Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 469 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 469 € za os.
od 281 € za os.
od 362 € za os.
od 640 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 29 hodnotení)
Marie Žilková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Písčité pláže 350-2000m od hotelu na obě strany,nádherné útesy s menšími plážemi a léčivým jílem na kůži,velmi čistá a teplá voda, pozvolný vstup do moře,málo lidí ,klid,klidné moře
StravaVelký výběr pestrých jídel včetně bezmasého,spoustu zeleniny,ovoce každý den,teplý oběd,teplá večeře,pití naprosto dostačující,zmrzlina 5 druhů každý den,zákusek na mě většinou hodně sladký,ryba každý den na jiný způsob.
UbytovanieApartmán se dvěma pokoji,kuchyńkou,koupelnou pro 2 osoby-luxus,varná konvice naprosto postačující,po celou dobu teplá voda-skvělé,klimatizace v ceně zájezdu,úklid každý den,hotel v klidné části,jen nás v noci budili komáři-přípravky na hubení s sebou
SlužbyU každého hotelu venkovní bazén s částí pro malé děti s lehátky a slunečníky,venkovní posezení,společná jídelna s Wi-fi připojením vše v ceně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná pohodová dovolená.Na hotelu jenom Češi což je jedna z velkých výhod.Celkově jsme byli velice spokojeni.K moři je to kousek a za ten klid to stojí.Není to na hlavní cestě,kde to každý večer žije dost nahlas
Klidná pohodová dovolená.Na hotelu jenom Češi což je jedna z velkých výhod.Celkově jsme byli velice spokojeni.K moři je to kousek a za ten klid to stojí.Není to na hlavní cestě,kde to každý večer žije dost nahlas
Čistá,teplá voda už v červnu.Písčitá i kamenitá.My byli spokojeni
StravaSpokojenost,všeho dostatek
UbytovanieVše takové trochu nic moc,ale my jezdíme kvůli moři a ne ubytování
Asi kvůli vlhkosti dost olezlá kuchyňská linka,ale jelikož hotel nabízí all inclusive tak jsme nevyužívali
V apartmánech byl mnohem větší prostor.My jsme byli dva tak to byl jeden pokoj s hodně malou koupelnou
Postele jsou trochu děsný.Matrace by to určitě chtělo vyměnit možná celkově jiné postele
Večer jsou komáři což jsme nevěděli a nebyli připraveni.Chce to repelenty neb něco do zásuvky
Spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (9) (4)
Filtrovať recenzie
Karel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen
Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen
Pláž byla klidnou chůzí dostupná do 15 minut. Vzhledem ke konci sezony byla minimálně obsazená. Čistota byla docela dobrá, i když by si občas úklid zasloužila.
StravaStrava v hotelu byla chutná, ale nepříliš pestrá. Vyhovovalo by mi více místních specialit; také by bylo vhodné nějakým způsobem informovat strávníky co je jim nabízeno. Nedostatečná byla nabídka ovoce.
UbytovanieVyhovující, ale koupelnu by bylo vhodné doplnit poličkami a věšáky, není kde položit nezbytné hygienické potřeby
SlužbyVzorný úklid pokojů, příjemný perzonál. Celkový dojem ale narušovaly dva výpadky el. proudu, jeden dokonce celodenní. Údajně je to bývá častěji, pak by bylo vhodné zajistit záložní zdroj elektřiny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marie Žilková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Písčité pláže 350-2000m od hotelu na obě strany,nádherné útesy s menšími plážemi a léčivým jílem na kůži,velmi čistá a teplá voda, pozvolný vstup do moře,málo lidí ,klid,klidné moře
StravaVelký výběr pestrých jídel včetně bezmasého,spoustu zeleniny,ovoce každý den,teplý oběd,teplá večeře,pití naprosto dostačující,zmrzlina 5 druhů každý den,zákusek na mě většinou hodně sladký,ryba každý den na jiný způsob.
UbytovanieApartmán se dvěma pokoji,kuchyńkou,koupelnou pro 2 osoby-luxus,varná konvice naprosto postačující,po celou dobu teplá voda-skvělé,klimatizace v ceně zájezdu,úklid každý den,hotel v klidné části,jen nás v noci budili komáři-přípravky na hubení s sebou
SlužbyU každého hotelu venkovní bazén s částí pro malé děti s lehátky a slunečníky,venkovní posezení,společná jídelna s Wi-fi připojením vše v ceně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jan Šebelík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré.
