Moc se nam libilo a doporučujeme. Klientela hlavne Polaci, Slovaci, občas Cesi a dále ruzne narodnosti Nemci, Anglicane atd.
Kefalonie není ještě tak turisticky znama, takze moc prijemny hornaty ostrov.
Libil se nam transfer do hotelu trajektem, namisto objizdeni pul ostrova, rychle a prijemne.
PlážPlaz - byli jsme prelom 08 a 09/19, more teple jako kava, vlny na této plazi nepotkate, podmorsky život jen par malych rybiček, které vas sem tam rady ochutnají.., ale nic hrozneho. Plaz piscita, občas hromada morske travy na kraji, v mori uplne cisto, neuveritelne dlouho melke, idealni pro rodiny s malymi dětmi. Bohuzel chybi WC a prevlikarna. Část, kde pronajimaji lehátka nedoporucuji kvůli aroma kanalizace, tj. poridit si vlastní slunecnik a parada. Voda je tak cista, ze vzadu dokonce mají zelvy Carrety sve lihne na plazi.
Tmavy zluty pisek, pozor, není az tak hluboky, nedaji se stavet tunely!!, ale pouze hrady atd.
V nas termin jsme často byli v mori téměř sami, opravdu malo lidi. Pristup na plaz po betonove silnici, kde téměř nic nejezdi, ale je to cca 3 min prudšího kopce.
Počasí venkovni teplota po celou dobu 32 stupnu.
Jinak doporučujeme pronajmout si auto a projet i další plaze ostrova, zejména Petani a Myrthos.
StravaStrava hodne a dobra, jedli jsme zbytecne vice, velky vyber při obedech a vecerich, snidane stále totez. Na pohled pekne, na dezertech bylo videt, ze jsou trochu low cost a nebyly kolikrat vůbec dobre. O obědových baliccich tzv: Lunch box nemůže byt moc rec - normalni = 0,5 ltr vody, krabička dzusiku a 1 merunkovy nejlevnejsi ze supermarketu croissant. Varianta bez lepku = místo croissantu 2 jablka. Toto mi opravdu nepripada jako ekvivalent oběda. V den odjezdu nam dokonce odmitli dat balicek i presto, ze jsme na obed v jidelne měli nárok a měli jsme na nej pouze 10 minut, kdy se clovek opravdu nestihne najist. (do odjezdu transferu). Recepcni byl nekompromisni a neochotny diskutovat, rozhodne ne prozakaznicky servis, dost nas sokovalo. Bohuzel v jidelne si musí každý dojit pro piti k baru i při snidani, takze stojite fronty a nadobi jak pro plysaky = male.
UbytovanieUbytovani moc pekne, nove, vse fungovalo, denne uklid.
SlužbyRecepce viz vyse, uklid naprosta spokojenost, animace uzasna, detsky program super, aquapark super, bazeny moc fajn a personal vesmes mily.
Moc se nam libilo, ze animacni programy nekoncili později nez o pulnoci a nebyli extremne hlasite, jak nekde byvaji. Nase deti milovaly mistni koťata, která uz byla ochocena a pritulna a u sprchy před aquaparkem jsme pozorovali při stesti i zelvy suchozemske.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate