Egypt: Našli sme pre vás 637 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Sultan Beach Hodnotenie: 4/5 Egypt, Hurghada, Hurghada - juh

Sultan Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 34 ľudí)

Anonym

Hodnotenie 1,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkové shrnutí zájezdu:Přiletěli jsme v 5 ráno všechno bylo vpohodě dali nám kufry na autobus chtěl hned po nás money. něco jsme přispěli to je ok s tím jsme počítali.Delegát si myslím suprovej (egypťan) jménem Ahmed a uměl suprově česky.Když jsme odjeli na hotel byl tam snáma a zařizoval nám pokoje aby jsme je dostali co nejrychleji.Check in na hotelu je 13:00 a my přijeli na hotel v 6:00 :D .. Takže nám řekli že až v 1 . Když jsem se odvážil kolem půl 9 jít na recepci a zeptat se jak to tedy bude řekli mi až v 1 že dostanu pokoj dal jsem jim 10 euro a v 9 jsem měl klíčky od pokoje. S tím jsme počítali taky i když to je nefér.Dostali jsme aspoň výhled do areálu na bazén s balkonem,jinač by jsme dostali bez balkonu a s oknem do rušné ulice.Říkal jsem si že to nemůže být ten pokoj tak hrozný jak píšou ale máte všichni pravdu pokoj v hrozném stavu .např. rozbitá skřín na oblečení potom nešli zavřít dveře od druhé menší skříňky,sice bylo ustláno , ale všude prach papírky na zemi ,povlečení snad nechali ještě ze sezóny kdy se tam letí.Takže žluté´´koláče´´ na povlečení i na polštáři.Fakt super :D :D ,,Když už jsem si chtěl udělat radost že třeba koupelna bude lepší udělal jsem chybu :D .. Nikdy v životě jsem neviděl takový sprchový kout :D špína,rez ,podle mě ten sprchový kout vzali z nějakýho muzea starožitností,protože si myslím že se vtom snad sprchovali jenom lidi za doby MAMUTŮ :D ,.. když jsem si vybaloval a chtěl jsem si dát kartáček do skleničky která byla u umyvadla tak jsem si ho raději zandal zpátky do batohu protože byl v lepším stavu a měl víc hygieny než sklenička určená na kartáčky.. :D ,, obrátil jsme skleničku a byly tam vidět obtisky ještě od lidí co byli před námi :D .. Postele byli vpohodě i když jsme si jednu domu mysleli že v matracích jsou štěnice nebo nějakou zvěrstvo :D :D ,, no dalo se to přežít ! :D ..Co se týče moře tak jestli jedete jenom na dovolenou kvůli moři jenom tak nejezděte sem budete plavat v přístavu u lodí s naftou :D :D ,, jediný dobrý byl bazén! :D

Celkové shrnutí zájezdu:Přiletěli jsme v 5 ráno všechno bylo vpohodě dali nám kufry na autobus chtěl hned po nás money. něco jsme přispěli to je ok s tím jsme počítali.Delegát si myslím suprovej (egypťan) jménem Ahmed a uměl suprově česky.Když jsme odjeli na hotel byl tam snáma a zařizoval nám pokoje aby jsme je dostali co nejrychleji.Check in na hotelu je 13:00 a my přijeli na hotel v 6:00 :D .. Takže nám řekli že až v 1 . Když jsem se odvážil kolem půl 9 jít na recepci a zeptat se jak to tedy bude řekli mi až v 1 že dostanu pokoj dal jsem jim 10 euro a v 9 jsem měl klíčky od pokoje. S tím jsme počítali taky i když to je nefér.Dostali jsme aspoň výhled do areálu na bazén s balkonem,jinač by jsme dostali bez balkonu a s oknem do rušné ulice.Říkal jsem si že to nemůže být ten pokoj tak hrozný jak píšou ale máte všichni pravdu pokoj v hrozném stavu .např. rozbitá skřín na oblečení potom nešli zavřít dveře od druhé menší skříňky,sice bylo ustláno , ale všude prach papírky na zemi ,povlečení snad nechali ještě ze sezóny kdy se tam letí.Takže žluté´´koláče´´ na povlečení i na polštáři.Fakt super :D :D ,,Když už jsem si chtěl udělat radost že třeba koupelna bude lepší udělal jsem chybu :D .. Nikdy v životě jsem neviděl takový sprchový kout :D špína,rez ,podle mě ten sprchový kout vzali z nějakýho muzea starožitností,protože si myslím že se vtom snad sprchovali jenom lidi za doby MAMUTŮ :D ,.. když jsem si vybaloval a chtěl jsem si dát kartáček do skleničky která byla u umyvadla tak jsem si ho raději zandal zpátky do batohu protože byl v lepším stavu a měl víc hygieny než sklenička určená na kartáčky.. :D ,, obrátil jsme skleničku a byly tam vidět obtisky ještě od lidí co byli před námi :D .. Postele byli vpohodě i když jsme si jednu domu mysleli že v matracích jsou štěnice nebo nějakou zvěrstvo :D :D ,, no dalo se to přežít ! :D ..Co se týče moře tak jestli jedete jenom na dovolenou kvůli moři jenom tak nejezděte sem budete plavat v přístavu u lodí s naftou :D :D ,, jediný dobrý byl bazén! :D

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž , dostupnost pohoda ale moře nic moc a ty lidi --> RUSÁCI ,, hrůza si myslí že jsou mistři světa ve všem no lidi na přes držku ! všichni do jednoho! myslel jsem si že to jsou nic moc lidi ale nevěděl jsem že všichni a jenom mi dovolená potvrdila že všichni! Co oni si tam dovolí to je neskutečný se nedivím že nedostanou na držku v egyptě všichni do jednoho.Poznáte na vlastní kůži . :D :D ,takže hodnocení pláže=3 a hodnocení lidí co jsou tam ubytovaný(RUS)= -1 :D

Strava

Strava dobrá kuchaři příjemný sice málo masa ale nemohl bych jíst to jejich celý rok.
Ale hodnotil bych číslem 6-7 .. :)

Ubytovanie

Pokoj hodnocení od 1-10 tak bych dal číslo 2. nic moc mělo by se to zlepšit , i některé penziony v čr jsou lepší než jejich ´´HOTEL´´.

Služby

Služby hotelu = hrůza .. Od čekání na pokoj po uklízení pokoje.Uklidili nám jednou za 8 dní plus doplňování toaletního papíru takže hodnocení slabá 2.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Miloš Č.

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan ;) Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.

Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan ;) Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž malá a moc lidí

Strava

Strava běžná na Egypt,všeho dostatek,jen jsem musel několikrát pro maso ;)

Ubytovanie

Uklízeli každý den,dokonce i ručníky každý den měnili.Ubytování skromné s pěkným balkonem,odpovídající 2-3* hotelu

Služby

Cestovka by měla upozornit,že se přiletí ráno a na pokoje se dlouho čeká,i na pití a jídlo.Za malý úplatek jsme pokoj i pásky All...dostali hned ;)

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Morgana Azur Hodnotenie: 4/5 Egypt, Taba

Morgana Azur recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 14 ľudí)

Špelda Karel

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá pláž,klidná,pohoda a pořádek.

Strava

Jídlo bylo výborné,hodně zeleniny a ryb,dobré červené víno.Snad jen málo ovoce.

Ubytovanie

Měli jsme pokoj s výhledem na moře,pár metrů od pláže,super.

Služby

Jsme nenároční,vše nám vyhovovalo.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Hana Velová

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Docela čistá.Hodí se jen kdo šnorchluje.Jinak si pro kameny a korály nezaplave.Nutné boty do vody a pozor na odliv chybí hodně vody.

Strava

O tomto hotelu a jeho stravy se napsalo spousty až na ojedinělé vyjímky všechno negativní.Celých 15 dní jsme jedli jenom kuře a hovězí s rýží.Brambory neumí uvařit.Ty byly neustále v nějaké nechutné červené omáčce.Ovoce jako šafránu a vyhlášené dorty se taky nekonaly.Zato puding a želé každý den.To aby se ušetřilo.

Ubytovanie

To bylo docela dobrý.Sice nábytek silně opotřebovaný, ale na to, že se sem jdu jenom vyspat to šlo.

Služby

Letos jsme byli po páté v Egyptě tudíž mám s čím srovnávat.Je to rok od roku horší.Obsluha baru u bazénu a lobby baru hodně odrzlá (jen tato 2 místa, kde jsme měli možnost dostali pití).Říkali si o peníze, jinak nedostanete žádné pivo.Kořalka schválně vystavena na přímém slunci, aby nechutnala.Měla větší teplotu, než polévka.Zmrzlina která měla se podávat od 14h-17h už v 15h nebyla.Aby hotel hodně ušetřil pití se dávalo do kelímku 0,2 a na osobu jen dva kelímky.S obyč.vodou taky problém.Nemohli jsme si natočit do 0,5l láhve a vzít si ji na pokoj, kde jsme měli var.konvici, ale stejně nikdo chybějící kávu nedoplňoval.Jen za dolary.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Azure Club Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Azure Club recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 34 ľudí)

Dezső Dr. Dányi

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

bylo to dobré

bylo to dobré

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

15 minut chůze odtud lze využít pláž 5* hotelu naproti. Pláž je udržovaná, není přeplněná. Pobřeží pokračuje přibližně 800 metrů širokým korálovým útesem, jehož okraj vede molo, které usnadňuje potápění. Moře je čisté, pobřežní služby jsou dobré.

Strava

dostatečné množství
ovocná šťáva ředěné, chlazené nápoje vlažné

Ubytovanie

čistý, uklizený

Služby

Správné služby, v porovnání s Egyptem prvotřídní čistota, zdvořilý personál.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Filip Vaško

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolenku v tomto hoteli hodnotím veľmi pozitívne. Štandard ubytovania je vysoký, strava veľmi pestrá a chutná. Personál bol príjemný v žiadnom prípade nie otravný. Stále sa usmievali pýtali sa či sa nám tu páči a hlavne robil si svoju prácu poriadne. Bazén bol super (možno by sa zišlo natrieť ho ale nevadí) - veľký, krásny, čistý, dookola kopec lehátok, skvelý bar :) . Animátori sa snažia vytvoriť príjemnú atmosféru a program - počas dňa aj večer. Predavači v hotelových obchodoch sú milí, keď sa pohnete mimo hotela tak otravní.. Trošku ma sklamalo more - hlavne prístup k nemu.. V hoteli je však dosť aktivít a super bazén ktoré ho nahradili.

Dovolenku v tomto hoteli hodnotím veľmi pozitívne. Štandard ubytovania je vysoký, strava veľmi pestrá a chutná. Personál bol príjemný v žiadnom prípade nie otravný. Stále sa usmievali pýtali sa či sa nám tu páči a hlavne robil si svoju prácu poriadne. Bazén bol super (možno by sa zišlo natrieť ho ale nevadí) - veľký, krásny, čistý, dookola kopec lehátok, skvelý bar :) . Animátori sa snažia vytvoriť príjemnú atmosféru a program - počas dňa aj večer. Predavači v hotelových obchodoch sú milí, keď sa pohnete mimo hotela tak otravní.. Trošku ma sklamalo more - hlavne prístup k nemu.. V hoteli je však dosť aktivít a super bazén ktoré ho nahradili.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž sa nachádza cca 600 m od hotela. Odvezie Vás tam shuttle bus, ktorý premáva pomerne často (bez poplatku). Pláž je čistá, upravená, s dostatkom lehátok. Hneď pri pláži je však more plytké - táto plytčina je pomerne rozsiahla. More je všade priezračné a už na plytčine sa dá pozorovať celkom slušný počet rybičiek. K moru sa dostanete cez cca 800 m dlhé mólo (dá sa to prežiť..). Potom však nechápem prečo nespravili to mólo asi o 50 m dlhšie aby sa človek vedel bezpečne dostať do hlbokej vody. Cez tie klzké a ostré koraly a neustále vlny to ide len veľmi ťažko... Keď sa Vám tam už podarí (napriek drobným zraneniam) dostať tak šnorchlovanie je úžasné. Celý ten útes, ryby atď. Len potom Vás čaká opäť riziková cesta späť...

Strava

Strava bola jedným slovom úžasná. Vždy si môžete vybrať z množstva chutných a pestrých jedál. Žiadne dlhé fronty. Oplatí sa vyskúšať aj taliansku a čínsku reštauráciu

Ubytovanie

Izby aj kúpeľňa sú priestranné a čisté. Personál ich každé dopoludnie uprace veľmi dôkladne.

Služby

Dobré animačné programy, skvelý bazén, príjemní personál, všade čisto. Dá sa hrať vodné pólo, vodný volejbal, ping pong, tenis, futbal, biliard, vzdušný hokej (posledné 4 za poplatok). Wifi je tiež za poplatok.

Morgana Hodnotenie: 4/5 Egypt, Taba

Morgana recenzie

Nehodnotené (hodnotili 3 ľudia)

Darina Skokanová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Skvělá.m Moře nádherné, tisíce rybiček, ryb, korálů...

Strava

Široká nabídka, skvělá obsluha, pěkné prostředí.

Ubytovanie

Skvělý pokoj, standardně zařízený, na dovolenou nejezdím proto, abych byla na pokoji, takže spokojenost na 100 %. Z postele jsem koukala na nádherný východ slunce nad mořem...

Služby

Služeb příliš nevyužívám, mám obvykle svůj program. Jediný zádrhel byl uklízeč, který mi bral různé věci a ukrýval je v pokoji, takže jsem stále musela něco řešit. Toto dělal namísto aby uklízel, takže uklizeno bylo před pravidelný "bakšiš" mizerně. Ale ani to by mi nevadilo, nebýt jeho "úchylky". Snad očekával, že si ztrát nevšimnu, a pak věci zůstanou po mém odjezdu někde ukryté v pokoji - on vlastně nic nekradl. Jednalo se o zlatý řetízek (který jsem jednou ve spěchu neuložila do sejfu), ale taky o boty, cukrovinky (ty jsem neřešila). Škoda, docela zkazil jinak bezchybný dojem. takže - dávejte si pozor a kontrolujte denně pokoj. případné chybqwní věcí ihnet řešte s nadřízeným, i kdyby vám bylu uklízeče líto, že třeba přijde o práci.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jiří Mánek

Hodnotenie 1,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Plaz je celkem vyhovujici a odpovidajici popisu hotelu. Pisecna, ale vstup do more pres koral. Takze jsme na to byli predem pripraveni a to je v poradku. Jinak na plaz jsme ale museli chodit uz v pul sedme, abychom si potupne zabrali lehatka, protoze jich tam byl nedostatek. Byl to boj o kazde lehatko o kazdou pozici. Stejny problem jako v restauraci, hotel predimenzovany, zazemi pro takovy pocet klientu nedostatecne! Dovolenou jsem si v 4* hotelu s all inclusive opravdu predstavoval jinak nez jako neustaly boj a casovy stres o to jestli prijdu vcas na plaz a jestli prijdu vcas do jidelny.

Strava

Strava byla pestra a bylo ji dostatek. Nicmene hotel ma kapacitu cca 3x vetsi nez restaurace. Byla vice nez nedustojne cekat fronty na jidlo, stat fronty na stoly. Jidelna byla zoufale necista, stoly neutrene, talire, salky a pribory neumyte - KATASTROFA! Sam podnikam v hotelierstvi ale s necim takovym jsem se nesetkal, zvlaste pokud se hotel honosi 4*! To co bylo uplne katastrofalni byly napoje! Opet nekonecne fronty a obsluha za pultem davala napoje do PLASTOVYCH kelimku o objemu 150ml. Specialne jsem se dotazoval u Invie jak to je s pitnou vodou v programu All inclusive, bylo mi receno, ze bude dostatek BALENE vody k odberu po celych 24 hodin. Nic takoveho nebylo! Byly pouze barely - 4 na cely hotel ze kterych se nesmelo cepovat do lahvi, ale opet pouze do PLASTOVYCH 150ml kelimku! Barely byly neustale prazdne a voda NEBYLA! Museli jsme ji kupovat v obchode za 2 dolary 1,5 litru! Pri 5 clenne rodine to bylo hodne dolaru za pitnou vodu!

Ubytovanie

Meli jsme objednane a zaplacene pokoje 2/0 a 2/1. Kdyz jsme prijeli, dostali jsem dva pokoje 2/0. Ty vsak byli v takovem stavu, ze jsem je okamzite reklamoval. Nefukcni klimatizace, spina az hruza, ale co bylo nejvetsi prekazkou, oboje balkonove dvere byly vylomene (pravdepodopbne zlodeji) a nesly zavrit. Dostali jsme po 2 hodinach vyjednavani rodinny apartman, ktery zabezpacenim vyhovoval, nicmene zde byly pouze 4 luzka. Vzhledem k tomu, ze jsme za 2 letou dceru platili 10.000,- Kc ocekaval bych, ze budeme mit luzek 5.

Služby

zadne sluzby jsem nezaznamenal. Hodinu denne ping pong, nebo biliard. Internet praticky celou dobu nesel a pokud sel, bylo to zoufale pomale na prisernem pocitaci s necitelnym monitorem. Mel sem s sebou vlastni notebook s vidinou, ze 4* hotel ma standardne wifi. Nic takoveho!! Takze katastrofa!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Sea Sun Hodnotenie: 4/5 Egypt, Dahab, Dahab

Sea Sun recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 6 ľudí)

Lea Suchánková

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel je v nádherné lokalitě. Okolní příroda - hory jsou překrásné. Velmi magické místo. Byla jsem naprosto nadšená krásou Sinaje. - Tajemná poušť a úžasné hory, jejichž barva se mění mnohokrát denně - podle polohy slunce. Moře naprosto průzračné a člověk nechce dělat nic jiného, než šnorchlovat a pozorovat vodní svět s překrásnými barevnými korály. Velmi blízko je světoznámá "Blue Hole", kam jsme chodili pěšky po pláži a stojí za to se tam několikrát vypravit.

Hotel je v nádherné lokalitě. Okolní příroda - hory jsou překrásné. Velmi magické místo. Byla jsem naprosto nadšená krásou Sinaje. - Tajemná poušť a úžasné hory, jejichž barva se mění mnohokrát denně - podle polohy slunce. Moře naprosto průzračné a člověk nechce dělat nic jiného, než šnorchlovat a pozorovat vodní svět s překrásnými barevnými korály. Velmi blízko je světoznámá "Blue Hole", kam jsme chodili pěšky po pláži a stojí za to se tam několikrát vypravit.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Písčitá, hezká, včetně velbloudů.

Strava

Velmi dobrá.

Ubytovanie

Ubytování pro mě velmi dobré. Sice žádný extra komfort, ale naprosto vyhovující, čisté. Personál je vždy o lidech - takže příjemný až na jednu či dvě výjimky.

Služby

Nejsem náročná, takže jsem byla spokojená.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Pavlína Kučová

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla písčitá, ale bohužel s nedostatkem lehátek a slunečníků. Jeden z dalších problémů byl nedostatečný úklid pláže (přítomnost velbloudů způsoboval i všudypřítomnost exkrementů).

Strava

Jídla byla chutná a rozmanitá.

Ubytovanie

Původně jse dostali jiný typ ubytování, než bylo dohodnuto v cestovní smlouvě (horší kvality). Hotel totiž nabízel více volných pokojů než měl k dispozici. S novým pokojem jsme však již byli spokojeni a vypadal opravdu tak, jak na internetových stránkách.

Služby

Personál byl neochotný udělat cokoliv, aniž by předem neočekávali tzv. bakšiš. Také jsme téměř denně pociťovali nedostatek základních hygienických potřeb (např. toaletní papír). Nemluvím o chybějícím animačním programu, který byl pouze jeden večer za celou naši 12-ti denní dovolenou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Sol Y Mar Paradise Beach Hodnotenie: 4/5 Egypt, Safaga, Safaga

Sol Y Mar Paradise Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 31 ľudí)

Elena Choulíková

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Š dovolenou jsme byly vcelku spokojení vylepšení by potřebovalo stravovani

Š dovolenou jsme byly vcelku spokojení vylepšení by potřebovalo stravovani

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž čistá plynový servis kvalitní potřeba vymeni t lehátka jinak spokojenost

Strava

Potřebuje vylepsit

Ubytovanie

Ubytování v pohode

Služby

Vcelku dobre

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Elena Choulíková

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená byla fajn trochu mne zarazilo když jsme přiletěly do Hurghady tak máš nečekal delegát telefon nebral a kdyby jsem se sama nepidila kdo nás odveze do hotelu a být začátečník v Egyptě tak by jsem byla bezradna

Dovolená byla fajn trochu mne zarazilo když jsme přiletěly do Hurghady tak máš nečekal delegát telefon nebral a kdyby jsem se sama nepidila kdo nás odveze do hotelu a být začátečník v Egyptě tak by jsem byla bezradna

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž super vše v pohodě voda fajn plavčici super

Strava

Strava v hotelu by se měla trochu vylepšit večer se někdy nedalo vybrat i když nejsme narocni

Ubytovanie

Ubytování super bez problémů akorát se premnozili komáry s tím jsme trošku nepočítali vnučka měla ž kousnutí alergalergií a velké bolaky

Služby

Služby skvele

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Noria Resort Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Noria Resort recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

István Györösi

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkově čas uplynul v přijatelné kvalitě. Domů jsme se vrátili bohatí na zážitky!

Celkově čas uplynul v přijatelné kvalitě. Domů jsme se vrátili bohatí na zážitky!

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž byla trochu znečištěná, ale jinak s ní nebyl žádný problém.

Strava

Jídla byla bezchybná, pokrmy chutné a lahodné!

Ubytovanie

Normální velikost pokojů, čisté.

Služby

Personál byl milý a ohleduplný, služby byly přijatelné.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Elaria Nuweiba Hodnotenie: 4/5 Egypt, Taba

Elaria Nuweiba recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Daniela Radkeová

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: November 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Kdyby byl hotel plný, byl by nedostatek lehátek. Na pláži vyřvávala hudba, kdo si chtěl odpočinout od každodenního shonu a mít klid, tak zde ho opravdu nenajde. Moře také nic moc, jeli jsme na výlet na Blue Hole, abychom si zlepšili náladu.

Strava

Ve výsledku pořád to samé. Nápoje nám byly rozlévány po 1dcl, kdo je zvyklý hodně pít, není toto zrovna ideální.

Ubytovanie

Viz. úvodní shrnutí, už sem nikdy nepojedeme. Kdyby byl hotel plný, tak by to bylo opravdu velice nepříjemné.

Služby

úklid byl každý den, mohly by uklízet i okolí hotelu a provádět generální úklid pokojů.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Sahara Resort Hodnotenie: 4/5 Egypt, Hurghada

Sahara Resort recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Jiří Polcar

Hodnotenie 2,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Malá, pěkná a udržovaná. Korály přímo u pláže. Slunečníky a ručníky zdarma. Vstup do moře prudký - pouze malá mělčina, pláž s hrubým pískem. Plážový volejbal.

Strava

Výborná, akorát by mohlo být více syrové zeleniny a ovoce(ananas, jablka, banány atd.). V nabídce je pouze většinou v salátech.

Ubytovanie

Dobré

Služby

Vše jak má být. Při poruše klimatizace zajištěna oprava okamžitě.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Laguna Beach Resort Hodnotenie: 4/5 Egypt, Marsa Alam, Marsa Alam

Laguna Beach Resort recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 209 ľudí)

Sandra K.

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Čekala jsem na 4 * vyšší kvalitu co se tyče ceny zájezdu byla celkem vysoká. ( se srovnáním s Německem).

Čekala jsem na 4 * vyšší kvalitu co se tyče ceny zájezdu byla celkem vysoká. ( se srovnáním s Německem).

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž byla neudrzovana, přístup do moře byl trochu komplikovaný, kvůli útesu. Lehátka byla ve velmi špatným stavu. Slunečníky už byly také ve špatným stavu. Hotel je jinak přímo u moře.

Strava

Strava byla výborná, špagetti čerstvé na pánvi, hovězí bylo výborné. Játra s Cibulkou mňam.( a to játra nejim )

Ubytovanie

Chtělo by to nějakou tu rekonstrukci. V koupelně volný záchod bez šroubu, sprcha tekla 4 dny jen studena, dlažba volna, mistama i chyběla. Postele prolezele.

Služby

Co se tyče služeb byly hodně špatné. Jen co jsme dorazili do hotelu museli jsme povinně zaplatit baksis, ze by prý nám nedaji klíče od pokoje, takže 5 euro na hlavu za nic! Chápu, když budu spokojena, tak nemam problém dat i víc peněz, ale tohle bylo ubohé, nevím proč bych měla někomu dávat povinně něco, když si to ještě nezasloužil.Neustále chybělo něco na baru. Např.: pivo jsme dostávali přídělem. Víno jak stalo v popisu jako all inklusive Nebylo vůbec. A když jsme si ho druhy den pobytu objednali a objetovali jsme za láhev 35 eur což bylo fakt přehnaně drahé, tak nám ho donesli až v den odjezdu. Zaměstnanci nehli mrvou dokud jste jim nedali peníze nebo čokoládu a když jste jim něco dali tak chtěli ještě víc a i drze si o to řekli. Každý jsme si vezli sebou láhev lihoviny a když jsme si ji donesli k baru a chtěli si ji vychutnat, tak si zaměstnanci drze řekli o panáka aby jsme jim nalili ( hi a pak ze muslimové nepiji) delegatka raději odjela z hotelu někam pryč, asi už měla těch stížnosti i od ostatních až nad hlavu a to ze jich nebylo málo. Výlety byly taky velmi drahé, bylo vidět ze chtějí člověka oskubat.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Tereza Č.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Tato CA jedna z nejhorších cestovek co jsem zažila a už nikdy s ní nikam nepoletím.Přístup zaměstnanců byl dost hrozný a ještě nám lhali když nám týden před odletem zavolali že náš let byl zrušen a přitom letadlo letělo.Jsem si jistá, že nám prostě CA nerezervovala místa v letadle a pak vše házeli na cestovní společnost u které jsem si potvrdila let a ten letěl.Měli jsme mít dovolenou 10 dní a místo toho nám byla kvůli této cestovce zkrácená na 7 dní což nás hodně naštvalo a zkazilo dovolenou.Pokud chcete mít hezkou a příjemnou dovolenou určitě nevybírejte u této společnosti.

Tato CA jedna z nejhorších cestovek co jsem zažila a už nikdy s ní nikam nepoletím.Přístup zaměstnanců byl dost hrozný a ještě nám lhali když nám týden před odletem zavolali že náš let byl zrušen a přitom letadlo letělo.Jsem si jistá, že nám prostě CA nerezervovala místa v letadle a pak vše házeli na cestovní společnost u které jsem si potvrdila let a ten letěl.Měli jsme mít dovolenou 10 dní a místo toho nám byla kvůli této cestovce zkrácená na 7 dní což nás hodně naštvalo a zkazilo dovolenou.Pokud chcete mít hezkou a příjemnou dovolenou určitě nevybírejte u této společnosti.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Falcon Inn Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Falcon Inn recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Eva Petrželková

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Palma Beach, veřejná pláž - nádhera, neuvěřitelná krása. Vstup do moře je možný pouze přes molo, aby nedošlo k poranění či poškození korálů. Krásné šnorchlování, kdy kolem Vás proplouvají rybky různých barev a velikostí, pozorování korálů.

Strava

OK, nejsme náročné, na týdenní pobyt strava pestrá, při delším pobytu se může asi zdát jednotvárná.

Ubytovanie

Přečetla jsem si před odjezdem recenze a nečekala jsem luxus. Navíc jsme bydleli v jiném hotelu, než který jsme měly objednány. První dojem byl, že pokoj uklidili velice narychlo, další dny již vše ok (2 dny nám zlobilo splachování, ale bylo opraveno). (jedná se o hotel Falcon Inn - naproti hotelu Falcon Viva)

Služby

Falcon mi přišel jako hotel rodinného typu, klidné místo k odpočinku. Poté, co jsme poznaly Reef Oasis, nedají se služby těchto dvou hotelů srovnávat, Reef byl obrovský komplex nabízející snad vše.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Riviera Plaza Abu Soma (ex. Holiday Inn) Hodnotenie: 4/5 Egypt, Safaga, Soma Bay

Riviera Plaza Abu Soma (ex. Holiday Inn) recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 11 ľudí)

Alena Š.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.

Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.

Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.

Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž malá, ale čistá, pro děti velice vhodná. V době naší dovolené jsme na ní byli téměř sami.

Strava

První 3 dny spokojenost, a obdiv, na jaké způsoby se dá upravit zelenina, a rýže.
4. den jsem měla dojem, že zelenina mi leze i ušima, a z rýže začínám mít šikmé oči.
Od 5. dne jsme hodně snídali, protože snídaním se nedalo vyčíst naprosto nic. K obědu jsme si pak dali jen polévku, moučník a ovoce. To samé i k večeři.
Delší dobu bych asi toto stravování nemohla. Nebylo to, že by špatně vařili, ale my jsme zvyklí na jinou kuchyni, a ten kdo není vegetarián, tomu maso chybět musí.

Ubytovanie

Žádný luxus, ale vkusné a dostačující ubytování, s pravidelným úklidem.

Služby

Za všechno jen platíte. Jinak jsou ochotní.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Nefertiti Hajóút 4* Hodnotenie: 4/5 Egypt, Hurghada

Nefertiti Hajóút 4* recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Katalin Ötvös

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Cesta byla zásadní cestou našeho života. Měli jsme se velmi, velmi dobře. Vynikající organizace, mimořádný průvodce a zážitkové krásné programy. Už jsme byli na mnoha cestách, ale tato cesta byla jednou z nejpříjemnějších v našem životě.
Několik negativ také zmíním pro objektivitu. Škoda, že vybírají povinný spropitné (i když je tato položka zahrnuta v platbě), a o tom cestující není předem informován. Recepční personál hotelu v Hurghadě (Le Pasha) poskytne přijatelný pokoj pouze po spropitném, jinak je tam rozbitá toaleta, špinavé povlečení atd. Ale 3 - 5 eur problém vyřeší. To by také mohli předem sdělit.
Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout našeho anglicky mluvícího průvodce mezi Asuánem a Luxorem, egyptského, tmavé pleti Romanyho. Velké díky jemu. Vynikající průvodce, fantastický člověk a je vidět, že se na tuto profesi narodil. Kdo se s ním setká, prosím, předá mu náš nejuctivější pozdrav. Udělal naši jinak skvělou cestu nezapomenutelnou. Chtěl bych poděkovat kanceláři za cestu. Uvedené negativy lze odstranit předchozím informováním. Kdo touží po příjemné, odpočinkové a zároveň kulturně zajímavé a zábavné cestě a umí zvládnout arabskou kulturu, tomu ji velmi srdečně doporučuji.

Cesta byla zásadní cestou našeho života. Měli jsme se velmi, velmi dobře. Vynikající organizace, mimořádný průvodce a zážitkové krásné programy. Už jsme byli na mnoha cestách, ale tato cesta byla jednou z nejpříjemnějších v našem životě.
Několik negativ také zmíním pro objektivitu. Škoda, že vybírají povinný spropitné (i když je tato položka zahrnuta v platbě), a o tom cestující není předem informován. Recepční personál hotelu v Hurghadě (Le Pasha) poskytne přijatelný pokoj pouze po spropitném, jinak je tam rozbitá toaleta, špinavé povlečení atd. Ale 3 - 5 eur problém vyřeší. To by také mohli předem sdělit.
Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout našeho anglicky mluvícího průvodce mezi Asuánem a Luxorem, egyptského, tmavé pleti Romanyho. Velké díky jemu. Vynikající průvodce, fantastický člověk a je vidět, že se na tuto profesi narodil. Kdo se s ním setká, prosím, předá mu náš nejuctivější pozdrav. Udělal naši jinak skvělou cestu nezapomenutelnou. Chtěl bych poděkovat kanceláři za cestu. Uvedené negativy lze odstranit předchozím informováním. Kdo touží po příjemné, odpočinkové a zároveň kulturně zajímavé a zábavné cestě a umí zvládnout arabskou kulturu, tomu ji velmi srdečně doporučuji.

Cena 5,0 / 5

Hilton Nuweiba Coral Resort Hodnotenie: 4/5 Egypt, Taba

Hilton Nuweiba Coral Resort recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 33 ľudí)

Nikola Čaprnková

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Na dovolene jsme byly s kamaratkou a byly jsem nesmirne spokojene.Na to,ze jsme jely na odpocinkovou dovolenou,zazily jsme nesmirne moc zazitku, vyletu a kopu zabavy.Hotel je urcen pro maximalni relax,kde jezdi spise rodinky s detma.Na plazi max. cistota,more nadherne ciste.

Na dovolene jsme byly s kamaratkou a byly jsem nesmirne spokojene.Na to,ze jsme jely na odpocinkovou dovolenou,zazily jsme nesmirne moc zazitku, vyletu a kopu zabavy.Hotel je urcen pro maximalni relax,kde jezdi spise rodinky s detma.Na plazi max. cistota,more nadherne ciste.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Krasne cista,minimum lidi. Zadny otravujici zamestnanci, nebo prodavajici. Veci jsem si nechavaly bez dohledu i na par hodin na plazi a nikdo nic nevzal(tedy krome zabek :-( ) Na to ze jsme mely sebou porad mobily a fotaky,tak nam nikdo nic nevzal a vubec jsme se nebaly to tam nechat bez dozoru.

Strava

My jsme byly 100 % spokojene. Kazdy den podobny styl jidla,ale byla tam obmena...kdo chtel,nasel si co potreboval.

Ubytovanie

Vse bylo ciste, kazdy den jsme mely nove rucniky (dokonce ve tvaru srdicek a labuti :-) ) kazdy den probehl uklid a dodani pitne balene vody.

Služby

Nemuzu si stezovat na nic.Vse bylo v naprostem poradku.A i kdyz jsme vedely,ze budem cekat min. do 14 hod na ubytovani v den priletu, dostaly jsme pokoj do 2 hodin po prijezdu na hotel:-) Bez baksise,pouhe mrknuti ocka a par slov a bylo to :-))

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Pavlína Fraňková

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Naprostá spokojenost na konci září 2012. Snad až příliš velké teplo, ale pro to jsme tam přece chtěli. Pestrá strava, jen nás trochu přepadl Faraon, takže jsme se museli hlídat, ale já i přes velké množství jídla, jsem zhubla, protože se zde perfektně šnorchluje, jezdí na zájezdy a plave. Čisté moře, jen snad příliš velké množství sebevědomých Rusů. Personál úslužný,ale nijak vtíravý.

Naprostá spokojenost na konci září 2012. Snad až příliš velké teplo, ale pro to jsme tam přece chtěli. Pestrá strava, jen nás trochu přepadl Faraon, takže jsme se museli hlídat, ale já i přes velké množství jídla, jsem zhubla, protože se zde perfektně šnorchluje, jezdí na zájezdy a plave. Čisté moře, jen snad příliš velké množství sebevědomých Rusů. Personál úslužný,ale nijak vtíravý.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pěkná s překrásným molem, zvláště podsvíceným večer.

Strava

Bohatá, číšníci rychlí a příjemní.

Ubytovanie

Spokojenost, vždy jsem se těšila na nové obrazce z ručníků. Podařilo se nám vyhodit pojistky a při odchodu na pláž jsme nahlásili, že je tam s elektrikou problém a přišli jsme do čista a pochopitelně elektrika fungovala. Super.

Služby

Jediné co mi vadilo, že jsme nemohli po setmění do moře ( to chápu ), ale ani do bazénů. Částečně to chápu taky ( opilí se spíš utopí ), ale bylo by příjemné po věčerním návratu ze zájezdu si moci zaplavat a osvěžit se v bazénu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Kahramana Sharm Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh

Kahramana Sharm recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Aneta Mindeková

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

za 1 blízko hotelu, krásné moře

Strava

velký výběr z bufetových stolů,grilu,desertů také zeleniny..jen chuť jídel se zdála být stejná jak u ryby, tak u rýže:-))

Ubytovanie

ubytování v hotelu kahramana resort uspokojilo naše očekávání až na koupelnu, která mohla být o něco lepší

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate