Na Kefalonii jsme strávili velmi dobrý týden. Byli jsme se vším spokojeni. Měli jsme auto po celou dobu, takže jsme projeli celý ostrov. Na fakultativní výlet jsme se nezúčastnili, hlavně kvůli dvěma malým dětem (4 a 6 let). Průvodce byl velmi milý, pomohl nám zorganizovat narozeniny páru v taverně Kefalos.
PlážUbytování je přímo naproti pláži Costa Costa, což je ideální i pro dvě malé děti. Každý večer jsme sem chodili sledovat západ slunce, dát si poslední koupel, trvalo to jen pár minut.
StravaZvolili jsme si vlastní stravování. Kuchyně byla dobře vybavená. Kromě snídaně a večeře jsme vařili i obědy 3-4 dny, měli jsme vše, co jsme potřebovali. Prkénko na krájení jsme nenašli, ale jakmile jsme to oznámili, dostali jsme ho. V několika blízkých hotelech a tavernách bylo také možné snídat.
UbytovaniePokoj je prostorný, čistý, z obou pokojů se dalo vyjít na balkon. Měli jsme pokoj na straně, ne přímo s výhledem na moře, ale když jsme vyšli na balkon a otočili se, bylo moře vidět. Byly tam 2 klimatizace, po jedné v každém pokoji, které jsme používali /za příplatek 5 eur/den/ protože bylo velmi horko v posledním týdnu srpna. Kuchyňský kout je dobře vybavený. Koupelna je malá, ale nebyl s ní problém.
SlužbyByli velmi milí a ochotní. Úklid probíhal každý druhý den, byly připraveny 2 slunečníky na pláž. Jeden byl trochu roztržený, ihned ho vyměnili. Mohli jsme zůstat v pokoji, dokud nepřijel transfer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate