Lapethos Resort Hotel & Spa Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Severný Cyprus, Lapta
Martina T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Martina T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Leo M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Pláž u hotelu byla vždy upravená, osušky a lehátka zdarma, přístup do moře písek a pozvolný vstup.
StravaStrava formou polopenze byla velmi bohatá, rozmanitá a chutná.
UbytovanieUbytování v bungalovu na klidném místě v resortu bylo velmi příjemné, čisté a upravené.
SlužbySlužby hotelu byly na perfektní a bez závad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Pláž u hotelu byla na první dojem velkým zklamáním....všude hrozně moc chaluh, smradu a odpadků (které jsou teda bohužel na Kypru úplně všude). Pláž hodně přelidněná. Čas jsme tam pak moc netrávili a raději jezdili po ostrově na jiná místa. Když byly velké vlny, na vyblbnutí to bylo fajn, ale jinak za nás nic moc.
StravaPrůměrná. Vše se hodně opakovalo a člověk si musel najít co mu chutnalo a co ne. Moc mi chybělo ovoce, které na dovolené u moře očekávám a taky nějaké ryby. Jejich mleté maso nám nechutnalo, hodně smrdělo. Ale zase jejich saláty, polévky nebo palačinky byly výborné. :-)
UbytovanieUbytování v pořádku, stejně člověk tráví svůj čas venku. Kladně hodnotím lednici, kde si nechávali vychladit vodu a tady varnou konvici a klimatizaci. Sprcha byla jenom hodně slabá a při nastěhování nebyl vynesený koš (kam se hází i použitý toaletní papír). Nicméně jsme to nahlásili a vše ok.
SlužbyNic moc jsme nevyužívali, jen večer bylo dost mrtvo, takže nebýt dalšího páru, se kterým jsme hráli karty, byla by nuda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Šárka Mídová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel a vše okolo perfektní, ale služby delegáta / Kinga Ambrozová / takřka nulové. Za celý týden jsme nikoho nepotkali a kdyby člověk neuměl anglicky, tak má pokaženou celou dovolenou.....:-(((
Hotel a vše okolo perfektní, ale služby delegáta / Kinga Ambrozová / takřka nulové. Za celý týden jsme nikoho nepotkali a kdyby člověk neuměl anglicky, tak má pokaženou celou dovolenou.....:-(((
příjemná,
Stravavynikající
Ubytovaniesuper
Služby1A
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Peřina
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré místo pro klidnou dovolenou, spojení dovolené se sportovním vyžitím nám maximálně vyhovovalo. Kvality jak pokojů, tak stravování a péče o hosty na velmi vysoké úrovni. V této době i velmi přijatelné ceny za golf. Všechno čisté, vždy dobře připravené, prostě kvalitní dovolená
Velmi dobré místo pro klidnou dovolenou, spojení dovolené se sportovním vyžitím nám maximálně vyhovovalo. Kvality jak pokojů, tak stravování a péče o hosty na velmi vysoké úrovni. V této době i velmi přijatelné ceny za golf. Všechno čisté, vždy dobře připravené, prostě kvalitní dovolená
pláž je asi 3 minuty jízdy shuttle busem, který jezdí v určitých časových úsecích, ale vždy vše v pořádku, včas, maximálně minuta zpoždění, klimatizovaný mikrobus. Pláž travnatá i s prostorem pro hraní her, slunečníky, lehátka,ručníky k dispozici, všechno super. Vstup do moře je lehce kamenitý, ale jen opravdu malý úsek, moře čisté, možnost skákání z můstku, za nás velmi dobré.
StravaVynikající, skvělá obsluha, příjemní lidé, vždy s úsměvem. Švédské stoly rozmanité, hodně ovoce, hodně zeleniny, velký výběr jídel
UbytovaniePokoje velké, prostorné, je vidět, že to je golfový resort. Postel široká, velká, klimatizace fungující, bar, TV, vše ok. Jediné překvapení, že netekla studená voda(voda i v poloze čistě studené tekla spíše vlažná, až teplá a v tom horkém počasí by osvěžení pomohlo)
SlužbyI tady bylo vše v naprostém pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 838 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 501 € za os.
