Poste Lafayette: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Radisson Blu Poste Lafayette (Poste Lafayette) Hodnotenie: 4/5 Maurícius, Poste Lafayette

Hodnotenie 4,0 / 5

Radisson Blu Poste Lafayette (Poste Lafayette) recenzie

Výborné (hodnotilo 20 ľudí)

Strava 3,6 / 5

Ubytovanie 4,2 / 5

Okolie 4,1 / 5

Služby 4,1 / 5

Cena 3,8 / 5

Etelka Sipőcz

Hodnotenie 2,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025

Velmi špatný menu Občerstvení je mizerné Nulové možnosti procházek v okolí hotelu, program Večerní programy v hotelu (velmi špatné) Hlučný pokoj! Nefunkční toaleta Hlasitá klimatizace Nehygienický bazén Pouští dovnitř místní ve skupinách, kteří se neumí chovat, skáčou opilí a v oblečení do vody... Šnorchlování je téměř nemožné a tohle hotelu napíšu! Hotely jsou spíše oddělením pro filmové kritiky! Personál je milý, ale nikdo se nenaučil být číšníkem, nedávají personálu boty, oblečení atd.

Velmi špatný menu Občerstvení je mizerné Nulové možnosti procházek v okolí hotelu, program Večerní programy v hotelu (velmi špatné) Hlučný pokoj! Nefunkční toaleta Hlasitá klimatizace Nehygienický bazén Pouští dovnitř místní ve skupinách, kteří se neumí chovat, skáčou opilí a v oblečení do vody... Šnorchlování je téměř nemožné a tohle hotelu napíšu! Hotely jsou spíše oddělením pro filmové kritiky! Personál je milý, ale nikdo se nenaučil být číšníkem, nedávají personálu boty, oblečení atd.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pěkné, ale obsluha je špatná

Strava

Chudý

Služby

Chudý

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anna S.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025

Pobyt v tomto hotelu byl velmi příjemný. Hotel byl malý a komorní, nebylo tam moc lidí a pláž byla krásná.

Pobyt v tomto hotelu byl velmi příjemný. Hotel byl malý a komorní, nebylo tam moc lidí a pláž byla krásná.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Komorní, čisté, písčité. Doporučuji vzít si boty do vody.

Strava

Jídlo nebylo moc rozmanité, malý výběr. Ale každý si našel něco pro sebe. Plus pro pána, který po 23:00 organizoval čerstvé burgery.????

Ubytovanie

Pokoj byl pěkný a čistý, uklízeli každý den.

Služby

Obsluha byla velmi milá a přátelská

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 1 511 za os.

Jalsa Beach Hodnotenie: 3/5 Maurícius, Poste Lafayette

Hodnotenie 3,7 / 5

Jalsa Beach recenzie

Výborné (hodnotilo 15 ľudí)

Strava 3,9 / 5

Ubytovanie 3,9 / 5

Okolie 3,4 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Marián G.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025

Krásna dovolenka ????

Krásna dovolenka ????

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Jaroslav M.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024

Celkový dojem z dovolené byl dobrý a splnil naše očekávání, až na ten nepříjemný ,skoro katastrofální nástup. Odlet z Brna byl plánován ve 14.25 h. Ve 14.30 nám bylo oznámeno ,že let bude odložen z důvodu velké mlhy v Brně, a že odlet bude asi v 17.00 hod. V 16.40 bylo oznámeno, že let se ruší, a že se poletí z Vídně, kam nás odveze autobus. Odbavené kufry jsme si museli zpět vyzvednout a dopravit si je do autobusu na který jsme hodinu čekali. Ve Vídni bylo spousta zmatků při odbavování , prošli celní kontrolou a konečně se dopravili do Milána. V Miláně jsou 2 letiště navzájem propojená. Z letadla jsme museli vystoupit a letištní autobus nás odvezl na druhý konec letiště. Odtud jsme museli jít 20 min. pěšky na první letiště, kde jsme nastoupili opět do autobusu a ten nás odvezl opět k našemu letadlu ,kterým jsme přiletěli z Vídně. Tam museli nejdříve nastoupit Italové, kteří měli přednost. Ve 23.20 jsme nastoupili konečně do letadla - odlet měl být ve 23.30 hod. Jenže se zjistilo,že letadlo má poruchu, přijel servis a hodinu a půl opravovali letadlo, celou tu dobu jsme čekali v letadle. V 01 hod. v noci jsme konečně odstartovali směr Mauricius, kam jsme přiletěli odpoledne se značným zpožděním. Na letišti na Mauriciu jsme ještě 2 hod.čekali , neboť se vyřizovala reklamace naší jedné kolegyně- nepřišel jí kufr.Asi zůstal ve Vídni, neboť tam byly velké zmatky při odbavení a rakouští zaměstnanci byli úplně mimo. Na náš hotel Jalsa jsme přijeli v 17.30 hod. a my tak přišli o den dovolené z našeho zájezdu.

Celkový dojem z dovolené byl dobrý a splnil naše očekávání, až na ten nepříjemný ,skoro katastrofální nástup. Odlet z Brna byl plánován ve 14.25 h. Ve 14.30 nám bylo oznámeno ,že let bude odložen z důvodu velké mlhy v Brně, a že odlet bude asi v 17.00 hod. V 16.40 bylo oznámeno, že let se ruší, a že se poletí z Vídně, kam nás odveze autobus. Odbavené kufry jsme si museli zpět vyzvednout a dopravit si je do autobusu na který jsme hodinu čekali. Ve Vídni bylo spousta zmatků při odbavování , prošli celní kontrolou a konečně se dopravili do Milána. V Miláně jsou 2 letiště navzájem propojená. Z letadla jsme museli vystoupit a letištní autobus nás odvezl na druhý konec letiště. Odtud jsme museli jít 20 min. pěšky na první letiště, kde jsme nastoupili opět do autobusu a ten nás odvezl opět k našemu letadlu ,kterým jsme přiletěli z Vídně. Tam museli nejdříve nastoupit Italové, kteří měli přednost. Ve 23.20 jsme nastoupili konečně do letadla - odlet měl být ve 23.30 hod. Jenže se zjistilo,že letadlo má poruchu, přijel servis a hodinu a půl opravovali letadlo, celou tu dobu jsme čekali v letadle. V 01 hod. v noci jsme konečně odstartovali směr Mauricius, kam jsme přiletěli odpoledne se značným zpožděním. Na letišti na Mauriciu jsme ještě 2 hod.čekali , neboť se vyřizovala reklamace naší jedné kolegyně- nepřišel jí kufr.Asi zůstal ve Vídni, neboť tam byly velké zmatky při odbavení a rakouští zaměstnanci byli úplně mimo. Na náš hotel Jalsa jsme přijeli v 17.30 hod. a my tak přišli o den dovolené z našeho zájezdu.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Slunečníky a lehátka bez poplatků, hotelová pláž leží u mořské zátoky, která není zrovna nejlepší. Voda v zátoce je poměrně mělká,
prosvítá písčitá dno, takže voda se zdá býti do žluta, jinak je čistá a v dáli je teprve vidět modrý ocaán. Vše závisí na přílivu a odlivu.
Pokud je příliv, tak musíte jíti asi 150 m vodou,aby jste si mohli trochu zaplavat, ale i tak je tam celkem mělko, asi tak 120 - 150 cm
hloubky. Při odlivu je to horší, max.hloubka asi 45 cm, na umytí nohou dobré,jinak k ničemu. Voda v zátoce je tak dobrá pro malé děti. Kdo chce užít trochu plavání, šnorchování ap. musí si zajít na jinou pláž nebo o několik km jinam k pobřeží, kde je podstatně jiné prostředí a situace. Jinak okolí hotelové pláže na úrovni, trochu někdy nepořádek, z toho , co vyplaví moře.

Strava

Měli jsme polopenzi, snídaně byly slabší výběr, ale nám to stačilo - večeře mnohem lepší, na úrovni

Ubytovanie

Ubytování jinak dobré budovy resortu na slušné úrovni, pokoje čisté, každý den uklizené, byla doplńována balená voda,včetně kávy, čaje ,cukru ap.

Služby

Recepce a služby hotelu byly dobré, personál slušný a vstřícný turistům a ochotný jim pomoci.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 1 273 za os.