Ján Ľ.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 693 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 8 hodnotení)
Ján Ľ.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radka R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé místo kousek od hlavního města. V místě půjčovny kol a skútrů za přijatelné ceny. Pěkný hotel s úžasnou zahradou.
Skvělé místo kousek od hlavního města. V místě půjčovny kol a skútrů za přijatelné ceny. Pěkný hotel s úžasnou zahradou.
Cesta na pláž vede nádhernou zahradou, od bazénu kousíček. Pláž pěkná, čistá, 2 lehátka a slunečník 6 euro. Moře hlubší, po pár metrech už plavete, pro nás super.
StravaStrava naprosto skvělá, velmi chutná, velký výběr, všeho dostatek.
UbytovanieUbytování v apartmánech, pěkné, čisté, s balkónem. Pro mě lepší než nějaké čtvrté patro hotelu:-)
SlužbyVelmi milý a ochotný personál u bazénu, sympatický animátor:-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ján Ľ.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiří M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se vydařila.Byli jsme na dovolené s 3 letým synem a mohu jen doporučit
Dovolená se vydařila.Byli jsme na dovolené s 3 letým synem a mohu jen doporučit
Blízko hotelu,jen se projde zahradou nebo kolem bazénů.Není u ní žádný provez,je tam je minipromenáda.Na pláži méně lidí,než bývá zvykem - spousta lidí ležela u bazénu.
Pláž je písečnooblázková.
Začátek pláže je písčitý,jsou zde i stromy - super stíní.Vstup do moře s kamínky(asi tak pruh 1 m),boty nejsou nutné,ale pro malé děti asi příjemnější.Potom už je v moři písek.
YStále zafukuje vítr(což je velmi příjemné,bylo by strašné vedro.
Při velkém větru jsou super vlny,občas vyplaví trochu mořské trávy - je to ale naprosto v pohodě,žádné haldy a maximálně u výstupu z moře.
Na pláži lehátko a slunečník za 3 eura(platí se na recepci) - my nevyužili,přišla mi lepší deka ,kterou jsme dali pod stromy.
Na pláži koše a bar(nespadá do all inclusive) - lepší je si skočit pro pití do baru u bazénu
V moři je jen pár rybiček,není to pro šnorchlování - nic není k vidění,ale voda super teplá,čistá
Pláž se mi moc líbila
Super.Vždy jsme si vybrali.Několik druhů masa,příloh,zeleniny,výborné dezertíky(každý den jiné),zmrzlina. Někdo v recenzích nadával na snídaně,že jsou stále stejné - ano,nabídka zhruba stejná,ale na výběr z obrovského množství - mussli,salámy,sýry,pečivo,vajíčka,vaječné omelety,palačinky,marmelády+čokopomazánky+med,sladké dezerty,ovoce,párečky,zelenina,fazole v tomatě,... My jsme byli naprosto spokojeni
Jídlo se podávalo v hlavní hotelové restauraci a také v restauraci u bazénu.(tak dělali výborný gyros).
Odpolední snack( pizza,buchty,káva,pití) - podáván do večera pool baru u bazénu. - my skoro nevyužili,byli jsme najedení od oběda.Chodili jsme hlavně pro pití
Večer se pití podává ve dvou barech u bazénů.Něco all inclusive, některé nápoje za úhradu.
Bar v hotelu nespadá do all inclusive.
Jídlo hodnotíme velmi kladně,vše výborné,stéle doplňované.Můj velký obdiv
Byli jsme ubytováni v hotelovém pokoji,druhé patro, s výhledem na moře a bazén - prostě nádhera. Pokoje moc hezky a jednoduše zařízené, s balkonem. Úklid každý den,obden výměna ručníků(nebo dle potřeby - pokud hodíte na zem,vymění třeba každý den), obden nové ložní prádlo.
Mýdlo v koupelně i toal.papír samozřejmostí.
Jediné,co trochu kazí dojem je minimálně fungující klimatizace - agregáty údajně nestíhají.
Bungalovy v zahradě mají každý svou klimatizaci,takže v pohodě - ale pokoje v hotelu jsou luxusnější
Všichni byli moc ochotní a milí,bez problémů
Internet stojí 1 euro na 20 minut(na recepci)
3 bazény,kulečník,3 bary,možnost zdarma výletu do vodního světa s odjezdem také zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Martina Dragounová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme moc spokojeni
Byli jsme moc spokojeni
Pláž čistá, málo lidí, cypřiše na pláži, (super) vstup do moře po kamínkách, brzy hloubka, je to spíše pro plavce. Moře bylo čisté, krásné. Občas se objevily trávy, ale běhen třeba hodiny byly pryč.
StravaJídlo bylo velmi chutné, velký výběr.Hezky připravené na výběr v bufetu.Po celý den zajištěny různé mlsky.
UbytovaniePokoje standartně vybavené, vybavení nebylo poškozené, pokoje čisté.
SlužbyHotel přívětivý, služby hotelu jsme navyužívali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...