Alea Hodnotenie: 4/5
od 632 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 632 € za os.
od 592 € za os.
od 457 € za os.
od 604 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 9 hodnotení)
Renata J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená ok, velmi milá delegátka ck a personál hotelu. Každý den úklid. Snídaně v restauraci přímo u moře. Nádhera
dovolená ok, velmi milá delegátka ck a personál hotelu. Každý den úklid. Snídaně v restauraci přímo u moře. Nádhera
Pláž malá a oblázková/větší oblázky/. Vstup do vody doporučuji v botech. Voda čistá. Na pláži soukromí,vejde se málo lidí. Kdo touží po větší písč.pláži dá se autobusem za 1,60euro na Tripiti. Je to asi 2,5km.
StravaSnídaně bufet. Výběr salám,sýr,feta,vejce,marm.,med,ovoce atd. Vše dostačující.
UbytovanieUbytování pěkné, jen nedoporučuji 3 dosp.os.+dítě. Pokoje jsou menší a1 přistýlka je v mezonetu v posl.patře takže je nutnost přikoupit klimatizaci.
SlužbyStrašně milá a ochotná paní majitelka, úklid každý den,dopln.toal.papíru,2x výměna lož.prádla. Lehátka na pláži zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (14) (1)
Iva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Kristina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání. Tento hotel je spíše v klidnější destinaci, což nám maximálně vyhovovalo. CK B má v destinaci výbornou delegátku Andreu, která nám zajistila maximální péči :-) Doporučuji zapůjčení auta, či skútru přes CK, jelikož domluví levnější ceny než místní půjčovny.
Dovolená splnila naše očekávání. Tento hotel je spíše v klidnější destinaci, což nám maximálně vyhovovalo. CK B má v destinaci výbornou delegátku Andreu, která nám zajistila maximální péči :-) Doporučuji zapůjčení auta, či skútru přes CK, jelikož domluví levnější ceny než místní půjčovny.
Pláž je přes cestu přímo u hotelu, ale jelikož je hotel blíž k centru, chodili jsme raději cca 5 min. procházkou na pláž vzdálenější, kde byl větší klid a lepší přístup do moře. Lehátka jsou v této destinaci u většiny hotelů za konzumaci minimálně 6 EU. Přístup do moře je většinou kamenitý, hodí se boty do vody.
StravaVyužívali jsme pouze snídaně, které pro nás byly dostačující.
UbytovanieNejsme nijak nároční, ale ubytování neodpovídalo ceně. CK nabízí jako 3 hvězdy, pokoje odpovídají dvěma. Na manželské posteli, se díky příšerné matraci, se nedalo spát ve dvou. Naštěstí jsme měli pokoj s přistýlkou, tak jsme tento problém mohli vyřešit. Na Thassos bychom se určitě rádi ještě vrátili, vše bylo úžasné, ale již do jiného hotelu.
SlužbyVždy přítomná paní majitelka, která se maximálně snaží, ale vypadá to, že moc nestíhá. První noc jsme byli ubytováni v sousedním hotelu, jelikož nebyl volný pokoj. Naštěstí se vše včas, díky delegátce, vyřešilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Iva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi povedená dovolená, splnila a v určitých ohledech i předčila mé očekávání. Hotel je malý, ale velmi čistý, pozitivně hodnotím blízkost centra a vzdálenost k pláži ... pokoj byl uklízen každý den, ručníky měněny co 2 dny. Majitelka hotelu byla stále k dispozici, velmi ochotná a milá paní. Moře u hotelu nebylo špatné, ale doporučuji pláž Metalie vzdálenou od hotelu cca 15 minut, kde je moře krásně čisté, málo lidí, slunečník a lehátka za poplatek 5 euro... Delegátky z cestovní kanceláře Brenna byly velmi milé, ochotné a vstřícné. Ostrov Thassos je kouzelný, určitě doporučuji navštívit.
Velmi povedená dovolená, splnila a v určitých ohledech i předčila mé očekávání. Hotel je malý, ale velmi čistý, pozitivně hodnotím blízkost centra a vzdálenost k pláži ... pokoj byl uklízen každý den, ručníky měněny co 2 dny. Majitelka hotelu byla stále k dispozici, velmi ochotná a milá paní. Moře u hotelu nebylo špatné, ale doporučuji pláž Metalie vzdálenou od hotelu cca 15 minut, kde je moře krásně čisté, málo lidí, slunečník a lehátka za poplatek 5 euro... Delegátky z cestovní kanceláře Brenna byly velmi milé, ochotné a vstřícné. Ostrov Thassos je kouzelný, určitě doporučuji navštívit.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (2)
Dagmar Kratochvílová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl v centru hlučného městečka. Bylo velmi málo soukromí. Na pláži nám vadil pracující bagr, který přímo proti pláži cca 100m stavěl vlnolam. Také přímo na naší pláži ráno pracoval bagr.Sice jen brzo ráno, ale i tak to bylo při ranním koupání nepříjemné. Co zde ale musím vyzdvihnout je práce delegátek CK Brenna Andrei Cejnkové a Evy Pavlicové, které se nám velmi věnovaly, byly opravdu vstřícné a přátelské. Toto je jediné, co převyšovalo běžný standart této dovolené. Jim určitě velký dík. Jinak tuto destinaci bych svým přátelům nedoporučila.
Hotel byl v centru hlučného městečka. Bylo velmi málo soukromí. Na pláži nám vadil pracující bagr, který přímo proti pláži cca 100m stavěl vlnolam. Také přímo na naší pláži ráno pracoval bagr.Sice jen brzo ráno, ale i tak to bylo při ranním koupání nepříjemné. Co zde ale musím vyzdvihnout je práce delegátek CK Brenna Andrei Cejnkové a Evy Pavlicové, které se nám velmi věnovaly, byly opravdu vstřícné a přátelské. Toto je jediné, co převyšovalo běžný standart této dovolené. Jim určitě velký dík. Jinak tuto destinaci bych svým přátelům nedoporučila.
O bagru jsem již psala. Naše pláž byla dobře dostupná, ale bylo zde hodně lidí a asi 50m od nás ústil do moře blíže nespecifikovaný kanál se stojatou vodou, někdy zapáchající. Čistota pláže také nebyla úplně špičková. Uklízeli ji náhodně. Nádherná pláž byla cca 20 min. od hotelu. Vzhledem k tomu, že jsme na dovolené byli s 84letým tatínkem, byla pro nás více méně nedostupná.
StravaSnídaně byly každý den stejné. Pečivo bylo často včerejší a někdy jsme měli pocit, že i ostatní jídla jako párky nebo vaječiny nejsou nejčerstvější. Jídla, která jsme ochutnali v restauracích /kebeb,gyros,souvlaki/ byly dobré, ale nijak nenadchly.
UbytovaniePokoje byly čisté, často se uklízelo. Ale byly velmi malé a balkón směřoval buď na vedlejší hotely a bazény nebo byl nasměrován do světlíku, takže jsme se koukali do zdi. personál byl příjemný.
SlužbySlužby v hotelu byly průměrné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nacházel v uzavřeném komplexu, kde jsme měli výhled na balkóny jiných hotelů. Klimatizaci si musíte dokoupit. Pokoj jsme měli pod střechou, takže klimatizace byla nutná. Kartou se nedá platit téměř v celém městě, až naž na výjimky (v hotelu terminál také neměli, s čímž jsme nepočítali), ale bankomat ve městě je. Snídaně byly stejné. Určitě bych příště vybírala nějakě apartmány nebo studia se snídaněma, protože měly pěknější pláže a celkově lepší služby. Jinak majitelka hotelu byla velice příjemná.
Hotel se nacházel v uzavřeném komplexu, kde jsme měli výhled na balkóny jiných hotelů. Klimatizaci si musíte dokoupit. Pokoj jsme měli pod střechou, takže klimatizace byla nutná. Kartou se nedá platit téměř v celém městě, až naž na výjimky (v hotelu terminál také neměli, s čímž jsme nepočítali), ale bankomat ve městě je. Snídaně byly stejné. Určitě bych příště vybírala nějakě apartmány nebo studia se snídaněma, protože měly pěknější pláže a celkově lepší služby. Jinak majitelka hotelu byla velice příjemná.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...