Štvalo náš, že se do hotelu se nesmí přinášet zvnějšku žádné potraviny a nápoje. To jsem nikde na světě nezažil! Přeci sedět večer na balkóně, kouřit cigaretu a popíjet pivo nebo víno je všude po celém světě naprosto běžné. Přeci přitom nebudu pít malé pivo z minibaru za 2 EUR! Nehledě na to, že minibar by mi na celý večer vůbec nestačil.
Dobré.
Štvalo náš, že se do hotelu se nesmí přinášet zvnějšku žádné potraviny a nápoje. To jsem nikde na světě nezažil! Přeci sedět večer na balkóně, kouřit cigaretu a popíjet pivo nebo víno je všude po celém světě naprosto běžné. Přeci přitom nebudu pít malé pivo z minibaru za 2 EUR! Nehledě na to, že minibar by mi na celý večer vůbec nestačil.
Bezva. Písečná pláž relativně čistá. Málo lidí. Na vstup do vody po žebříčku z mola jsme si zvykli. Žádný problém.
StravaKvalitní a nikoli příliš drahá.
Měli jsme to jenom se snídaní. Bohužel, někdy večer nešlo si objednat z jídelního lístku. Měli jenom menu pro hosty, co měli zaplaceno s večeří.
Ideální. Prostorné. Kvalitní postele. Přímý vstup z balkónu (přízemí) na schůdky k bazénu, na pláž pár dalších kroků.
SlužbyBez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
MONIKA VLASATÁ
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové očekávání bylo vyšší, a proto si z dovolené nepřivážíme pozitivní dojmy. Pozitivní byla pouze čistota a teplota moře. Pláž byla kousek od hotelu, ale pokud jste chtěli více soukromí, pláž byla velice úzká a za hlavami Vám jezdí po silnici auta. Lokalita je velmi uzpůsobena britským turistům, proto si už nemůžete moc vychutnat pravou řeckou atmosféru.
Celkové očekávání bylo vyšší, a proto si z dovolené nepřivážíme pozitivní dojmy. Pozitivní byla pouze čistota a teplota moře. Pláž byla kousek od hotelu, ale pokud jste chtěli více soukromí, pláž byla velice úzká a za hlavami Vám jezdí po silnici auta. Lokalita je velmi uzpůsobena britským turistům, proto si už nemůžete moc vychutnat pravou řeckou atmosféru.
Krásná písčitá pláž. Místy ale tak úzká, že Vám hlava leží u silnice. Pokud chcete lehátka, je možné si za asi 7 Euro zaplatit. Když přejdete přes pás kamenů, dostanete se do teplého a čistého moře, které je poměrně dlouho mělké.
StravaNejsme nároční strávníci, nicméně po třech dnech jezení toho stejného stále dokola, jsme se rozhodli docházet do nedalekého partnerského hotelu, kde jídlo bylo pestřejší. Po pár dnech jsme si všimli, že zbytky z partnerského hotelu byly převážené do našeho hotelu a někdy byly pouze přihřáté. Za celou dobu jsem například viděla papriku pouze jako ozdobu rýže. Pro můj údiv nebyl za celých 11 dní servírován řecký salát.
Co se týče nápojů, alkoholické nápoje byly pouze 3 - vodka, ouzu a brandy. Ostatní nealko bylo z dávkovačů a vše pouze do malých plastových kelímků, které se samozřejmě v Řecku netřídí.
Ubytování je velice zastaralé, ale dostačující. Co se týče koupelny, byla čistá, nicméně sprchový kout byl tragický. Často se stávalo, že netekla ani teplá voda.
Jediné pozitivní bylo, že hotel je poměrně malý a u bazénu je velice klidno.
Žádná recepce, kde by bylo možné komunikovat problémy. Vše je nutné řešit přes delegáta.
Žádný číšník, tzn. zapomeňte na to, že by Vám někdo připravil frapé. Pouze když si v partnerském hotelu plného poláků zaplatíte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jiří J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná lokalita, moře blízko, služby delegáta výborné ale :
Klidná lokalita, moře blízko, služby delegáta výborné ale :
Pláž blízko / 5 min chůze/, čistá, písčitá ale voda do velké vzdálenosti mělká, nevhodná pro šnorchlování.
Hustota rekreantů na pláži malá
Strava chutná i když byl menší výběr, chyběly polévky , originál máslo a větší výběr pečiva i ovoce
UbytovaniePokoj čistý, úklid a výměna prádla v pořádku, koupelna neodpovídá 3* hotelu.
SlužbyOceňujeme poskytnutí zdarma trezoru i klimatizace, obsluha baru nebyla.
Hotelový bazén výborný, vhodný i pro malé děti
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...