Thalassies Nouveau Hodnotenie: 3/5 Grécko, Thassos, Limenaria
Lukáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 719 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Lukáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 719 € za os.
Elena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka v Grécku fajn, ako zvyčajne, more čisté ako vždy, ľudia príjemní, veľmi dobré skúsenosti s obsluhou vo väčšine reštaurácií
Dovolenka v Grécku fajn, ako zvyčajne, more čisté ako vždy, ľudia príjemní, veľmi dobré skúsenosti s obsluhou vo väčšine reštaurácií
Pláže v Grécku sú také, aké sú. Som na ne zvyknutá, bola som tam už 10-ty krát. Niekde trochu viac odpadkov, inde celkom slušné, ale našťastie v tejto oblasti si môžete vybrať takú pláž, aká Vám vyhovuje, takže celkom v pohode, ja som s prostredím na Thassose veľmi spokojná.
StravaStravu nehodnotím, stravovali sme sa sami. V reštauráciách je veľký výber jedál, tak gréckych, ako aj európskych.
UbytovanieNezvládnutá organizácia delegátkou, neodviedla nás od autobusu k hotelu, nepovedala nám čísla izieb, v ktorých sme mali byť ubytovaní, takže sme čakali až sa poupratuje a aká izba na nás ostane. Apartmánový dom ponúkal menší bazén v areáli, nám bolo povedané, že sa v ňom nemôžme kúpať, lebo niekto pred nami tam skákal do vody, takže nám ostatným to zakázali. Na moju urgenciu to bolo povolené až neskôr, aj keď ja som ho nevyužívala, len sa mi nepáčilo, že nemôžeme využívať to, čo bolo v ponuke. Využívať ho dovtedy mohli len klienti z Fínska a Nemecka.
SlužbyPri obdržaní podmienok pre ubytovanie bolo spomenuté aj vybavenie kuchyniek, keďže sme sa stravovali sami. Mal tam byť veľký hrniec, menší hrniec, panvica a ostatné riady.Síce pár tanierov a tri poháre tam boli, no okrem jedného veľkého /gulášového/ hrnca tam neboli žiadne iné nádoby na varenie a delegátka nám oznámila, že tam nie sú z toho dôvodu, lebo majiteľke prekáža "smrad" z varenia, vraj si máme hrniec, resp. panvicu kúpiť v obchode. To už by jej tá vôňa asi neprekážala.
Martina Zabloudilová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám celkem líbila. Moře pěkné, čisté a teplounké. Bazének u hotelu pěkný. Měl hezký design, ale bohužel pokud se tam uvelebil návštěvník s větším počtem kil a ještě si vzal matraci tak ostatní neměli šanci se do bazénu dostat. Hotel z venku pěkný, ale celkem neudržovaný a nedovybavený. Řada věcí nedomyšlených. Dvě židle pro tři lidi. Na balkóně jsme měli dvě křesla, jedno prosezené, takže si člověk připadal jako na gramofonu. A co nás přivítalo bylo záchodové prkénko slepené zlatou lepenkou. Nové prkénko investice v řádu desetikorun. Na okně jeden závěs, který sotva překryl půl okna, zřejmě tady druhá půlka závěsu chyběla. Další investice v řádu stovek. Zřejmě nedávají úklidu moc velkou váhu. V gauči špína, prach a uchošťour. Další věc vynášení odpadků. U hotelu nebyly popelnice, takže jsme s pytli s odpadky běhali po silnici a hledali kontejner, a čekali jsme kdy na nás někdo vyběhne. Zřejmě jsme nebyli sami, protože zde běhalo více takových nešťastníků. Odpadkový koš na pokoji byl spíše pro panenky. Na ostrově hodně rozestavěno, řada budov v dezolátním stavu, ze zahrad u některých domů jsme byli v šoku. Zarostlé křovím, nepořádek a majitel sedí na balkóně a blaženě hledí do své zahrady. Ale abych jenom nehanila. Dovolená na 14 dní super, odpočli jsem si, byl zde celkem klid.
