Blue Sea Hodnotenie: 2/5 Grécko, Korfu, Agios Georgios
Anna S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Transfer do hotelu byl v noci, na recepci nikdo nebyl, nakonec jsme vešli sami a vzali klíč, po 1,5 hodině jsme se ocitli na pokoji. Celková dezorganizace, recepční se objevil až večer. Jídlo bylo každý den stejné, ale ve verzi s polopenzí bylo nejhorší, že poslední dny nefungoval bufet u večeře a mohli jsme si objednat jen jedno jídlo, např. jen polévku, nebo maso jen s bramborami bez salát, nebo jen salát - nějaké nedorozumění, po hádce podávali řecký salát pro 2 osoby. Chování pravděpodobně starší majitelky, která přišla na večeři a prohlížela si talíře a vedle ní sedící lidi, bylo nevhodné, chyběla kultura, protože se lidé cítili špatně. Neustálé hádky personálu v jídelně kazily náladu, která tam stejně nebyla, žádná hudba. Nápoje k večeři jsou zpoplatněny. Hotel nedoporučujeme, koupaliště nedorozumění, pláž kilometr daleko, poloha na ostrově beznadějná. Doporučujeme střední a nejlépe severní část ostrova. Po ostrově jsme hodně cestovali, jsou tam nádherná, nezapomenutelná místa... ale hotel selhal. Nikomu to nedoporučujeme.
Transfer do hotelu byl v noci, na recepci nikdo nebyl, nakonec jsme vešli sami a vzali klíč, po 1,5 hodině jsme se ocitli na pokoji. Celková dezorganizace, recepční se objevil až večer. Jídlo bylo každý den stejné, ale ve verzi s polopenzí bylo nejhorší, že poslední dny nefungoval bufet u večeře a mohli jsme si objednat jen jedno jídlo, např. jen polévku, nebo maso jen s bramborami bez salát, nebo jen salát - nějaké nedorozumění, po hádce podávali řecký salát pro 2 osoby. Chování pravděpodobně starší majitelky, která přišla na večeři a prohlížela si talíře a vedle ní sedící lidi, bylo nevhodné, chyběla kultura, protože se lidé cítili špatně. Neustálé hádky personálu v jídelně kazily náladu, která tam stejně nebyla, žádná hudba. Nápoje k večeři jsou zpoplatněny. Hotel nedoporučujeme, koupaliště nedorozumění, pláž kilometr daleko, poloha na ostrově beznadějná. Doporučujeme střední a nejlépe severní část ostrova. Po ostrově jsme hodně cestovali, jsou tam nádherná, nezapomenutelná místa... ale hotel selhal. Nikomu to nedoporučujeme.
Daleko bez auta 1 km doprava vizuálně ani nepůjde.
StravaŽádný velký problém
UbytovaniePro mě byla zima, prostěradlo na přikrytí, špinavé peřiny ve skříni, páchnoucí, žádný povlak na peřinu. Nechutný.
SlužbyŽádný, dokonce jsme nakonec museli volat do cestovní kanceláře, protože nepodali žádné informace o transferu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Monika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Naše dovolená byla krátká, ale krásná. Hotel je starší, ale velmi příjemný.
Naše dovolená byla krátká, ale krásná. Hotel je starší, ale velmi příjemný.
V okolí hotelu jsou dvě písečné pláže, každá ve vzdálenosti asi 500 m (jedna doleva, druhá doprava). Pláž doleva od hotelu (Malibu Beach) se nám líbila více, ale slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek (10 euro/den). Žádná z pláží není přelidněná, bez problémů jsme si našli slunečník. Pláže by mohly být čistší, místy se tu válely odpadky. Voda v moři byla začátkem srpna teplá, což bylo částečně dáno i tím, že je tu hodně pozvolný vstup do moře, u břehu dlouhá mělčina.
StravaV hotelu jsme měli pouze snídaně. Ty nebyly nijak výjimečné, spíše podprůměrné, ale děti si nestěžovaly a vždy se hodně najedly. Večeře už na pohled vypadaly lépe, ale neměli jsme možnost ochutnat. Při hotelu je ještě restaurace "Smoke and Flame"a tam bylo jídlo výborné. Zážitek z restaurace byl ještě umocněn vtipným číšníkem Vasilisem. V okolí také můžeme doporučit restaurací Seagulls nedaleko - opět velmi příjemný personál, výborné jídlo a krásný výhled na moře, zejména při západu slunce, občas i živá řecká hudba.
UbytovaniePokoj s výhledem na moře i balkón byly malé a koupelna miniaturní, ubytování je opravdu pro nenáročné, toto bylo ale vyváženo celkovým dojmem z hotelu, kde nám bylo velmi dobře díky příjemnému prostředí, atmosféře a personálu. V noci je potřeba dávat si pozor na komáry. Hotel je umístěn v klidném letovisku, v okolí jsou obchody, restaurace, půjčovny aut, čtyřkolek ...
SlužbyV hotelu nám nic nechybělo, klimatizace na pokoji byla v ceně, služby pokojských standardní. Na recepci byl recepční vždy až od 10:30, celkově byl veškerý personál hotelu velmi přátelský ochotný. U hotelu je bazén, voda byla začátkem srpna příjemně vyhřátá. U bazénu je bar, ale hudba zde hraje decentně a celkem potichu, v noci je klid. U bazénu je i sprcha, houpačky pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 394 € za os.























































