Lefkoniko Beach Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Rethymno
Jana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Vydarená dovolenka
Vydarená dovolenka
Pláž piesok, pred vstupom do mora kamienky, chce to obuv do vody...
StravaStrava super, dalo sa vybrať, jedlá obmienané
UbytovanieStarší nábytok, ale čisto..
Ilona A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Cesta byla moc dobrá! S transferem se vyskytly menší komplikace! Cestou tam jsme museli docela dlouho čekat na naši osobu. S transferem zpět se vyskytly komplikace, protože ráno nezapsali naše jména (byli jsme dva v hotelu na letiště v Chanii). Na recepci nic nevěděli! Napsal jsem e-mail do jejich kanceláře - žádná odpověď!! Ve 14:30 jsme se znovu zeptali na recepci - měli by se informovat! Kolem 14:40 nám řekli, že dorazíme v 16:35, abychom tam byli! Můžeme se vrátit do hotelového bazénu a zaplavat si, což jsme udělali, a chystali se na odjezd v 16:25! (O 10 minut dříve) Naproti tomu ve 14:10 pro nás spěchali, řidič autobusu křičel... ať odjíždíme...???? jasně, že to byl pro něj čas - možná to recepční špatně pochopili! Byli jsme připraveni, netrvalo to dlouho, 5 minut, ale bylo to hodně nervózní! Bylo to nepříjemné i pro nás, ale neměli jsme pocit, že bychom za to mohli, protože náš den proběhl v neustálé připravenosti, zájmu a čekání! Mimochodem, hned první noc po příjezdu nám řekli, že je technický problém s klimatizací - v našem pokoji - a na jednu noc nás přestěhovali do svého 4* hotelu hned vedle!...to bylo moc fajn, mohli jsme si užívat výhod vyšší úrovně* a po zbytek času se vracet na Lefkoniko bylo těžší,...ale nakonec to bylo v pořádku, odpovídalo to poměru ceny a hodnoty, který jsme zaplatili! Byla to radost trávit dovolenou na Krétě!???? Děkujeme za příležitost! S pozdravem: Andras Ilona
Cesta byla moc dobrá! S transferem se vyskytly menší komplikace! Cestou tam jsme museli docela dlouho čekat na naši osobu. S transferem zpět se vyskytly komplikace, protože ráno nezapsali naše jména (byli jsme dva v hotelu na letiště v Chanii). Na recepci nic nevěděli! Napsal jsem e-mail do jejich kanceláře - žádná odpověď!! Ve 14:30 jsme se znovu zeptali na recepci - měli by se informovat! Kolem 14:40 nám řekli, že dorazíme v 16:35, abychom tam byli! Můžeme se vrátit do hotelového bazénu a zaplavat si, což jsme udělali, a chystali se na odjezd v 16:25! (O 10 minut dříve) Naproti tomu ve 14:10 pro nás spěchali, řidič autobusu křičel... ať odjíždíme...???? jasně, že to byl pro něj čas - možná to recepční špatně pochopili! Byli jsme připraveni, netrvalo to dlouho, 5 minut, ale bylo to hodně nervózní! Bylo to nepříjemné i pro nás, ale neměli jsme pocit, že bychom za to mohli, protože náš den proběhl v neustálé připravenosti, zájmu a čekání! Mimochodem, hned první noc po příjezdu nám řekli, že je technický problém s klimatizací - v našem pokoji - a na jednu noc nás přestěhovali do svého 4* hotelu hned vedle!...to bylo moc fajn, mohli jsme si užívat výhod vyšší úrovně* a po zbytek času se vracet na Lefkoniko bylo těžší,...ale nakonec to bylo v pořádku, odpovídalo to poměru ceny a hodnoty, který jsme zaplatili! Byla to radost trávit dovolenou na Krétě!???? Děkujeme za příležitost! S pozdravem: Andras Ilona
Pláž je velmi blízko, oddělená hlavní silnicí s pěší zónou od rušné části města. První dva dny bylo moře velmi rozbouřené, ani vás nepustili dovnitř, jen do bezpečné vzdálenosti, abyste se vyhnuli vlnám! Písčitá pláž s lehátky k pronájmu! Pěkné, moc ráda bych se tam vrátila!????
StravaJídlo bylo chutné, rozmanité a bohaté.
Ubytovanie5
SlužbyO víkendu se pokoj neuklízel!..kvůli písku jste mohli použít koupelnu!..
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 475 € za os.




