Dovolená se nám celkem líbila. Moře pěkné, čisté a teplounké. Bazének u hotelu pěkný. Měl hezký design, ale bohužel pokud se tam uvelebil návštěvník s větším počtem kil a ještě si vzal matraci tak ostatní neměli šanci se do bazénu dostat. Hotel z venku pěkný, ale celkem neudržovaný a nedovybavený. Řada věcí nedomyšlených. Dvě židle pro tři lidi. Na balkóně jsme měli dvě křesla, jedno prosezené, takže si člověk připadal jako na gramofonu. A co nás přivítalo bylo záchodové prkénko slepené zlatou lepenkou. Nové prkénko investice v řádu desetikorun. Na okně jeden závěs, který sotva překryl půl okna, zřejmě tady druhá půlka závěsu chyběla. Další investice v řádu stovek. Zřejmě nedávají úklidu moc velkou váhu. V gauči špína, prach a uchošťour. Další věc vynášení odpadků. U hotelu nebyly popelnice, takže jsme s pytli s odpadky běhali po silnici a hledali kontejner, a čekali jsme kdy na nás někdo vyběhne. Zřejmě jsme nebyli sami, protože zde běhalo více takových nešťastníků. Odpadkový koš na pokoji byl spíše pro panenky. Na ostrově hodně rozestavěno, řada budov v dezolátním stavu, ze zahrad u některých domů jsme byli v šoku. Zarostlé křovím, nepořádek a majitel sedí na balkóně a blaženě hledí do své zahrady. Ale abych jenom nehanila. Dovolená na 14 dní super, odpočli jsem si, byl zde celkem klid.
Pláž byla blízko. Na pláži větší oblázky. Při vstupu do moře také větší oblázky, ale daly se přejít a dál už byl písek. Nikde jsme neviděli ježky. Manžel odházel oblázky a vytvořil jakousi cestičku do vody, kde jsme nepotřebovali boty. Voda čistá a teplounká i na druhou polovinu září. Trochu mne mrzelo velké množství odpadků na pláži, které nikdo neuklízel. To je ale i nevychovanost lidí. Na pláži nejsou wc, zajímalo by mne kam lidé chodí na toaletu, ale radši to nechci ani vědět, protože v jeden moment plavalo v moři lidské hov...
StravaStravu jsme měli vlastní. I přes nevybavenou kuchyň jsem si uvařili. Na ostrově se dá koupit rychlé občerstvení, kebab, gyros, palačinka za 2,5 e. V restauracích jídlo do 10e. Nákupy v menších obchůdcích v okolí celkem dobré. Levné ovoce, broskve 1,6e za kg. Celkem mne překvapila cena sifonu s bublinami za 6 lahví (1,5l) jsme platili 4,8e.
UbytovanieUbytování je uváděno se čtyřmi hvězdičkami. Začnu od vybavení kuchyňské linky. Zřejmě slovo jako je varná konvice nebo mikrovlnná trouba je zde pojem neznámý. Přitom je to investice v řádu jedné tisícikoruny. Pro tři lidi zde byly dvě skleničky, každá jiná. Třetí hrníček na kávu jsme si museli dokoupit. Vodu na kávu jsem vařili v hrnci na polévku, ale ten hrnec jsme si přivezli sebou. Další vybavení jeden hrnec a naběračka. Lednička při příjezdu byla namrazená. Odjíždějící nám zdělili že jí odmrazovat nebudou a tak mi jsme si sní taky hlavu nelámali. Další co mne překvapilo bylo to že ta lednička se tvářila jako vestavěná, ale byla šoupnutá do jedné skříňky a dvířka nebyla na lednici přidělaná, takže pokud chtěl člověk otevřít lednici nejprve musel otevřít dvířka od linky a po té složitě prstem nahmatávat mezeru mezi dvířky od lednice a deskou na lince, aby mohl lednici otevřít, protože na ní chyběla jakákoliv ručička za kterou by se daly dvířka chytit. Na pokoji byly dvě deky. S tím, že si budeme uklízet sami na pokoji jsme počítali, ale bohužel k tomuto nebylo na pokoji jakékoliv vybavení. Takže příště k půlce kuchyně přibalíme ještě kýbl, smeták a lopatku, ale to pochybuji, že naše zavazadla budou mít 15 kg na osobu. Myslím si že pokud je hotel vybaven bazénem, neměla u by u bazénu chybět sprcha. Lidé zde chodí z pláže a myjí se v bazénu. Taktéž si myslím, že u vchodu by mohla být sprcha alespoň na nohy pokud přicházíte z pláže s nohama od písku, aby jste si nenosili hromady na pokoj. Bohužel takovýchto nedomyšlených detailů za pár kaček je zde dost. Pokoj byla dlouhá nudle. Jediným otvorem kterým se dalo větrat byly dveře na balkón, ale pokud zůstaly otevřené tak vás přes noc poštípali komáři. Při zavřených dveřích se v zadní části, kde bylo spaní nedalo dýchat. Klimatizaci jsme nepouštěli, protože jsme neměli antibiotika při případné angíně. Místo okna jsou zde zazděné luxfery, nevím kdo to vymyslel. Přes čtyři luxfery nad postelí nás oslňovalo světlo z nějaké chodby, museli jsme tento otvor zakrývat.
SlužbySlužby v rámci hotelu jsem neměli žádné. Snad jen poskytnutí ložního prádla a ručníků a jednoho toaletního papíru. Na ostrově jsme si půjčili auto a objeli jsme celý ostrov za jeden den. Je zde celá řada krásných pláží. Je zde jedna hlavní silnice okolo ostrova a přístup na pláže je vždy po prašné cestě, zde se musí jet opatrně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Otakar Novotný
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný hotel umístěný v jednom z center ostrova Thassos, v městečku Limenaria. Hotel přímo u pěkné pláže, s lehátky a slunečníky zdarma pro hotelové hosty, pro cizí návštěvníky zdarma při konzumaci jídla, pití z hotelové restaurace.
Doporučujeme pokoje s balkónem - výhledem na moře.
Úžasný, milý, fajn personál. Hotelová restaurace (jejíž dění se v této oblasti, Řecku, jako ve všech řeckých tavernách, v létě v podstatě celé odehrává venku na terase - 'zahrádce') s dobrou kuchyní a slušným barem. Hotelovou kuchyni jsme bohužel neměli příležitost důkladně vyzkoušet, protože jsme "nechtěli zklamat" majitele ostatních taveren, a tak jsme poctivě navštěvovali a konzumovali:D
Příjemný hotel umístěný v jednom z center ostrova Thassos, v městečku Limenaria. Hotel přímo u pěkné pláže, s lehátky a slunečníky zdarma pro hotelové hosty, pro cizí návštěvníky zdarma při konzumaci jídla, pití z hotelové restaurace.
Doporučujeme pokoje s balkónem - výhledem na moře.
Úžasný, milý, fajn personál. Hotelová restaurace (jejíž dění se v této oblasti, Řecku, jako ve všech řeckých tavernách, v létě v podstatě celé odehrává venku na terase - 'zahrádce') s dobrou kuchyní a slušným barem. Hotelovou kuchyni jsme bohužel neměli příležitost důkladně vyzkoušet, protože jsme "nechtěli zklamat" majitele ostatních taveren, a tak jsme poctivě navštěvovali a konzumovali:D
Slušná, vybavená, přímo u hotelu. Kdyby Řekové trochu více zapracovali na celkovém pořádku (moc se v Řecku neřeší, co je za domem apod.), bylo by Řecko naprostý Ráj:))
StravaŘecké jídlo... fantastické. V městečku Limenaria taverna vedle taverny, kde se ani v průměrné taverně špatně nenajíte. Ceny? Levněji než v Česku. Co dodat, byly to gastronomické orgie. Ufff.
UbytovanieHotel přímo u pláže a v centru městečka. Příjemné ubytování. Pokoje dostačující. Nejlepší dle našeho názoru pokoje s výhledem (docela velkým balkónem) na moře.
*** v řeckých podmínkách spíš odpovídají **
Výborné, bez problémů. Rodinná atmosféra, SUPER.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 741 € za os.
Kristina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání. Tento hotel je spíše v klidnější destinaci, což nám maximálně vyhovovalo. CK B má v destinaci výbornou delegátku Andreu, která nám zajistila maximální péči :-) Doporučuji zapůjčení auta, či skútru přes CK, jelikož domluví levnější ceny než místní půjčovny.
Dovolená splnila naše očekávání. Tento hotel je spíše v klidnější destinaci, což nám maximálně vyhovovalo. CK B má v destinaci výbornou delegátku Andreu, která nám zajistila maximální péči :-) Doporučuji zapůjčení auta, či skútru přes CK, jelikož domluví levnější ceny než místní půjčovny.
Pláž je přes cestu přímo u hotelu, ale jelikož je hotel blíž k centru, chodili jsme raději cca 5 min. procházkou na pláž vzdálenější, kde byl větší klid a lepší přístup do moře. Lehátka jsou v této destinaci u většiny hotelů za konzumaci minimálně 6 EU. Přístup do moře je většinou kamenitý, hodí se boty do vody.
StravaVyužívali jsme pouze snídaně, které pro nás byly dostačující.
UbytovanieNejsme nijak nároční, ale ubytování neodpovídalo ceně. CK nabízí jako 3 hvězdy, pokoje odpovídají dvěma. Na manželské posteli, se díky příšerné matraci, se nedalo spát ve dvou. Naštěstí jsme měli pokoj s přistýlkou, tak jsme tento problém mohli vyřešit. Na Thassos bychom se určitě rádi ještě vrátili, vše bylo úžasné, ale již do jiného hotelu.
SlužbyVždy přítomná paní majitelka, která se maximálně snaží, ale vypadá to, že moc nestíhá. První noc jsme byli ubytováni v sousedním hotelu, jelikož nebyl volný pokoj. Naštěstí se vše včas, díky delegátce, vyřešilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiřina Písaříková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla moc pěkná
Dovolená byla moc pěkná
pláž dobrá , hned u hotelu
Stravastrava dobrá
Ubytovanieubytování dobré , výborná poloha
Službypersonál hotelu vynikající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá destinace a vůbec vše okolo.
Skvělá destinace a vůbec vše okolo.
Čistá, klidná, pohoda
StravaBS
UbytovanieSkvělé, výhled, lokalita, moře blízko...
SlužbySpokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ostrov Thassos jsme si letos vybrali za destinaci, kde jsme chtěli strávit dovolenou. Celkový dojem z ostrova je fantastický, až na nepořádek, na který si asi po čase zvyknete a řeknete si, že každá země je holt jiná.
Po příletu na letiště na nás čekaly delegátky a od té doby nebyl problém hlavně s tou naší z CK Čedok cokoliv řešit. Byla velmi milá, ochotná, komunikativní, nápomocná. Myslím, že je na svém místě a byli jsme spokojeni.
Ostrov Thassos jsme si letos vybrali za destinaci, kde jsme chtěli strávit dovolenou. Celkový dojem z ostrova je fantastický, až na nepořádek, na který si asi po čase zvyknete a řeknete si, že každá země je holt jiná.
Po příletu na letiště na nás čekaly delegátky a od té doby nebyl problém hlavně s tou naší z CK Čedok cokoliv řešit. Byla velmi milá, ochotná, komunikativní, nápomocná. Myslím, že je na svém místě a byli jsme spokojeni.
U našeho hotelu byla písečná pláž s oblázky vyplavenými na břeh, vstup do moře po velkých kamenech, dále následoval písek. Vhodné i pro děti.
Bazén je fantastický a lepší jsme si nemohli přát.
Snídaně formou bufetu, večeře nabídka ze dvou daných jídel, které nám obsluha sdělila vždy u stolu. Vyzkoušeli jsme tedy řecké pokrmy. některé dny byla nabídka slabší. Jako příklad by uvedla grilované sardinky s hranolky.
Byl i předkrm formou salátu. Pití není zahrnuto v ceně večeře.
Kvalita ubytování odpovídala standardu, takže 3* hotel, bohužel nabízí se jako 4*. Pokoj čistý, rekonsturovaný. Nevím jestli to brát jako negativum, ale bydleli jsme v přízemí hotelu, zezadu, takže výhled na moře, bazén nebyl. Na druhou stranu jsme měli klid.
CK má nasmlouvané horší ubytování. Takže netřeba čekat zázrak.
Personál velmi vstřícný, dělají svou práci jak nejlíp umí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zhanna Vishnyakova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skažená dovolena Už nikde v životě Řecko
Skažená dovolena Už nikde v životě Řecko
Všude odpad a špina
StravaNajhorši strava kterou jsme v životě měli
UbytovanieNic moc
SlužbyÚklíd jednou za dovolenu, a to se stylo po reklamaci na recepce
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 855 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená za cenu last minute velmi hezká, chtěli jsme něco klidného, kde si odpočneme a v klidu se vyspíme, nicméně nás zklamala absence jakéhokoliv marketu, kde by se dalo koupit cokoliv k jídlu či pití. V hotelem zmiňovaném obchůdku (který se nachází v jejich partnérském hotelu cca 200m pešky), je k dispozici pouze balík vody a nějaké sušenky, jinak nic, s klasickým marketem, kterých běžně v letoviscích najdete mnoho, to nemá nic společného.
Hotel jinak pěkný, dobré jídlo. Horší postele, matrace tvrdá a pružinová, při štěstí v noci klid. Do kopce rozváží vozítkem, takže recence o tom, že někdo musel šlapat až nahoru považuji za bezpředmětné.
Dovolená za cenu last minute velmi hezká, chtěli jsme něco klidného, kde si odpočneme a v klidu se vyspíme, nicméně nás zklamala absence jakéhokoliv marketu, kde by se dalo koupit cokoliv k jídlu či pití. V hotelem zmiňovaném obchůdku (který se nachází v jejich partnérském hotelu cca 200m pešky), je k dispozici pouze balík vody a nějaké sušenky, jinak nic, s klasickým marketem, kterých běžně v letoviscích najdete mnoho, to nemá nic společného.
Hotel jinak pěkný, dobré jídlo. Horší postele, matrace tvrdá a pružinová, při štěstí v noci klid. Do kopce rozváží vozítkem, takže recence o tom, že někdo musel šlapat až nahoru považuji za bezpředmětné.
Pláž hezká, klidná - byli jsme v září. Trochu větší koncentrace dětí, což u lidí bez dětí maličko kazí celkový dojem z pohody u moře. Čisto, vstup do moře ne uplně pozvolný - rychle je hloubka, na Thassosu jsme viděli vhodnější pláže pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Minářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Klouzal
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, vyšlo nám počasí, služby delegáta na dobré úrovni, hotel a okolí skvělé, personál velice dobrý, strava dobrá. Cesta tam i zpět bez chyby. Jediná připomínka byla ke košům na odpadky, které chyběly v zahradě u bazénu i na pláži. Bylo by dobré i na příště upozornit hotel na tento jediný nedostatek.
Dovolená byla skvělá, vyšlo nám počasí, služby delegáta na dobré úrovni, hotel a okolí skvělé, personál velice dobrý, strava dobrá. Cesta tam i zpět bez chyby. Jediná připomínka byla ke košům na odpadky, které chyběly v zahradě u bazénu i na pláži. Bylo by dobré i na příště upozornit hotel na tento jediný nedostatek.
Pláž pěkná až na ty odpadkové koše. Nebylo kam co odkládat.
StravaDobrá, každý si asi vybral podle své chuti. Kdyby byl výběr večeří alespoň ze dvou jídel také by to určitě přišlo vhod.
UbytovaniePokoje čisté, nové vybavení, jen tam chyběly věšáky v koupelně a v pokoji by mohlo být více odkládacích stolků, popř. poliček apod. Jinak moc pěkné.
SlužbySlužby dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Beáta M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásna dovolenka, nádherný ostrov.
Krásna dovolenka, nádherný ostrov.
Ceny prijateľné
UbytovanieIzba veľmi malá, vybavenie kuchynky slabé, veľký hluk z hlavnej cesty, najbližší market ďaleko a taktiež aj pláž, jediné plus bola klimatizácia v cene.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzhledem k okolnosti, že nám delegátka oznámila, mimochodem paní na svém místě, že s klientelou z ČR se příští ani další roky nepočítá, není důvod se více rozepisovat a případné zájemce lehce varovat.
Vzhledem k okolnosti, že nám delegátka oznámila, mimochodem paní na svém místě, že s klientelou z ČR se příští ani další roky nepočítá, není důvod se více rozepisovat a případné zájemce lehce varovat.
Spíše kamenité, bez bot do vody celkem slušný, sportovní výkon s úsměvnými situacemi ustát každý jeden krok.
StravaBez stravy
UbytovanieŠok!!! 3 dospělé osoby ubytovat do menšího než malého pokoje a s postelemi, kde je jeden nucen přelézat přes druhého bylo skutečně k neuvěření.Paní delegátka situaci vyřešila rychle a k naší spokojenosti, bohužel první dojem byl velice špatný.
SlužbyNevyužito
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi hezké místo s bohatými možnostmi k cestování a prohlížení okolí. Mnoho krásných pláží, restaurací, taveren. Velmi milí a ochotní lidé.
Velmi hezké místo s bohatými možnostmi k cestování a prohlížení okolí. Mnoho krásných pláží, restaurací, taveren. Velmi milí a ochotní lidé.
Přímo v místě ubytování pláž není žádný zázrak, nicméně v dostupném okolí, při menší procházce se dá najít spousta kouzelných, menších, čistějších a méně lidnatých pláží.
