Josef B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila.Ubytování,pláž,teplá voda v moři,suprový přístup do vody,12 dní nádherné počasí.Dovolenou zkazila zpáteční cesta.Letadlo bylo rozbité a mělo 22 hodin zpoždění.Příšerné.
Dovolená se nám moc líbila.Ubytování,pláž,teplá voda v moři,suprový přístup do vody,12 dní nádherné počasí.Dovolenou zkazila zpáteční cesta.Letadlo bylo rozbité a mělo 22 hodin zpoždění.Příšerné.
Pláž bezvadná,bez chyby.Mělký přístup do vody,čistá voda,málo lidí,vhodné pro malé děti i důchodce.
StravaBez stravy.
UbytovaniePěkné,malé studio,dostačující.Casto povlékali prádlo.Uklid v pohodě
SlužbyBylo studio.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)















































































































