Daniela Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokolenost: teplé, čisté moře, možnost výletů, velice příjemný personál, za skvělou cenu.
Spokolenost: teplé, čisté moře, možnost výletů, velice příjemný personál, za skvělou cenu.
Hotel hned na pláži, pár nedopalků v písku, velice čistá voda, teplá, poslední den vlny. O kousek dál odpadky na pláži, to ale asi patří k místními koloritu.
StravaStrava skromná, menší výběr, ale odpovídalo 3 hvězdám. Nakonec jsme měli na talíři vždy něco chutného. Velký výběr 100% džusů, i když občas nějaký došel.
UbytovanieMěli jsme pro 2 ložnice, obývák s kuchyňkou pro 1 dospělého a 2 děti, takže prostorné, i když velmi skromné. Úklid denně, i když taky skromný.
SlužbyVelice příjemný personál, animace dělal DJ v polštině, každý večer program v baru na pláži, dopoledne aqua gym.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Kratochvilová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená v klidném prostředí, krásné moře, málo lidí. Cesta letadlem je opravdu dlouhá. Cca 5 hodin v letadle. V Antalyi jsme cestou tam přestupovali do jiného letadla. Trochu nás to vyděsilo. Cesta zpět již byla bez přestupu, ale 40 minut sedět v letadle bez zapnuté klimatizace, taky nic moc.
Příjemná dovolená v klidném prostředí, krásné moře, málo lidí. Cesta letadlem je opravdu dlouhá. Cca 5 hodin v letadle. V Antalyi jsme cestou tam přestupovali do jiného letadla. Trochu nás to vyděsilo. Cesta zpět již byla bez přestupu, ale 40 minut sedět v letadle bez zapnuté klimatizace, taky nic moc.
Hotelová pláž se denné uklízí, lehátka a slunečníky jsou zdarma a opravdu máte na výběr. Zdaleka není pláž zaplněna. Moře je nádherné, čisté a teplé.
StravaStrava opravdu skromná, snídaně stále stejné, pouze studené. K obědu a k večeři vždy jen jeden druh masa.
UbytovaniePěkný pokoj akorát vázne výměna ručníků. Hotel by chtěl celý pořádně uklidit.
SlužbyProblémy se snaží okamžitě řešit, jsou vstřícní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání.Hotelový resort je malý,útulný,moc hezká udržovaná kvetoucí zahrada,bazény čisté,personál milý ,ochotný,ubytování hezké,stravování jsme měli formou polopenze.snídaně se denně opakovaly,ale vždy se dalo vybrat,ovoce u snídaně nebylo,jen u večeře denně žlutý meloun,ten nám moc nechutnal a dva dny před odjezdem byl červeny meloun,toť vše.večeře byly výborné s výběrem různých omáček a bylinek,zeleniny a zeleninových salátů,na snídani byly různé nápoje.čaj a káva a večeře bez nápojů.jen by bylo dobré v bungalovech doplnit rozbité hrníčky.sklinky a chyběla souprava židlí a stolku na terase,měli jsme jen 2židle a z toho jedna rozbitá.úklid se prováděl denně,vždy bylo čisto i ručníky a toaletni papir denně nebo obden.Velice chválíme spolupráci s cestovní kanceláři ,vše proběhlo tak jak mělo,informace na velice dobré úrovni.Děkujeme za krásnou dovolenou i letecké společnosti za bezpečný a příjemný let a vynikající občerstvení ,při letu na Kypr zapečená sýrová bagetka a zpět rýže se zeleninovou štávou s kuřecím masem .čokoládový dezert.zeleninová malá miska a malá houska s málem.Děkujeme i společnosti CA
Dovolená splnila naše očekávání.Hotelový resort je malý,útulný,moc hezká udržovaná kvetoucí zahrada,bazény čisté,personál milý ,ochotný,ubytování hezké,stravování jsme měli formou polopenze.snídaně se denně opakovaly,ale vždy se dalo vybrat,ovoce u snídaně nebylo,jen u večeře denně žlutý meloun,ten nám moc nechutnal a dva dny před odjezdem byl červeny meloun,toť vše.večeře byly výborné s výběrem různých omáček a bylinek,zeleniny a zeleninových salátů,na snídani byly různé nápoje.čaj a káva a večeře bez nápojů.jen by bylo dobré v bungalovech doplnit rozbité hrníčky.sklinky a chyběla souprava židlí a stolku na terase,měli jsme jen 2židle a z toho jedna rozbitá.úklid se prováděl denně,vždy bylo čisto i ručníky a toaletni papir denně nebo obden.Velice chválíme spolupráci s cestovní kanceláři ,vše proběhlo tak jak mělo,informace na velice dobré úrovni.Děkujeme za krásnou dovolenou i letecké společnosti za bezpečný a příjemný let a vynikající občerstvení ,při letu na Kypr zapečená sýrová bagetka a zpět rýže se zeleninovou štávou s kuřecím masem .čokoládový dezert.zeleninová malá miska a malá houska s málem.Děkujeme i společnosti CA
Tak to je bohužel velké zklamání,vydali jsme se z resortu pěšky přes pole cca10 -15 min k pláži,která patři k hotelu,ale tohle snad ani pláž nebyla,malinká,neudržovaná,pár lehátek a kam si ostatní lehnou?My jsme si ale poradili,tuhle plážičku jsme viděli poprvé a naposledy a jezdili jsme místním minibusem,který vám kdekoliv a v kteroukoliv dobu zastaví na mávnutí ruky na jiné pláže k místním hotelům za 4 liry.
StravaMěli jsme polopenzi a velice nám chutnalo,
UbytovanieUbytování v bungalovech čisté.hezké,jen by bylo dobré občas zkontrolovat vybavení a doplnit.co je rozbité nebo chybí
Službyslužby hotelu na 1*.všichni byli milí,usměvaví,přátelští
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
david H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Severní Kypr je skvělé místo ve středozemním moři, kde se zastavil čas i ceny před 30ti lety. Jsou zde místa na lenošení a jsou zde místa, které stojí za to prozkoumat.
Pokud jste zkoumací typ, tak si zde musíte půjčit auto a ostrov projet. Fiesta stojí 35€ na den a auto Vám půjčí min. na 3 dny, ale ideál je tak 4 - 5. Určitě navštivte centra Girne, Lefkosi a Gazimagusci, všechny tři hrady nejhezčí je St. Hilarion, Vilu Byrona Pavlidese a nesmíte zapomenout a musíte jet i kdyby to bylo jen jedno jediné místo na poloostrov Dipkarpaz. Divocí osli, krásná příroda, opuštěné kostely po cestě, krásné pláže na kterých nikdo není např. pláž Golden Beach je naprosto famózní místo, které měří 2 km a je tam pár lidí. Jede se tam dlouho z Girne cca 3 hodiny, ale stojí to za to. Jestli máte rádi přírodu, tak sem ano a nezapomeňte vzít oslíkům, nějaké to žrádlo.
No a když jsme u žrádla, tak zde Vás nikde neodrbou. Jídlo Vám dají stejné jako mají místní, gril je většinou na dřevu a vše čerstvé a skvělé.
Jo a jezdí se zde vlevo, a všude jsou radary, takže bacha.
Severní Kypr je skvělé místo ve středozemním moři, kde se zastavil čas i ceny před 30ti lety. Jsou zde místa na lenošení a jsou zde místa, které stojí za to prozkoumat.
Pokud jste zkoumací typ, tak si zde musíte půjčit auto a ostrov projet. Fiesta stojí 35€ na den a auto Vám půjčí min. na 3 dny, ale ideál je tak 4 - 5. Určitě navštivte centra Girne, Lefkosi a Gazimagusci, všechny tři hrady nejhezčí je St. Hilarion, Vilu Byrona Pavlidese a nesmíte zapomenout a musíte jet i kdyby to bylo jen jedno jediné místo na poloostrov Dipkarpaz. Divocí osli, krásná příroda, opuštěné kostely po cestě, krásné pláže na kterých nikdo není např. pláž Golden Beach je naprosto famózní místo, které měří 2 km a je tam pár lidí. Jede se tam dlouho z Girne cca 3 hodiny, ale stojí to za to. Jestli máte rádi přírodu, tak sem ano a nezapomeňte vzít oslíkům, nějaké to žrádlo.
No a když jsme u žrádla, tak zde Vás nikde neodrbou. Jídlo Vám dají stejné jako mají místní, gril je většinou na dřevu a vše čerstvé a skvělé.
Jo a jezdí se zde vlevo, a všude jsou radary, takže bacha.
Na hotelové jsem nebyl.
StravaSnídaně OK, mají míchaná vajíčka a sýry. Dokonce jsem viděl i nějaky lidi, co měli na talířku zeleninu, asi vegetariáni.
UbytovanieBohužel v hotelu je propojená WIFI s klimou. A buď jde jedno, nebo druhé. A vzhledem k tomu, že venku bývá přes sezonu asi 35°, tak WIFI většinou nejde a když jde, tak zase nejde klima :-) Turci jsou čupr elektrikáři, takže je dost možné, že to někdo blbě zapojil.... Ale vážně. Hotel je čistý s dobrou snídaní (zaplacená jen snídaně). Jde o levnější místo, ale vyspíte se a najíte se nadstandardně, za ty peníze. Naproti hotelu je obchod, kde koupíte všechno co potřebujete včetně šamponu a piva. A kousek dál po cestě je i bankomat. Hotel leží u hlavní cesty a když chcete zajet do Girne, tak stačí vylézt ven a mávnout na první minibus, který Vás tam hodí za 8TL.
Směrem na Girne asi 2 km je Bar Sardunya Bay, kde je malá útulná pláž. V opačném směru jsou po 4 - 5 km hezké písčité pláže. Dá se tam dojet minibusem, nebo pěšky.
Wifi by to chtělo posílit je tragická.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
małgorzata S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kypr v září je krásný. Teploty přes den stále vysoké - 30 stupňů, v noci - 20. Přistání v jižní části ostrova a následná jízda na sever nám umožnila vidět obě části ostrova oddělené hranicí.
Kypr v září je krásný. Teploty přes den stále vysoké - 30 stupňů, v noci - 20. Přistání v jižní části ostrova a následná jízda na sever nám umožnila vidět obě části ostrova oddělené hranicí.
Sestup do moře po žebřících. Krásné místo pro koupání a potápění. Lehátka na terase a u bazénu zdarma.
StravaVynikající kontinentální snídaně, vynikající omelety a palačinky. Velmi velký výběr snídaňových surovin. Káva chutná špatně.
UbytovanieÚžasné, klidné místo. Intimní hotel Pokoj s terasou s výhledem na bazén a moře, s klimatizací, wifi Velmi čistý hotel - pokoje denně uklízeny.
SlužbyHotel se o své hosty stará (např. minerální voda doplňována denně).Velmi milá, otevřená a přitom profesionální obsluha. Má vlastní restauraci otevřenou do 22:00 (díky za vynikající česnekový chléb se sklenkou kyperského vína ve 21:00). Na terase hotelu si můžete dopřát profesionální masáž, i sportovní, kterou provádí příjemná masérka, která má ráda Poláky.V blízkosti je také potápěčské centrum.Velkou výhodou hotelu je bazén, který je k dispozici 24 hodin denně. den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená OK, ale nebýt přímé komunikace s CK, která fakticky pobyt zajišťovala, asi bych s CA nikam neodjel, neboť mám obavy o jejich organizačních schopnostech. Na druhé straně CK si zaslouží velké poděkování za veškerou pomoc a celkovou ochotu.
Dovolená OK, ale nebýt přímé komunikace s CK, která fakticky pobyt zajišťovala, asi bych s CA nikam neodjel, neboť mám obavy o jejich organizačních schopnostech. Na druhé straně CK si zaslouží velké poděkování za veškerou pomoc a celkovou ochotu.
Koupání výborné, ale moře přístupné pro fyzicky zdatné, bazén výborný hned u hotelu vodné pro děti a méně pohyblilvé.
StravaSnídaně výborné, večeře podle jídelního listku a v podstatě byl výběr dost omezený, zde je co zlepšovat. Kvalita jídla byla dobrá, i když omezená nabídka.
Ubytovanieubytování bylo skvělé hned u bazénu a výborné koupání v moři.
SlužbySlužby ostatní byly OK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Háša
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úroveň hotelu byla velmi špatná. Přijeli jsme ve 2.30h ráno. Recepční rozladěná že ji obtěžujeme takhle brzo ráno. Otráveně předala klíče od pokoje. Když jsem se zeptal kde se nachází, odpověděla ať si ho v zahradě najdeme. Vzhledem k naprosté tmě a vypnutému osvětlení trochu problém. Výhoda dnešních mobilů, svítilna nám pomohla. Obsluha špatná, což nám vysvětlila delegátka častým střildáním personálu, údajně jej majitel špatně platí.
Ve středu ráno bylo jako jediné pečivo 5ks plesnivých chlebů. (Mohu zdokumentovat).
Úklid pokojů začal až po třech dnech na základě zcény hostů a křiku provozní.
Vzhledem k tomu že už toho na nás bylo mnoho, doplatil jsem 450€ za ubytování.
25€ za taxi a začala dovolená snů v hotelu Concorde. Věřte že nejsem žadný stěžovatel ale toto byla hrozná zkušenost. ????
Úroveň hotelu byla velmi špatná. Přijeli jsme ve 2.30h ráno. Recepční rozladěná že ji obtěžujeme takhle brzo ráno. Otráveně předala klíče od pokoje. Když jsem se zeptal kde se nachází, odpověděla ať si ho v zahradě najdeme. Vzhledem k naprosté tmě a vypnutému osvětlení trochu problém. Výhoda dnešních mobilů, svítilna nám pomohla. Obsluha špatná, což nám vysvětlila delegátka častým střildáním personálu, údajně jej majitel špatně platí.
Ve středu ráno bylo jako jediné pečivo 5ks plesnivých chlebů. (Mohu zdokumentovat).
Úklid pokojů začal až po třech dnech na základě zcény hostů a křiku provozní.
Vzhledem k tomu že už toho na nás bylo mnoho, doplatil jsem 450€ za ubytování.
25€ za taxi a začala dovolená snů v hotelu Concorde. Věřte že nejsem žadný stěžovatel ale toto byla hrozná zkušenost. ????
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový pobyt hodnotím jako lepší,3*+.
Celkový pobyt hodnotím jako lepší,3*+.
Voda čistá , spíše pro plavce ,písek dále kameny . Chyběl úklid na pláži.
StravaDobrá a dostačující.
UbytovanieNěkterá zařízení ,žebřík do bazénu , poklop u bazénu havarijní stav a drobnosti na pokojích.
SlužbyLepší průměr na 3*.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Zukalová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová dovolená, příjemné prostředí, vstřícný personál.
Pohodová dovolená, příjemné prostředí, vstřícný personál.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, možnost vstupu do moře z mola po schůdcích, u pláže drobné rybky, které nepříjemně štípaly, v hlubší vodě tento problém nebyl.
StravaMenší výběr kompenzovaný vysokou kvalitou místních potravin. Chutnalo nám.
UbytovanieStandardní starší pokoj bez venkovního posezení
SlužbyStarší hotel, nabídka služeb odpovídala kategorii hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Ježková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme 1 týden v hotelu Ada Beach, situovaném přímo u pláže. Celkově jsme byli spokojeni.
Strávili jsme 1 týden v hotelu Ada Beach, situovaném přímo u pláže. Celkově jsme byli spokojeni.
Pláž na první dojem působila stísněně, ale nabízela více možností kam si lehnout na lehátka, v srpnu vůbec nabyloa přelidněná, velmi příjemné. Lehátka i slunečníky zdarma, moře luxusní.
StravaMěli jsme pouze snídaně, které byly formou bufetu, velmi široká nabídka oliv, rajčata, okurky, více druhů oliv, sýry, vajíčka, melouny, džemy, jogurt, káva, čaj, voda, džus. Obsluhující personál velmi milý a vstřícný. Vše super.
UbytovanieHotel starší, vybavení pokoje dostačující. Pokoj bez balkónu, což nám velmi scházelo a málo prostorný, koupelna na pohled moc hezká, ale sprchový kout byl špatně utěsněn a po sprchování byla celá koupelna pod vodou. Jinak vše čisté, každodenní úklid a čisté ručníky.
SlužbyCelkově v hotelu nebyl žádný problém, wifi funguje v celém areálu hotelu i na pláži bez problémů, AC na pokoji též fungovala spolehlivě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 040 € za os.
Ilona Ádám
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebydleli jsme v objednaném hotelu, protože podle průvodce bychom byli v hotelu Bogaz Beach jen dva s mým partnerem a odtud nebyly organizovány fakultativní programy a bylo to daleko od Lapta Holiday Clubu, kde byla zbytek skupiny, proto nás ubytovali na posledně jmenovaném místě. Tato cesta nestála téměř 400 000 Ft za 2 osoby! A považuji za pobuřující, že stejnou péči dostali ti, kteří v této skupině zaplatili za 4 osoby jen 240 000 Ft!!! Jsme velmi nespokojeni a napíšeme stížnost cestovní kanceláři za tuto podprůměrnou službu!!
Nebydleli jsme v objednaném hotelu, protože podle průvodce bychom byli v hotelu Bogaz Beach jen dva s mým partnerem a odtud nebyly organizovány fakultativní programy a bylo to daleko od Lapta Holiday Clubu, kde byla zbytek skupiny, proto nás ubytovali na posledně jmenovaném místě. Tato cesta nestála téměř 400 000 Ft za 2 osoby! A považuji za pobuřující, že stejnou péči dostali ti, kteří v této skupině zaplatili za 4 osoby jen 240 000 Ft!!! Jsme velmi nespokojeni a napíšeme stížnost cestovní kanceláři za tuto podprůměrnou službu!!
Pláž byla daleko od hotelu, přestože jsme si tento hotel vybrali právě proto, že podle doporučeného programu se hotel nachází 70 metrů od moře / pláže. Kvalita a čistota vody byla vyhovující. Pláž byla znečištěná.
StravaStrava all inclusive, která byla v programu inzerována, nebyla vyhovující. Každý den v poledne a večer nám podávali pouze kuře, na pláži na ostrově jsme ani jednou nedostali rybu. Pokud jsme na začátek jídla nepřišli včas, jídlo už bylo pryč, o dezertech ani nemluvě – pro téměř 100 lidí podávali malý tác dezertů, a dostal ho jen ten první, kdo přišel. Studené maso bylo pokryto mouchami a vosami, chléb okusovali vrabci, stoly nikdy neotřeli, solničky byly vždy a na všech stolech prázdné. Čisté sklenice nebyly vůbec k dispozici!!
UbytovanieČistota hotelu nebyla vyhovující, v koupelně byla vana pokrytá plísní a po jejím okraji pobíhali brouci, celý týden v hotelu nebyla teplá voda, sklenice nebyly umyty, úklid se nekonal. Toaletu nebylo možné spláchnout, nebyl tlak vody.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Péter Kovács
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Girne je úžasné město, kde najdete vše, pláže, bary, velmi dobré restaurace a bazary!
Girne je úžasné město, kde najdete vše, pláže, bary, velmi dobré restaurace a bazary!
Má krásné pláže!
Escape beach, Karpaz si odnesl prvenství!
Jídla byla chutná, ale v reklamě bylo uvedeno bufetové snídaně a večeře, nikoli ala carte! Můj partner nesnídal, aby se dobře najedl! Požádali jsme vás, abyste oznámili hotelu potravinové alergie mého partnera, což bohužel nebylo provedeno. Večeře byla velmi dobrá, ale pro Maďara velmi málo, proto jsme po večeři také večeřeli v centru!
UbytovanieBMV je krásné místo, personál je přátelský a čistý! Naše výtka byla k umístění, protože jsme museli denně chodit pěšky mezi 3 a 6 km tam a zpět, pokud jsme chtěli jít do centra! Taxi samozřejmě je, ale každý den to nakonec bylo docela drahé! Mají vlastní minibus, ale vracel se z centra až kolem 6 hodin odpoledne!
SlužbyVšechno bylo velmi v pořádku!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krasne more, spise pro plavce, klidne misto v uzasne zahrade, vyhled na hory, vsechna lehatka u vody
Krasne more, spise pro plavce, klidne misto v uzasne zahrade, vyhled na hory, vsechna lehatka u vody
Plaz kamenita, nejlepsi pristup do more pres betonove molo. Je to bezpecne i pri vlnach, ktere se lamou az v melci vode u brehu. Ve vlnach se krasne plave i houpe. Nevim, zda to tak vypada celou sezonu, ale v druhe polovine srpna to tak ve Stredozemnim mori byva. Klidnejsi je more rano. Taky snorchl se urcite hodi.Navic, teplota vody si 30 'C. Nadherne jsou tam zapady slunce.
StravaStrava dostatujici. Veceri jsem si prikoupila jen jednou, a myslim, ze se vyplati prozkoumat okolni restaurace. Nedaleko je take velky supermarket LE MAR, ale lepsi je nechat si uvarit.
UbytovanieV hotelu jsou tri typy ubytovani, byla jsem na vlastni prani v tom nejstarsim, kde bylo blizko k mori i do restaurace. Jsou to vlastne radove domky s obyvacim prizemim a loznici na patre. Nahore mi nevyhovovaly matrace, spala jsem dole, takze jsem nemusela pouzivat klimatizaci a celou noc bylo slyset more. Diky architektum bylo treba fungovani domu trosku nastudovat, takze pri prijezku poslouchejte podrobnou instruktaz pozorne. Jinak kazdy problem byl vzdy bezodkladne a v klidu vyresen. Soucasti ubytovani byly i kocky a kotata. Muzete jim davat mlicko do popelniku, ale budou pak chtit i dovnitr ;). V zahradach byva trochu hmyzu, takze na sladkosti muzete prilakat mravence. Bylo dost vetrno, takze komari asi jen 3.
Do Girne/Kyrenie se dostanete snadno cca za 5 lir - DOLMUS - auto, co vam zastavi temer kdekoliv a jezdi tam i zpet pomerne casto az do pulnoci. A pesky taky, ale bylo horko. Skvela delegatka Sylvia nedoporucila predrazene restaurace v pristavu. Vylety lodi z Girne asi 20 euro.
Zdravim srdecne tatinka majitele pana Altaje!
Uklid trochu supsup, ale stacilo to. Trosku podivna pravidla ohledne pouzivani lednice, kam nemame davat nic koupene mimo hotel. Davala jsem tam jen ovoce. A potom napoje objednane na recepci u majitele, ktere byly za stejnou cenu jako v obchode - to smite. Pozor - ceny v hotelove restauraci jsou o mnoho vyssi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově se nám dovolená líbila. Hotel odpovídá 3 hvězdám. V okolí hotelu občas poházené odpadky.Markety docela blízko, kde nakoupíte vše. Pláž dál, než se píše. Na pláži nepořádek. Na severním Kypru jsem již byla po třetí, tak mohu porovnávat. Do tohoto hotelu bych už asi nejela.
Celkově se nám dovolená líbila. Hotel odpovídá 3 hvězdám. V okolí hotelu občas poházené odpadky.Markety docela blízko, kde nakoupíte vše. Pláž dál, než se píše. Na pláži nepořádek. Na severním Kypru jsem již byla po třetí, tak mohu porovnávat. Do tohoto hotelu bych už asi nejela.
Pláž je rozhodně dál než se uvádí v popisu hotelu..Hezké moře, výborný přístup do vody, písek, ale jinak opravdu velký nepořádek na pláži. Odpadky a zase odpadky. Je to sice veřejná pláž, ale uklidit by tam mohli a dát odpadkové koše.
StravaMěli jsme jen snídani.Snídaně byla dobrá.
UbytovanieCena odpovídala kvalitě.
SlužbyDobrá. Měli jsme ale požadavek na oddělené postele, neboť cestu jsem absolvovala se synem. V tomhle nám nevyhověli, neboť nám sdělili, že tento požadavek tam nemají,Možná chyba cestovní kanceláře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 503 € za os.
