Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 468 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 468 € za os.
od 364 € za os.
od 637 € za os.
od 283 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 19 hodnotení)
Pavel Jirásek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž je uměle vytvořena, hned u hotelového bazénu, betonovou zídkou a navezením kopaného písku. Přístup do moře z "pláže" po třech betonových schůdcích. Po prvotním zklamání jsme ale přišli tomuto řešení na chuť - nejste špinaví od písku. Moře čisté, nikoliv však průzračné. Místy mořská tráva. Dno písčité a místy oblé kameny. Doporučuji koupací obuv. Bazén udržovaný, denně ráno čištěný.
Milovníky klasických pláží však toto řešení neuspokojí. Musí navštívit pláže v Kavosu či přes kopec na západním pobřeží (cca 2,5km). Nebo si půjčit auto či čtyřkolku a zajet do vzdálenějších lokalit - Lefkimmi (cca 8km), St. Barbara (15km), Perivoli (15km).
Teplý bufet, široká nabídka. Řecké speciality i "středoevropská" jídla. Vybrat si musí snad každý, včetně vegetariánů.
UbytovanieSpokojenost. Odpovídá ceně.
Jedná se o jednopatrové "ubytovací bloky" v řeckém stylu, se samostatným přístupem do pokojů. Žádná velká hotelová budova, dlouhé chodby a pod. Udržovaný a příjemný areál. Pokoj - žádné aseptické prostředí, ale také žádná "špinavá sluj". Úklid denně. Na vybavení je již trochu znát opotřebení. Občas něco "zaskřípe", ale žádná větší nepříjemnost nás nepotkala. Klimatizace a lednice na pokoji zdarma.
Bez připomínek, spokojenost. Ochota, snaha případně pomoci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Vladimír Čuban
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž u hotelu písčitá,upravená a čistá,od moře oddělená nízkou zdí,přístup do moře po schůdkách.Moře v této východní oblasti ostrova trpí poměrně velkým množstvím vodních řas,je mělké a jeho dno je převážně porostlé,dají se ale najít místa s pískem.Na požitek z moře bych doporučoval blízkou pláž na západním pobřeží,vzdálenou cca půl hodiny chůze.Pláž u městečka Kavos je asi lepší než přímo u hotelu,ale má podobné neduhy
StravaPři srovnání bych stravu hodnotil jako nadprůměrnou,každý si určitě vybral a jídlo nemělo chybu.
UbytovanieUbytování průměrné.Areál ale velmi hezký,s výhledem na moře.Jednopatrové bloky posazené v udržované trávě,palmy,keře...Moc dobrý dojem.Horší vnitřní prostory-sice žádná hrůza,ale byl už znát zub času,hlavně v koupelně.
SlužbyBez připomínek,ochotný personál,byla vidět snaha.Ba i české fráze bylo slyšet.Animační bulharský tým na nás zase vytasil ruštinu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (1)
Filtrovať recenzie
Pavel Krůta
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Betonová, půl pobytu neudržovaná pláž, rozbitá lehátka, jediná výhoda pozvolný vstup do moře
StravaSlušné all inclusive
UbytovanieNevzhledný, neudržovaný, zatuchlý a špinavý pokoj
SlužbyDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Lenka Učená
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
znečištěná, moře plné ježků a moře po kolena (nebo spíše po kotníky) cca 1,5km ale na šlapadlech jsme si prohlídli hotel a kopali jsme se v bazénu :)
moře značně znečištěné
co jsme si nandaly to jsme snědli..výběr od zeleniny po ryby, želé zmrzlina....nemůholi jsme si stěžovat...přijeli jsme cca o 3 kila těžší :)
Ubytovaniepokoj byl útulný a krásný....
Sice nám trvalo, než jsme si zvykli na odhazování toaletních papírků vedle do koše, ale po příjezdu domů jsem ho taky hodila vedle :)
úklid byl skvělý....
recepce pomohla kdykoli byla požádána, personál byl milý a ochotný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Pavel Prošek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž bych v tomto případě ani moc nenazýval pláží - jednalo se spíše o betonové pískoviště - které mělo k pláži opravdu hodně daleko. V případě že chtěl člověk vidět pláž - bylo nutné odcestovat o nějaký ten kilometr jinam. Hned druhý den jsme si půjčili čtyřkolku (na celý týden - cena cca 85 EUR - můžu doporučit) a projezdili téměř celou jižní část ostrova.
StravaStrava hrůza. Minimální výběr - což z pohledu programu all - inclusive docela zamrzelo. Jídlo opravdu nebylo nic extra a velmi často se opakovalo. Ryby nebo místní speciality - jen zbožné přání. Uznávám, že na snídani se asi nedá moc co vymyslet ale oběd jsme se nakonec raději naučili vynechávat - při večeři musel člověk hodně pátrat aby si dal něco alespoň trochu chutného. Nápoje dobré - dokonce i místní pivo se celkem dalo pít. Škoda jen že all - inclusive program končí v deset hodin večer - to způsobuje silnou zácpu u baru v období od konce večeří právě do desáté hodiny.
UbytovanieUbytování bylo v konečném důsledku jeden z mála světlých momentů celého týdne, jelikož jsme dostali jeden z nejlepších pokojů v nabídce hotelu. Nádherný výhled na bazén, bar a hlavně moře byl opravdu úžasný. Ne všichni měli takové štěstí. Nejspíš náhodou jsme také dostli patrový pokoj určený až pro 4 lidi. Tento typ pokoje je vhodný pro rodinu s dvěma dětmi - jedna z postelý v patře kde je také malý záchod - vhodné opravdu jen pro dítě - jelikož dospělý člověk se tam nemůže postavit. Přistýlka v přízemí. Jinak celkově už má tento hotelový komplex trochu nalítáno - koupelna a vlastně celkové vybavení už něco pamatuje ale na druhou stranu - z pohledu fungování nebyl žádný problém. Na pokoji TV, A/C, malá (ale nevybavená) kuchyňka.
SlužbyV omezené míře - jen při dobrém počasí (což znamená že nesmí být ani vlnka) si člvoěk mohl půjčit šlapadlo - ostatní vodní sporty za poplatek. Malý krámek jen kousek od recepce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Petr Pařil
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hodně vos a sršňů. Vstup do moře po schodech, moře je moc mělký, nedá se tam plavat. Dá se jít asi kilometr mořem do takových lagunek, kde se dá aji naostro, pokud to neoblehnou textiláci.
StravaFurt to stejný. Snídaně a večeře a oběd formou bufetu, ale úplně bez fantazie, je to strava dělaná pro angličany, žádný řecký jídlo, spíš anglický. Na dobrý jídlo jsme si museli zajít do taverny. Doporučuji v žádném případě all inclusive, po dvou dnech to leze krkem a to jídlo nemá atmosféru
UbytovanieZáchod dohromady s koupelnou, záchod prasklý prkýnko, dlaždičky z roku raz dva, takový neútulný. Pokoj byl skromnej, ale v pohodě.
Službydocela se starají
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Vladimir Hnatowicz
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
nevyhovující vzhledem k ceně zájezdu
Stravavelmi dobrá
Ubytovanievelmi dobré
Službydobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...