Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 468 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 468 € za os.
od 365 € za os.
od 637 € za os.
od 283 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 123 hodnotení)
Miroslav Mojzes
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená za parádní cenu
Super dovolená za parádní cenu
Pláž kousek od hotelu v krásné zátoce. Super vstup do vody.
StravaDokonalá stylem bufetu
UbytovanieAž na pár nefunkčních světel bez chyby!
SlužbyVše bezchybné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Michaela Bratičáková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nic nam nechybelo, more krasne a plaz prijemna. Jidlo uzasne a personal moc mily.
Nic nam nechybelo, more krasne a plaz prijemna. Jidlo uzasne a personal moc mily.
Pekna, prijemna, more pruzracne.
StravaUzasna, kuchar vtipny, pratelsky.
UbytovanieMoc pekny rozlehly pokoj s velkou postely a prijemnou matraci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Michaela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bohužel, dovolená absolutně nesplnila naše očekávání. CK zklamala na plné čáře, když jsme si vybrali úplně jiný hotel na úplně jiném místě Korfu a jeli jsme tam s určitými představami. Na letišti nám bylo sděleno, že původní hotel je zavřený a vezou nás někam jinam- šok. Prý se tuto skutečnost dozvěděli právě před naším příletem, nebyla to pravda ,jak jsme posléze zjistili. Hotel absolutně neodpovídal kategorii 4 *,s bídou 2* a byl těsně před zavřením, protože v hotelu bylo asi jen 20 Čechů. Odpovídala tomu kvalita služeb- katastrofální all inclusive, spíše velmi hubená plná penze- nejsme vybíraví, ale 1 maso a 2 přílohy s 2 saláty opravdu nesplňovalo dané a hlavně, ne levně zaplacené služby. O baru ani nemluvě, personál byl omezen asi na 4 lidi. Po týdnu přijeli další dvě rodiny, které také měly být v nám objednaném hotelu, tvrdili jim na letišti, že se tuto skutečnost dozvěděli právě teď. Takže zde proběhlo vědomé klamání spotřebitele. Prosím všichni, kdo cestujete ,zjistěte si předem osobně, zda je váš objednaný hotel vůbec otevřen.CK prodávají zájezdy a ví, že hotely pro nedostatek turistů jsou zavřeny, přesto zájezd prodají a skončíte třeba, jak my.
Bohužel, dovolená absolutně nesplnila naše očekávání. CK zklamala na plné čáře, když jsme si vybrali úplně jiný hotel na úplně jiném místě Korfu a jeli jsme tam s určitými představami. Na letišti nám bylo sděleno, že původní hotel je zavřený a vezou nás někam jinam- šok. Prý se tuto skutečnost dozvěděli právě před naším příletem, nebyla to pravda ,jak jsme posléze zjistili. Hotel absolutně neodpovídal kategorii 4 *,s bídou 2* a byl těsně před zavřením, protože v hotelu bylo asi jen 20 Čechů. Odpovídala tomu kvalita služeb- katastrofální all inclusive, spíše velmi hubená plná penze- nejsme vybíraví, ale 1 maso a 2 přílohy s 2 saláty opravdu nesplňovalo dané a hlavně, ne levně zaplacené služby. O baru ani nemluvě, personál byl omezen asi na 4 lidi. Po týdnu přijeli další dvě rodiny, které také měly být v nám objednaném hotelu, tvrdili jim na letišti, že se tuto skutečnost dozvěděli právě teď. Takže zde proběhlo vědomé klamání spotřebitele. Prosím všichni, kdo cestujete ,zjistěte si předem osobně, zda je váš objednaný hotel vůbec otevřen.CK prodávají zájezdy a ví, že hotely pro nedostatek turistů jsou zavřeny, přesto zájezd prodají a skončíte třeba, jak my.
Písčitá, dlouhá ,vlny. Jeli jsme se potápět , ne se brouzdat v moři. Městečko a vyžití žádné, také nelze vše svalovat na covid, ale hlavně na lidi.
StravaVelmi chudá, ale jinak chutná, bez ovoce- pouze meloun. V žádném případě all inclusive. Majitel dle domorodců velký skrblík. To také bylo vidět.
UbytovanieMuseli jsme měnit pokoj, kobka do dvora, po dlouhém přemlouvání nám byl vyměněn. I když byl hotel prázdný, nechtěli nám vyjít vstříc. Úklid každý den.
SlužbyŽádné, vše zavřeno. Večerní bar se otevíral o půl 10 a končil v 11, protože barman odcházel do recepce. Pánové zklamaní, nebylo ani pivo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra Fil'ová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pěkně situovaný hotel v blízkosti menší pláže. Koupelny by bylo třeba zrekonstruovat, ale stav byl funkční a čistý. Velmi přátelský o ochotný personál. Delegáta nebylo třeba.
Velmi pěkně situovaný hotel v blízkosti menší pláže. Koupelny by bylo třeba zrekonstruovat, ale stav byl funkční a čistý. Velmi přátelský o ochotný personál. Delegáta nebylo třeba.
Pláž menší, ale dostačující. Nevhodná pro neplavce. Cca po 3 metrech hloubka. Moře čisté, průzračné modré. Oblázková pláž.
StravaVelmi chutné obědy a večeře. Každý den jiné. Snídaně stejné,dalo se však vybrat.
UbytovanieProstorné pokoje, úžasný výhled na moře, k dispozici výtah. Koupelny a nábytek starší, nicméně čisté a funkční. Spíše odpovídá 2*.
SlužbyVelmi ochotný personál. Úklid jen výměna ručníků a vynesení odpadků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana Sochorová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla v pořádku, s jediným čím jsem byla nespokojená byla služba delegátky
Dovolená proběhla v pořádku, s jediným čím jsem byla nespokojená byla služba delegátky
Přístup do moře přes kamínky, v moři plavaly rostlinky, které moře vyplavování na pláž
StravaDostačující
UbytovanieUcházející
SlužbyVýborný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Hana Pasecká
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo naslibováno mnohem více než čeho se nám dostalo.Již v první nabídce na internetu byla například nabídka výletu na kole,ale dále se to již nikde neuvádělo.Velká nabídka fakult.výletů a nakonec se nekonal žádný.Ano,mohli jsme jet na výlet lodí s anglicky mluvícím průvodcem,bohužel neumím anglicky,ale nikde v nabídce není uvedeno,že na výlety mohou jezdit jen ti,kteří znají anglicky,proto jsme si platili delegáta.A nabídka celodenního výletu poslední den,když se večer odlétá nebyl také šťastný nápad.Pak nám delegátka slíbila,že při odletu na nás bude čekat na letišti,ale nebyla tam a ani se nikomu z naší skupiny neozvala.Celkově služba cestovní kanceláře mínusová.
Bylo naslibováno mnohem více než čeho se nám dostalo.Již v první nabídce na internetu byla například nabídka výletu na kole,ale dále se to již nikde neuvádělo.Velká nabídka fakult.výletů a nakonec se nekonal žádný.Ano,mohli jsme jet na výlet lodí s anglicky mluvícím průvodcem,bohužel neumím anglicky,ale nikde v nabídce není uvedeno,že na výlety mohou jezdit jen ti,kteří znají anglicky,proto jsme si platili delegáta.A nabídka celodenního výletu poslední den,když se večer odlétá nebyl také šťastný nápad.Pak nám delegátka slíbila,že při odletu na nás bude čekat na letišti,ale nebyla tam a ani se nikomu z naší skupiny neozvala.Celkově služba cestovní kanceláře mínusová.
Nic moc,některé odpadky tam byli celou dobu našeho pobytu.
StravaPředstavovala jsem si,že bude pestřejší,alespoň podle toho,co jsem slýchala od známých.
UbytovanieUbytování pěkné,čisté,možná by na TV na pokoji mohlo být více programů.
SlužbyPersonál byl příjemný a ochotný.Žádný program pro rekreanty.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Josef Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na Korfu jsme se vrátili po více než 10ti letech a byli jsme celkem zklamáni. Ostrov rozhodně nevzkvétá, spíše naopak. Co bylo dříve vybudované je zanedbané a zchátralé. Všude přítomné skládky odpadků hyzdí okolí cest. Nikdo nečeká od Řecka žádnou dokonalost, ale Korfu je oproti jiným ostrovům dosti zpustlé. Je to velká škoda, protože ostrov je to jinak velmi krásný. To jsme měli možnost poznat, protože jsme ho celý autem procestovali.
Na Korfu jsme se vrátili po více než 10ti letech a byli jsme celkem zklamáni. Ostrov rozhodně nevzkvétá, spíše naopak. Co bylo dříve vybudované je zanedbané a zchátralé. Všude přítomné skládky odpadků hyzdí okolí cest. Nikdo nečeká od Řecka žádnou dokonalost, ale Korfu je oproti jiným ostrovům dosti zpustlé. Je to velká škoda, protože ostrov je to jinak velmi krásný. To jsme měli možnost poznat, protože jsme ho celý autem procestovali.
Lehátka na pláži patří k protějšímu hotelu. Na konci úzké pláže jen pár volných lehátek k pronajmutí. Rozbité dřevěné chodníčky po kterých se přichází, zelená stoka v blízkosti a žádná velká čistota.
Pokud chcete vidět z ostrova něco lepšího, musíte mít auto a najít si hezké pláže i místa. My jsme si je našli a díky tomu byla dovolená fajn. Nedovedu si představit, trávit celou dovolenou u tohoto hotelu.
Velmi malý výběr nevábně vypadajících pokrmů. Žádná řecká tradiční jídla. Občas se něco dalo vybrat, ale většinou katastrofa. Způsob servírování také hrozný. Rajčata a melouny jak nasekané mačetou. Saláty unavené, protože co zbylo od oběda namíchali k večeři a tak to bylo i s ostatními pokrmy. Vše zpracovali beze zbytků. O dezertech nemůže být ani řeč. Klepavý rosol, obyčejné suché placky a podivné nákypy v plechových nádobách opravdu nelákají k ochutnání. Navíc arogantní starší číšník kazil atmosféru u jídla. Schválně nepřipravil příbory a když jsme si je vzali sami, byl velmi nepříjemný. Ostatní personál v kuchyni celkem v pohodě. Sympatický číšník u baru.
UbytovanieNa pokoj jsme měli štěstí. Byl prostorný, čistý s krásným výhledem na moře. Některé pokoje ve spodních částech budov byli cítit plísní. Hotel vůbec není vhodný pro děti: hluboký bazén, spousta schodů, žádné zázemí a nevhodné jídlo.
SlužbyHotel rozhodně neodpovídá 4 hvězdám
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (5)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...