Der Musikantenwirt Annaberg Hodnotenie: 2/5 Rakúsko, Annaberg, Annaberg
Věra Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Nakonec spokojenost
Nakonec spokojenost
Snídaně dost strohé, stále stejné, pro nás dostačující. Večeře 4 chody, polévka, salát, hotové jídlo, dezert, vše výborné. Bylo toho mnoho, nedalo se to sníst.
UbytovaniePro nás nekuřáky byl velký problém cigaretový zápach při vstupu do budovy. Pravděpodobně se kouří u vstupních dveří a odér typický pro restaurační zařízení IV. cenové skupiny z dřívějších dob se linul po chodbě, občas jsme ho cítili i v pokoji v 1. patře. Pokoj maličký, nebylo kam dávat věci. Vybavení staré, ale vše čisté. Úklid se během pobytu moc neřešil. Lyžárna stará, ale vyhřívaná.
SlužbyObsluha v restauraci byla milá a vstřícná, velká spokojenost.
ŠportLyžařský vlek v dochozí vzdálenosti. První lanovka sedačková, dost stará, bylo vždy nutné sjet po sjezdovce až dolů, apres ski bar nahoře ????. Lyžařský areál dostačující i když sjezdovky byly krátké, žádné fronty. Restaurací dostatek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alexandr P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
,,Švedsk stoly"-dva druhy salámu,jeden platového sýra jedna miska jogurtu, cestovní balení marmelád a sýra a dva druhy džusů. To vše bylo po deseti lidech pryč a bylo třeba upozornit obsluhu aby doplnila. Večeře vždy začínala velmi přesolenou polévkou a další jídlo v kvalitě našich bufetů . Poslední chod se s přimhouřením obou očí dal nazvat zákusek.
UbytovanieDo tak malého pokoje dali do jediného volného kouta pristylkovou postel. Skříň jedná a v ní peřina a polštář z přistýlky takže věci jsme měli na přistýlce. Do pokoje nám přišli,,uklidit" jen první den, možná to bylo dobře protože by jinak zvířili centimetrovou vrstvu prachu pod postelí. Při rozsvícení v ,,koupelně" se nastartovalo odvětrání, které okamžitě vzbudilo celé patro. Ještě že jsme nebyli moc mokří, sušit nebylo kde
Služby,,Lyžárna" horší než sklep na brambory. Navíc se nedala zamknout i když nám majitel ukazoval ,,grif" jak jí zamknout od druhého dne zůstávala neuzamčená. A zlatý hřeb bylo placení. Při něm se nás neustále snažili okrádat vystavováním dvou účtů s tím že něco zapomněli naúčtovat, nebo že je to nějaká přirážka . Prostě docela horor. Vlastně všechno ne, pivo bylo dobré ????????????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate


