Novotel Palm Hodnotenie: 5/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi nespokojná som s delegátom, vôbec sa o nás nestaral, nemohli sme sa dohovoriť,v iných rezortoch bol v danú hodinu na recepcii,tak sa mohli s ním poradiť,ale my sme nedostali ani informácie o odlete a museli sme sa dopátrať sami. No hrôza.
Veľmi nespokojná som s delegátom, vôbec sa o nás nestaral, nemohli sme sa dohovoriť,v iných rezortoch bol v danú hodinu na recepcii,tak sa mohli s ním poradiť,ale my sme nedostali ani informácie o odlete a museli sme sa dopátrať sami. No hrôza.
Na pláž sa dalo ísť len autobusom alebo taxíkom a v porovnaní s ostatnými plážami, bola na nízkej úrovni.
StravaStrava bola rozmanitá, každý si prišiel na svoje,mohol si vybrať , či slané , či sladké.
UbytovanieUbytovanie bolo dobré,bol to apartmán,s balkónom, každý deň sme mali poupratovane, všade čisto.
Miroslava Makošova
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
KATASTROFA. Nič čo cestovná kancelária ponúka nie je realitou. Tento hotel je podľa slov delegáta ubytovňa pre domácich robotníkov. Vodu dostávate na prídel a o all inclusive sa nedá ani baviť.
KATASTROFA. Nič čo cestovná kancelária ponúka nie je realitou. Tento hotel je podľa slov delegáta ubytovňa pre domácich robotníkov. Vodu dostávate na prídel a o all inclusive sa nedá ani baviť.
Pláž nie je 250m ako tvrdila cestovná kancelária INVIA, ktorá zavádza všetkých cestujúcich. Pláž bola vzdialená 10 km od hotela! Bola ohradená a ledva sa v tom ohradenom priestore všetci zmestili. KATASTROFA.
Ak niekoho neznášate treba mu zaplatiť túto dovolenku.
KATASTROFA. Nikdy viac.
UbytovanieKATASTROFA. Nikdy viac.
SlužbyKATASTROFA. Nikdy viac.
Jozef Chovan
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovaní sme boli v hoteli, ktorý nebol propagovaný na stránke CK ale v jeho staršej zanedbanej verzii .
Špinavé steny, rozpadávajúce sa dvere na kúpeľni, smrad od cigariet všade. Nesmierny hluk buď od klimatizácie alebo z okolitých podnikov celú noc.
Rozpadávajúci sa okraj bazénu.
Hotel deklaruje Wi -Fi avšak tá je iba na recepcii a aj to veľmi slabá.
TV s pár stanicami a aj tie zrnia takže sa nedá pozerať.
Strava prispôsobená ruskej klientele. Očakávali sme viac miestnej kuchnye.
Jediné pozitívum boli sprievodcovia mts!
Ubytovaní sme boli v hoteli, ktorý nebol propagovaný na stránke CK ale v jeho staršej zanedbanej verzii .
Špinavé steny, rozpadávajúce sa dvere na kúpeľni, smrad od cigariet všade. Nesmierny hluk buď od klimatizácie alebo z okolitých podnikov celú noc.
Rozpadávajúci sa okraj bazénu.
Hotel deklaruje Wi -Fi avšak tá je iba na recepcii a aj to veľmi slabá.
TV s pár stanicami a aj tie zrnia takže sa nedá pozerať.
Strava prispôsobená ruskej klientele. Očakávali sme viac miestnej kuchnye.
Jediné pozitívum boli sprievodcovia mts!
priemerná
Ubytovanieako som zmienil vyššie katastrofa