Celkový dojem z dovolené je velmi pozitivní. I když jsme byli trochu rozčarováni ze změny v podobě nefunkčního wellnesu a pouze snídaně namísto polopenze, tak kompenzace za tyto změny byla v obou případech skvělá.
Pláž-
StravaNamísto polopenze pouze snídaně v hotelu, dostali jsme ale kompenzaci v podobě večeří v Alpen Therme, kde jsme stejně každý den byli, takže super.
UbytovanieHotel má již nejlepší léta za sebou, ale i tak vypadalo ubytování velmi slušně. Vždy uklizeno, personál ochotný.
SlužbyWellnes mimo provoz, kompenzace v podobě celotýdenního vstupu do Alpen Therme teké super. Předposlední den pobytu jsme si všimli, že hotel má i dětsku hernu. Po doptání nám ji obsluha odemkla a nedivil jsem se, že ji nezmiňovali. Nepořádek a spousta prvků hraček rozbitých.Vzhledem k tomu, že jsme byli v hotelu hlavně na přespání, tak dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate