Studia Anatoli Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Stalida
Radmila H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přizpůsobili jsme se situaci, která bohužel nastala. Často velký vítr, tzn. rozbouřené moře, 1 silnější zemětřesení a následné 2 dny slabší občasné otřesy, dále počasí na určenou dobu až tak úplně nevyšlo, horší komunikace s majiteli objektu, kteří téměř neumí anglicky a ani moc nejeví zájem porozumět. Na druhou stranu dobré umístění ubytování - v centru a zároveň minutu k nejbližší pláži, obchody a taverny za rohem, krásné hory a vnitrozemí, blízkost hezkého hlavního města Heraklion...Vzhledem k tomu, že milujeme s přáteli řecké ostrovy, užili jsme si to po svém...
Přizpůsobili jsme se situaci, která bohužel nastala. Často velký vítr, tzn. rozbouřené moře, 1 silnější zemětřesení a následné 2 dny slabší občasné otřesy, dále počasí na určenou dobu až tak úplně nevyšlo, horší komunikace s majiteli objektu, kteří téměř neumí anglicky a ani moc nejeví zájem porozumět. Na druhou stranu dobré umístění ubytování - v centru a zároveň minutu k nejbližší pláži, obchody a taverny za rohem, krásné hory a vnitrozemí, blízkost hezkého hlavního města Heraklion...Vzhledem k tomu, že milujeme s přáteli řecké ostrovy, užili jsme si to po svém...
Pláž 1 min od ubytování. Je možné chodit kamkoli. Všude samozřejmě platba 5-7 EUR. Konzumaci už moc nechtějí uznávat, bohužel.
Stravastravovali jsme se sami. Bylo kam chodit, hlavně typické řecké rodinné taverny zabodovaly!!!
UbytovanieVelmi diskutabilní. 1 pokoj byl dejme tomu jakž takž, přestože na dnešní dobu už jsme za stejnou cenu poznali mnohem lepší vybavení. 2.pokoj byl jedna velká katastrofa. Předpokládali jsme, že jako dvě manželské dvojice dostaneme srovnatelné ubytování, ale druhý pokoj byl nedůstojný kamrlík bez jakékoliv předsíňky a toaleta se sprchou byla umístěna přímo proti posteli a oddělena zašupovacími dveřmi, které neustále vyjížděly z kolejnice na zem. Musely se nadzvihnout, aby se s nimi dalo posunout.
Zřejmě majitel apartmánového domu, který má tuším přes devadesát let, ten by asi nepomohl, takže manžel oslovil jeho zetě, který sedával na recepci. Po dlouhém vysvětlování a pomocí kreseb pochopil, co asi chceme (z dávných recenzí jsem vyčetla, že dveře zlobí už min od roku 2014). Oznámil, že žádné nářadí v domě není a že zavolá opraváře. 4 dny před koncem pobytu to už manžel nevydržel a urgoval závadu. Zeť majitele nakonec nářadí donesl, ale sdělil, že na horní část dveří nedosáhne.....takže to nakonec opravil manžel sám. Jinak menší sprchový kout jsem v životě nikde neviděla, odtok neodtékal, voda často přetékala, ale to jsme už radši vyřešili sami octem. Jedním slovem hrůza. V pokoji bylo tak málo místa, že ani nebylo možné položit na zem otevřený kufr a museli jsme ho pokládat na postel. Ve skříni vymeteno - bez polic, jen ramínka. Naštěstí jsme chodili na jídlo do okolních taveren, protože použít el.plotýnku, od které vedl kabel omotaný lepicí páskou, to hraničilo s těžkým úrazem ne-li hůř...Snad jediným světlým bodem bylo, že u apartmánového domu byl pěkný čistý bazén s lehátky, který jsme při nepřízni počasí (velké vlny v moři) využili. Nechápeme, že na tak ideálním místě někdo totálně kašle na zkvalitnění ubytování. Vypadalo to, že to půjde brzy do kytek. Polovinu pobytu jsme už byli v celém domě sami, přestože je zde asi min.20 pokojů. A to si jeden pokoj v naší blízkosti obsadil starý pan majitel, který velmi často, hlasitě a těžce kašlal (pokud to řeknu velmi kulantně). Bez optimismu, přátel a cestování UFF!!
Jediné plus byl zmiňovaný bazén. Jinak velmi velmi velmi nedostačující pro našince...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeněk K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celková spokojenost,cena odpovídala kvalitě zájezdu
celková spokojenost,cena odpovídala kvalitě zájezdu
přístup na pláž bezproblémový,pláž čistá,udržovaná,počet lidí odpovídal závěru sezony
Stravabez stravy
Ubytovanievelmi dobré ubytování v celkem klidném místě,jen ten mini sociální kout
Službyvelmi ochotní majitelé penzionu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




































