Verginia Sharm Hodnotenie: 3/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh
Denisa S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Celkově hodnotíme naší dovolenou 7 z 10.
Celkově hodnotíme naší dovolenou 7 z 10.
Na pláž je nutné jet autobusem, který jezdí pouze třikrát denně. Pláž celkově velmi estetická a zajímavá, ale vstup byl komplikovaný, hodně schodů a v ne příliš dobrém stavu. Pláž byla malá a většinou i plná. Lehátka jsme si samy nemohly vybrat (řada pro VIP). Lze šnorchlovat, k vidění pár korálů.
StravaNajíst se dalo, ale byl menší výběr a to stejné dokola, málo ovoce, dezerty vypadly dobře, ale na chuť dobré vůbec nebyly. Doplňování jídel i sklízení ze stolů číšníci stíhali. Víno bylo pouze za příplatek a pivo jen u oběda a večeře, jinak také za příplatek. Personál byl milý a ochotný.
UbytovanieVše v pořádku. Odtok ve sprše občas neodtékal. Balkón či terasa za příplatek. Když jsme vyšly z pokoje byl cítit smrad z kanálu. Klimatizace fungovala a úklid také v pořádku.
SlužbyAnimační program moc nefungoval. První dva dny nebyl vůbec žádný a dny zbylé velice nahodile. Večerní program byl za celý týden pouze dvakrát. Jinak služby fungovaly.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Magdalena J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel je malý a potřebuje rekonstrukci. Koupelny v celém objektu potřebují modernizaci (pokoje jsou velmi špinavé a zanedbané). Dostali jsme pokoj se dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou, i když tam byli čtyři hosté. Problém byl vyřešen ssunutím dvou samostatných lůžek k sobě, což nám nějakým způsobem umožnilo se dovnitř vměstnat. Personál hotelu byl velmi přátelský a jídlo bylo plusem... každý si tam mohl vybrat. Pivo a víno byly k dispozici k obědu a večeři; pokud jste si je chtěli dát v jinou dobu, museli jste si zaplatit. Wi-Fi bylo velmi špatné. Heslo se měnilo téměř denně.
Hotel je malý a potřebuje rekonstrukci. Koupelny v celém objektu potřebují modernizaci (pokoje jsou velmi špinavé a zanedbané). Dostali jsme pokoj se dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou, i když tam byli čtyři hosté. Problém byl vyřešen ssunutím dvou samostatných lůžek k sobě, což nám nějakým způsobem umožnilo se dovnitř vměstnat. Personál hotelu byl velmi přátelský a jídlo bylo plusem... každý si tam mohl vybrat. Pivo a víno byly k dispozici k obědu a večeři; pokud jste si je chtěli dát v jinou dobu, museli jste si zaplatit. Wi-Fi bylo velmi špatné. Heslo se měnilo téměř denně.
Byl jsem jen na tom placeném, což je docela v pořádku. Útes tam je, ryby plavou kolem. Lehátka jsou zdarma.
StravaJídlo je velmi dobré, každý si najde to své.
UbytovaniePokoje jsou prostorné, klimatizace funguje dobře a postele jsou velmi pohodlné. Koupelna je bohužel ve velmi špatném stavu.
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate















































