Afroditi Hodnotenie: 3/5 Grécko, Korfu, Roda
Edita F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stanislav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Edita F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stanislav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám vydařila díky perfektní práci cestovní společnosti Invia.cz a potažmo i delegátky paní Kateřiny.
Dovolená se nám vydařila díky perfektní práci cestovní společnosti Invia.cz a potažmo i delegátky paní Kateřiny.
Pláž dostupná, čistá, v době našeho pobytu prakticky prázdná. Voda super.
StravaOchutnala jsem jídla v místní restauraci a mohu jen chválit. V ostatních tavernách i restauracích na ostrově Corfu již taková spokojenost nebyla.
UbytovanieUbytování bylo sice skromné, ale čisté a v tiché oblasti - ideální pro odpočinek.
SlužbyÚklid a čistota, včetně ochoty personálu - spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal Kántor
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V katalogu bylo napsané, že pláž je ihned u hotelu. Na té se ale nedalo vůbec ležet - byla příliš uzká na to, aby se tam dalo vegetovat. Museli jsme chodit zhruba 500 metrů.
StravaSe stravou jsme byli víceméně spokojeni. Kvitovali jsme řeckou kuchyni, která nám chutnala. Jediné, co bychom vytknuli, byly stále stejné snídaně. Tousty, máslo, marmeláda, šunka, sýr, občas jogurt.
UbytovanieUbytování bylo plně dostačující. Jediné, co nás zaskočilo, byl nepořádek ihned po příjezdu. Jediné, co bylo čisté, bylo povlečení a ručníky.
SlužbyNa úklidu si uklízečky nedaly opravdu moc záležet. Vyměnily jen ložní prádlo a ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená v hezkém a klidném prostředí. MIlý delegát, ochotný poradit, která místa na ostrově stojí za návštěvu.
Krásná dovolená v hezkém a klidném prostředí. MIlý delegát, ochotný poradit, která místa na ostrově stojí za návštěvu.
Pláž krásná, písečná s pozvolným vstupem do moře. Voda však byla poměrně zkalená kvůli vlnám. Upředňostňovali jsme koupání v sousedním Arillas, vzdáleném asi 25 min pěší chůze, kde je voda průzračná, přestože pláž je též písečná.
StravaStravovali jsme se sami, případně v tavernách. Doporučuji především tavernu Dionysos v asi 6 km vzdáleném Afionas. V místních obchodech byl malý výběr ovoce a zeleniny a velice drahá zmrzlina.
UbytovanieUbytování přesně odpovídalo fotografiím. Kuchyňka sice malá, ale vybavení dostatečné, dokonce byla k dispozici minitrouba. Příjemný byl zejména stropní větrák. V pokoji byla zdarma též klimatizace, ale my jsme ji nepoužívali. Denně vynášeli odpadky a v polovině týdne vyměnili ložní prádlo.
SlužbyJelikož se jedná o studio, prakticky žádné služby k dispozici nejsou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavol Melicherčík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyšlo počasí, služby i jídlo bezvadné, co víc si přát...
Vyšlo počasí, služby i jídlo bezvadné, co víc si přát...
Pláž v blízkosti hotelu jsme nevyužívali. Po prvním dnu a průzkumu blízkého pobřeží, jme chodili cca 1km na písčito-oblázkovou pláž pod hotel Akrotiri - beach, dvě lehátka se slunečníkem za 6éček, pohoda...
StravaSkvělý výběr, i když snídaně byla pokaždé stejná, z nabízených druhů a množství, nebyl problém snídat každý den něco jiného. Večeře pestré, chuťově výborné. Zelenina ovoce dezerty, vše okamžitě doplňované, i v případě, že člověk přišel později, jídlo bylo neustále teplé a byl jej dostatek.
UbytovanieČisto, denní úklid, každý třetí den výměna ložního prádla, bez problému
SlužbyNemám námitky, trochu mě zarazilo, že bazén vedle hotelu se zavíral v 19 hod. ale bylo už po sezóně a v té době se již začalo pomalu stmívat. Avšak na Ischii, byl bazén zevnitř osvícen a v provozu do 23.00. Nijak nás to však neomezovalo. S čistotou všech prostor, jsme byli spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Mahr
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Pláží je vícero, dá se k nim dobře sejít, trošku horší je to zpátky. Do schodů.
U hotelu je krásný a udržovaný bazén, který jsme využili po bouřce a velkých vlnách v moři.
Večeře výborné, každý si vybere. Maso (telecí i jehněčí) výborně zpracované, ryby také a zelenina i ovoce dle nabídky (období). U snídaní by se dalo mnohé zlepšit, zvláště v rozmanitosti.Švédské stoly, ale každý den stejné.
Stejné dva druhy salámů, úplně stejný plátkový sýr.každý den. Vajec bylo dost na čtyři způsoby + malé párečky bez hořčice.. Čaj jenom jeden druh, nebyl citron. Chyběla paštika, pomazánky. Přitom ten jejich jogurt neměl chybu, cereálie, džemy. Takže se nakonec vybrat dalo.
Pokojík malý, ale moc pěkný. To, že byl s výhledem na moře, jsme si tak trochu zajistili sami.
SlužbySlužby hotelu jsou na vysoké úrovni, stále čisto, vše s úsměvem
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
To co jsem chtěla - odpovídající ceně. Klasika v Řecku.
To co jsem chtěla - odpovídající ceně. Klasika v Řecku.
ne úplně u hotelu, ale běžně dostupná
Stravajen snídaně - odpovídá řecké běžné nabídce
Ubytovanievyhovující, příjemné, neobtěžující
Službyžádné jsem nechtěla - nevím
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František Neumann
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebýt toho,žen jsme si půjčili na pár dnů auto a projeli si ostrov, a také skvělé taverny (asi 800 m od hotelu) se skvělým jídlem i personálem, tak jsme mohli jet raději na Lipno.
Nebýt toho,žen jsme si půjčili na pár dnů auto a projeli si ostrov, a také skvělé taverny (asi 800 m od hotelu) se skvělým jídlem i personálem, tak jsme mohli jet raději na Lipno.
Kamení,špinavý písek atd,ještě že bylo chladno a nemusel jsem tam vůbec vlézt
Stravasnídaně v hotelu na hraně evropských norem a stereotipní, večeře vynikající v taverně jiného hotelu (cca 800m vzdáleném) který by rozhodně i celkově jako hotel více odpovídal našim představám i vaší ceně.
UbytovaniePřipadali jsme si jako v průměrném motelu někde na americkém středozápadě, a korunu tomu dala majitelka hotelu která nás vypakovala z pokoje v 11 hod dopoledne,přesto že mohla vědět,že odlétáme po 22 hodině! Komunikace pouze řecky a informace žádné.Celková nevstřícnost.
SlužbyViz výše zmíněné. Těšil jsem se domů že se normálně vyspím.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Linhartová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš Tajták
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolenka splnila naše očakávania
dovolenka splnila naše očakávania
pláž je neďaleko ubytovania len pár stoviek metrov - ale oblázková a dosť rušná , piesočná pláž s pohodlným prístupom do mora je po pláži cca 20 minút
Stravanebola objednaná
Ubytovanieubytovanie v peknom areáli so záhradou, s bazénom a denným barom, čisté, ochotný personál . Izba pomerne malá s vybavením z 90 tych rokov, nič nechýbalo, ale keď varíte, musíte mať zatvorené dvere na terasu, lebo sa nezmestíte. Chýbajú sieťky proti hmyzu - komáre otravujú celý večer aj v noci
Službyčistý pekný bazén, recepcia, denný bar
od 402 € za os.
Aleš A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborný relaxační pobyt ve velmi příjemném prostředí,kam jezdím pravidelně každý rok.Místo ideální pro pěší turistiku,autoturistiku,kolo.Ideální pláže i nudapláž s dokonale jemným pískem.Pozvolný vstup do moře/ideální pro rodiny s dětmi/.Bohaté množství vlastních i organizovaných zájezdů po celém ostrově i na sousední ostrovy.Sever ostrova je zelenější,ale je oproti jižní části chladnější a větrnější.
Výborný relaxační pobyt ve velmi příjemném prostředí,kam jezdím pravidelně každý rok.Místo ideální pro pěší turistiku,autoturistiku,kolo.Ideální pláže i nudapláž s dokonale jemným pískem.Pozvolný vstup do moře/ideální pro rodiny s dětmi/.Bohaté množství vlastních i organizovaných zájezdů po celém ostrově i na sousední ostrovy.Sever ostrova je zelenější,ale je oproti jižní části chladnější a větrnější.
Pláž v dostupnosti 10-ti minut-ostatní pláže pozvolna navazují,jemný zlatý písek,některé pláže s obsluhou nápojů
i masážemi.Voda dokonale průzračná a příjemně teplá.
Ubytování odpovídající ceně-hlavně čisté s pravidelným úklidem a výměnou koupelnového i ložního prádla,příjemná pokojová služba i personál,ochotný vše vysvětlit a udělat.Příjemé posezení v zahradě i koupání ve vlastním bazenu v komplexu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S místem jsme byli moc spokojeni, vyhovovala nám klidná romantická pláž.
S místem jsme byli moc spokojeni, vyhovovala nám klidná romantická pláž.
Vybrali jsme si pláž ve vzdáleném místě, i když byly blíže, vyhovovala nám neorganizovaná pláž.
StravaStravu jsme si zajistili vlastní, případně je možné navštívit některou tavernu s řeckými specialitami, obsluha je na dobré úrovni.
UbytovanieBylo příjemné, vybavení odpovídající, milá a vstřícná majitelka.
SlužbyV apartmánech jsme se cítili dobře, všude bylo čisto, pokoje byly vkusně zařízené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina Urbanová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdybychom byli Angličané a ne Češi, asi bych pak mohla napsat beautiful holiday, jako angličtí hosté do návštěvní knihy v hotelu.
Jinak velký dík a pochvala delegátce Ivance Blahové, byla jedním slovem prostě super. :-)
Kdybychom byli Angličané a ne Češi, asi bych pak mohla napsat beautiful holiday, jako angličtí hosté do návštěvní knihy v hotelu.
Jinak velký dík a pochvala delegátce Ivance Blahové, byla jedním slovem prostě super. :-)
Pláž v Arillas je krásná, čistá, široká a dlouhá, dostatek místa pro každého. Jen ty metry nějak nesouhlasí, bylo psáno 300 metrů od pláže, to se nám nezdálo, tak jsme vyzkoušeli Google maps a náš pocit byl správný. Vzdálenost hotelu od moře je téměř 500 metrů. Nám to ale nevadilo, měli jsme půjčené auto a cestovali po ostrově, což doporučuji všem, kdo se nechce jen válet na pláži. V Arillas toho totiž moc k vidění není, ale ostrov je krásný se spoustou památek i přírodních zajímavostí.
StravaStrava v tomto hotelu byla asi naše největší noční můra této dovolené. Měli jsme pobyt se snídaní, už nikdy více snídani servírovanou, možná vůbec žádnou. První den se nám líbila, ale ke konci už jsme se rozhodovali, zda vůbec půjdeme. Byla totiž stále stejná a střídalo se několik kombinací. Takto vypadala snídaně pro dva:
1. talířek : 4 kolečka salámu ( střídaly se dva druhy) + 4 ks sýra ( střídal se tavený plátkovaný a tavený mazací) + rajče nebo okurka
2. talířek : 4 ks marmelády, 2 ks medu, 6 ks máslíčka
3. talířek : 2 - 4 ks jakési buchty nebo 2 jogurty nebo balené croissanty
4. talířek : 6 ks z jedné strany opečeného toustového chleba
K tomu káva nebo čaj a sklenička džusu ( spíš nějaká limo nebo něco takového, hořké, nepoživatelné).
Nejsme nijak vybíraví, doma určitě monstrózní snídaně nepořádáme, ale tohle fakt ne. Poslední dny už jsme se opravdu hodně přemáhali něco z toho pozřít. A navíc většina z toho podle značek byla nakoupena v Lidlu ( sýry, salámy, jogurty, buchty...možná všechno). Nic proti tomuto obchodu, nakupuji v něm taky, ale v Řecku bych si radši dala řecký jogurt, řecký sýr.
Jediné pozitivní na snídaních bylo, že se podavaly až do deseti hodin, mohli jsme si přispat. Ale i u snídaní se dělaly rozdíly, zatímco manželovi obsluha ( Kostas) sebrala hrneček od kávy, kterou si vzal po snídani k bazénu, se slovy, že snídaně do desíti (bylo 10,10h), angláni si chodili, jak chtěli, dorazili v deset a byli obslouženi.
Na dvouhvězdičkový hotel je Marwelous určitě slušně vybavený, spousta věcí příjemně překvapí. Ve dveřích na balkon jsou sítě, takže komáři nemají šanci, pokud si dáte pozor. A kdyby přece jen, nad postelí visí moskytiéra, což jsme nikde jinde ještě neměli. Velké plus byla klimatizace zdarma, ale podle vyjádření delegátky už příští rok nebude.Dále trezor zdarma, také většinou bývá za penízky. Je to příjemné, nemusíte veškerou hotovost nosit sebou nebo řešit, kam ji schovat. Poměrně velký a hezký balkon, na který ze stran od sousedů není vidět, máte dostatek soukromí. Na druhou stranu na něm není sušák, takže šňůru a kolíčky sebou, jinak jste nuceni osušky, plavky atd. házet přes zábradlí. Jako největší minusy bych zmínila strašně tvrdé matrace, takže se člověk hodně těší na vlastní postel, a pak taky papírové zdi, všechno je strašně slyšet. Ale to už je spíš o lidech a jejich bezohlednosti. Když se vracím z flámu ve čtyři ráno, proč bych byl ticho. A když vstávám v sedm, snažím se, vstávali všichni se mnou. Jinak je v hotelu pouze 11 pokojů, takže z tohoto hlediska spíš rodinný hotel.
SlužbyAsi odpovídající hvězdičkám, jednu výměnu povlečení člověk přežije, ručníky by to chtělo aspoň dvakrát. Už jsme byli ve dvouhvězdičkovém ubytování a ručníky nám měnili obden. Asi to nebude jen o těch hvězdičkách.
Spíš nám vadil přístup pana Kostase, viz moje úvodní myšlenka. A nebyl to jen náš názor, byli jsme v hotelu dva české páry, mladí z Prahy to viděli úplně stejně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Kavříková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 687 € za os.
Emil Krestýn
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
plaz v Captain's - soukroma rodinna, klidna, stromy davaji prijemny stin, bohuzel neudrzovana, v pisku bordel, strepy, v okoli haraburdi, kramy. Betonovy schod do more nevhodny pro male deti. Plaz u Taverny Sokratis OK.
Stravav cele oblasti Kavos orientace na anglickou klientelu, takze vsechno smazene, s hranolky, proste nicmoc international food, tezko se hledaji tradicni recke speciality. Voda z kohoutku sice pitna, ale ne moc dobra. Taverna Sokratis se da, celkem se snazi, ale v Kavosu jsou flexibilnejsi co se tyka nabidky i cen, da se tam najist lip a levneji
UbytovanieHotel blizko silnice, navic balkony nevhodne orientovane na bazen a silnici (smerem od more), od silnice velky hluk. Pokoje male, chybi normalni stul a posezeni k jidlu, mala koupelna, vybaveni stare a casto rozpadajici se, chtelo by to renovaci. Je tam ale cisto a funguje uklid.
Službymajitel hotelu Captain's pan Kostas - prijemny, pratelsky a ochotny pan, dobre se s nim vychazi, akorat by mohl podstatne vetsi pozornost venovat uprave a udrzbe sve zahrady a plaze - uklidit a vycistit a udrzovat - stejne jak se deje v sousednich apt. Irini
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lambros Koranis
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá a nedaleko od ubytování,jemný písek,pozvolný přístup,restaurace,lehátka,slunečníky.
StravaBez stravy,ale bylo možno se stravovat v příjenmých restauracích,které jsme někdy využili.
UbytovanieDobré, podle představ.
SlužbyÚklid každý druhý den,vyměna povlečení,teplá a studená voda,Wc.Vše na úrovni k mé spokojenosti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Agnieszka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
od 473 € za os.