UbytovanieUbytování bylo dle fotografií na internetu, nicméně by mělo rozhodně být uváděno, že se vila nachází v opravdu velmi rušné lokalitě, kde se provoz prakticky celý den a celou noc nezastaví. V prostředí, kde Vám prakticky cca 5 metrů od pokoje celou noc (přes den je člověk přece jen mimo vilu) řinčí crossové motorky, troubi auta, a pokřikují "veselí" lidé jdoucí po ulici si člověk, který hledá klidnější místo pro odpočinek na dovolene zde opravdu nemá šanci si odpočinout. Jedinou možností je zde zaplatit si klimatizaci a prostě okno zavřít....tedy pro povahy, kterým klimatizace místo čerstvého vzduchu nevadí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Magdalena Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná organizace, perfektní lokace, rádi se za rok vrátíme.
Výborná organizace, perfektní lokace, rádi se za rok vrátíme.
Hned u hotelu krásná pláž s mírným sestupem do vody. Cca 15 minut cesty pěšky na pláž Metalia Beach - doporučuji.
StravaDomácí strava, široký výběr.
UbytovanieMoc milá paní majitelka, vše přizpůsobeno našim požadavkům.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super dovolená, Thassos je krásný zelený ostrov, výborné jídlo a pití, přátelští lidé
super dovolená, Thassos je krásný zelený ostrov, výborné jídlo a pití, přátelští lidé
pláž blízko od ubytování, kousek dále pláže ještě lepší, s lepším přístupem do moře
Stravabez stravy
Ubytovanieubytování ve studiu je jednoduché
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Diana Vargová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super bezproblemova dovolena, neni nic na co bych si mohl stezovat
Super bezproblemova dovolena, neni nic na co bych si mohl stezovat
Na plaze jsme chodili mimo hotel ( tez se primo pred nim nachazela plaz patrici hotelu ) a to z duvodu, ze byla opravdu mala a i pri mensim poctu lidi byla zalidnena. Je tam spousta jinych krasnych volnych plazi a skoro bez lidi.
StravaJidlo bylo dobre, akorat jsme asi nebyli zvykli na jejich trochu jinou chut
UbytovanieUbytovani super spise to vypadalo na 3 hvezdy nez na 2. Hotel cisty, pekny, vse fungovalo tak jak melo. Prijemna obsluha, ochotny a prijemny personal.
SlužbyPokoj mel vse, co bylo treba: balkon, lednici, tv, klimatizace, wi-fi pripojeni, sprchovy kout. Kazdy den byl dokonale uklizeny, nekdy az moc:)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená v hotelu, který je určitě lepší než jen 2 * .
Skvělá dovolená v hotelu, který je určitě lepší než jen 2 * .
od 690 € za os.
Alena J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné prostředí, vše je blízko, pláž, bar, restaurace, město s obchody.
Krásné prostředí, vše je blízko, pláž, bar, restaurace, město s obchody.
Výborná
StravaDobré, jen bych rozšířila sortiment a mnozstvi u snidane.
UbytovanieVýborné
SlužbyVýborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Štěpán K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové dojmy z této dovolené jsou určitě pozitivní. Splnila, i mnohdy předčila očekávání.
Celkové dojmy z této dovolené jsou určitě pozitivní. Splnila, i mnohdy předčila očekávání.
Dostupnost k pláži je z tohoto ubytování opravdu výborná - 50 metrů maximálně. Pláž je písčitá s většími kamínky a pozvolným vstupem do moře, které je čisté. Šnorchlování je na tomto místě bezpředmětné, vyjímečně potkáte nějakou rybičku. Množství lidí na pláži je přijatelné, bez problémů. Pro možnost vlastního lehátka je nutné zakoupit libovolnou položku z nápojového/jídleního lístku v přilehlém baru.
StravaStravování po všech stránkách skvělé. Jídlo chutné, ve většině případů i bez použití soli či pepře. Porce uspokojivé. Servis bezproblémový, obsluha příjemná.
UbytovanieUbytování na slušné úrovni. Kvalitní postele s matracemi, velká skříň pro oblečení. V kuchyni by mohla přibýt rychlovarná konvice a některé drobné pomůcky k přípravě pokrmů. Toaleta+sprcha zcela bez námitek. Jediná větší výtka směřuje k televizi, která je krásně umístěna, avšak její rozměr je opravdu velmi malý. Nesledovali jsme ji často, ve většině případů zhruba jednu hodinu před spaním, přesto však by slušel vetší rozměr.
SlužbySlužby hotelu na dobré úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate