na podlahu v koupelně. Jinak výhled krásný.
SlužbyObsluha v pořádku, na recepci vše proběhlo bez problémů
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daneta S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Okolí nádhera,ubytování podprůměrné, zastaralé - nábytek , matrace, celkově by to potřebovalo větší rekonstrukci.....hotel z venčí vypadá stylově, uvnitř to styl už pozbylo, příště bych využila lepších nabídek,
Okolí nádhera,ubytování podprůměrné, zastaralé - nábytek , matrace, celkově by to potřebovalo větší rekonstrukci.....hotel z venčí vypadá stylově, uvnitř to styl už pozbylo, příště bych využila lepších nabídek,
Strava podprůměr- hlavně pomalé doplňování pokrmů..... kdo zaváhá a nepřijde hned na začátku v 18 hodin, nemá maso... apod....zdlouhavé čepování nápojů v jiném prostoru hotelu .....
UbytovanieZASTARALé vybavení hotelu-nábytek, matrace......
SlužbyREcepce ok, milý , vstřícný personál.....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Makeš
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolaná celkem ok . Přijeli jsme dost pozdě večer , místní delegátka neuměla ani slovo anglicky , což mě nemile překvapilo . Jinak byla ochotná .
Emailem jsem dostal kód ke dveřím , netušil jsem , že klíče jsou ve schránce - nikde není o tomto ani zmínka !!! To by chtělo změnit v propozicích .
Dovolaná celkem ok . Přijeli jsme dost pozdě večer , místní delegátka neuměla ani slovo anglicky , což mě nemile překvapilo . Jinak byla ochotná .
Emailem jsem dostal kód ke dveřím , netušil jsem , že klíče jsou ve schránce - nikde není o tomto ani zmínka !!! To by chtělo změnit v propozicích .
Vlastní .
UbytovanieDobré .
SlužbyAž na shora uvedené nedostatky dobré .
ŠportPerfektní .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jakub Hons
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace ohledně ubytování je celkem na prt. musíte si zajet do vzdálenějšího hotelu kde vyplňujete dotaznák kde po vás chtějí podobné informace které jste poskytovali i cestovní kanceláři až po té dostanete klíč a můžete se jet konečně ubytovat. Měli jsme dva dvou lůžkové pokeje s tím že v jednom byla přistýlka. Nevím jak to chodí jinde, ale měl jsem za to, že na přistílce by mělo být prostěradlo a povlečený polštář s peřinou, což však úplně chybělo. Takže pokud pojedete do pokoje s přistýlkou vemte si sebou z domova peřinu polštář a své povlečení. Po tomto voux pais se vše uklidnilo na výborné večeři. Vybyvení pokoje odpovídalo ceně.
Organizace ohledně ubytování je celkem na prt. musíte si zajet do vzdálenějšího hotelu kde vyplňujete dotaznák kde po vás chtějí podobné informace které jste poskytovali i cestovní kanceláři až po té dostanete klíč a můžete se jet konečně ubytovat. Měli jsme dva dvou lůžkové pokeje s tím že v jednom byla přistýlka. Nevím jak to chodí jinde, ale měl jsem za to, že na přistílce by mělo být prostěradlo a povlečený polštář s peřinou, což však úplně chybělo. Takže pokud pojedete do pokoje s přistýlkou vemte si sebou z domova peřinu polštář a své povlečení. Po tomto voux pais se vše uklidnilo na výborné večeři. Vybyvení pokoje odpovídalo ceně.
Jídlo bylo výborné snídaně sic trochu stereotypní a však vždy jsme měli všeho dost. Večeře byli zážitkem dne. Rozmanitost jídel, chut jídel, neustále plné mísi...... to vše bylo velice, velice dobré.
UbytovanieK u bytování jsem už měl připomínky v předešlém odkazu. pokud nemáte přistýlku tak si myslím že bude spokojeni. Horší je to s parkováním hotel nabýzí možnost parkování avšak musíte se trefit na čas kdy vám nikdo uvolní místo. My jsme byli na dovolenou tyotou Hilux a s tou jsme během čtyř dní zaparkovali u hotelu pouze jednou převážně bylo parkovišě úplně nnarvané. Kou sek od hotelu tak 4 min. cesty je další parkovyště kde se dá parkovat.
Šport28 km od hotelu jsou nejblyžší sjezdovky. za mě si však myslím že je lepší dojet si 58 km a jet na sjezdovky skiamade. Kylometráž je sice delší ale časově vás to vyjde podobně a zajezdíte si mnohem lépe
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Leoš Přikryl
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katastrofa!!!!
Katastrofa!!!!
Dobrý.
UbytovanieKatastrofa!!!!
SlužbyKatastrofa!!!!
ŠportVynikající.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír Malý
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobré,patrně odpovídá nižší ceně
dobré,patrně odpovídá nižší ceně
bez chyby,na můj vkus příliš hodně jídla,že jsme museli odmítat
Ubytovaniehotel má patrně nejlepší léta za sebou
Športvýborné,jen kdyby se lidé chovali trochu slušněji
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Václav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bez varování nás ubytovali jinde. Nižší kategorie. Nikdy více.
Bez varování nás ubytovali jinde. Nižší kategorie. Nikdy více.
Tragedie. Večeře dovážená v termoboxech, dětské porce. Snídaně okoralá.
UbytovanieUbytování průměr.
SlužbyObjednaný hotel jsem viděl jen při příjezdu.
ŠportDachtein West je výborný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Shrnutí jsem rozepsal do jednotlivých bodů níže.
Shrnutí jsem rozepsal do jednotlivých bodů níže.
V okolí horského hotelu pláže většinou nebývají :-)
StravaSnídaně pro tento typ propagovaného hotelu hodnotím slabě. Během večeře chyběl uváděný salátový bufet. Jídlo ovšem chutnalo.
UbytovanieDle propagačních materiálů měl být hotel v roce 2017 rekonstruován, ovšem rekonstrukcí prošly pouze prostory wellness a nábytku pokoje. Ostatní prostory hotelu a koupelna na pokoji už nikoliv. V mém případě jsem se potýkal s protékajícím wc, který i přes upozornění na recepci za celý týden mého pobytu nikdo neřešil. Koupelna byla původní, kolem vany byly prasklé obklady a prasklá skleněná police. Připojení wifi nefunkční. Kladně však hodnotím čistotu a každodenní úklid. A za velkou kompenzaci považuji nádherný výhled na hory.
SlužbyWellness menší ale pěkný a k relaxaci ideální. Prezentované tématické večery nebyly. Whirpool a relaxační koupele nebyly umožněny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela Ontlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V hotelu vstřícný personál a teplá voda v bazenu
V hotelu vstřícný personál a teplá voda v bazenu
Nadstandartní večeře , včetně bufet,salátu a dezertů
UbytovanieOdpovídá popisu hotelu
SlužbyBazen a sauna bio s výhledem na Alpy
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate