S cestovní kanceláří Invia jsem byl v hotelu Norica Therme již několikrát a rád pojedu příští rok opět. V hotelu jsou nově zrenovované pokoje, všude naprosto čisto,personál skvělý a přátelský, každé vaše přání se snaží splnit k vaší spokojenosti.Hotel je situován do středu obce, ale zároveň na okraj lázeňského parku má vlastní wellnes, ale i bezplatný vstup podzemní chodbou do termálních lázní Alpentherme s vnitřními i venkovními bazény, jezera,skluzavky,tobogány i sauny.Skvělé pro dospělé i rodiny s dětmi. Snídaně jsou bufetové s velkým výběrem sýrů,uzenin,salátů,jogurtů,ovoce, zeleniny ovocných šťáv i různého pečiva.V poledne je v nabídce polévka, teplé jídlo zeleninové saláty a zákusky vše opět formou bufetu. Večeře je servírované pětichodové meny s výběrem ze tří hlavních chodů, dále ještě bufet s ovocem,zeleninou,sýry,uzeniny, zákusky a pečivo, prostě vybere si každý. Na závěr bych chtěl říct skvělý hotel i personál rád se opět vrátím.