Vladimír Kavan
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově lze hodnotit jako velmi dobré. Ochotný a přátelský hotelový personál. Standardní stravování v rámci polopenze. Autopůjčovna v hotelu byla příjemná a spolehlivá. Hotelová zahrada příjemná a prostorná. Dva bazény a posilovna. Pokojové služby spíše průměrné. Ubytování v ap. 156 mezonetového typu. Koupelnové baterie zanesené vodním kamenem. Záchodové splachování trvale protéká. Sprchová růžice se rozpadá.Vysoušeč vlasů dodán až na pořádání. Hotel je v klidné lokalitě. Přístup k moři v okolí Lapta dobrý. Místní pláže Camelot, L.A. a další jsou, písčité, situované zpravidla při barech nebo hotelech v docházkové vzdálenosti od ubytování. V moři Vás okusují rybky, někdy nepříjemně..
Celkově lze hodnotit jako velmi dobré. Ochotný a přátelský hotelový personál. Standardní stravování v rámci polopenze. Autopůjčovna v hotelu byla příjemná a spolehlivá. Hotelová zahrada příjemná a prostorná. Dva bazény a posilovna. Pokojové služby spíše průměrné. Ubytování v ap. 156 mezonetového typu. Koupelnové baterie zanesené vodním kamenem. Záchodové splachování trvale protéká. Sprchová růžice se rozpadá.Vysoušeč vlasů dodán až na pořádání. Hotel je v klidné lokalitě. Přístup k moři v okolí Lapta dobrý. Místní pláže Camelot, L.A. a další jsou, písčité, situované zpravidla při barech nebo hotelech v docházkové vzdálenosti od ubytování. V moři Vás okusují rybky, někdy nepříjemně..
Přístup k moři v okolí Lapta celkem dobrý. Místní pláže Camelot, L.A. a další jsou, písčité, situované zpravidla při barech nebo hotelech v docházkové vzdálenosti od ubytování. V moři Vás okusují rybky, někdy nepříjemně.
StravaSnídaně standardní bufetového typu s možností doplnění dalších teplých jídel na objednávku. Večeře servírované.Ve výběru grilovaná, masitá, rybí, kuřecí a zeleninová jídla.
UbytovanieHotelová zahrada příjemná a prostorná. Dva bazény a posilovna. Pokojové služby spíše průměrné. Ubytování v ap. 156 mezonetového typu. Koupelnové baterie zanesené vodním kamenem. Záchodové splachování trvale protéká. Sprchová růžice se rozpadá.Vysoušeč vlasů dodán až na pořádání. Hotel je v klidné lokalitě.
SlužbyVelmi kladně hodnotím jazykovou vybavenost ochotu a rychlost. Internet bezdrátový zdarma v baru a u bazénu. Autopůjčovna v hotelu byla příjemná a spolehlivá. Hotelová zahrada příjemná a prostorná. Dva bazény a posilovna. Pokojové služby spíše průměrné. Ubytování v ap. 156 mezonetového typu. Koupelnové baterie zanesené vodním kamenem. Záchodové splachování trvale protéká. Sprchová růžice se rozpadá.Vysoušeč vlasů dodán až na pořádání, i když je v katalozích deklarován jako součást vybavení pokoje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malý rodinný hotel s příjemnou obsluhou. Hotel je dál od pláže, ale jezdí zde autobusy, které Vás na pláže dovezou.
Malý rodinný hotel s příjemnou obsluhou. Hotel je dál od pláže, ale jezdí zde autobusy, které Vás na pláže dovezou.
Pláže jsou od hotelu dál, je možné se k nim dopravit (bus, taxi). Autobusy jezdí hodně často a dovezou vás až k pláži. Pláže jsou placené, jednorázový vstup za celý den. V ceně je lehátko a slunčník. Některé pláže nebyly úplně čisté. Doporučuji Escape Beach - krásné čisté moře, atrakce ve vodě, restaurace, plážový bar, obsluha až pod slunečníky :)
StravaStrava výborná jak v hotelu, tak mimo něj. V okolí jsou menší supermarkety a restaurace.
UbytovanieMůžete se ubytovat jak v hotelovém pokoji, tak v bungalovu. Čistota hotelu je průměrná. Vybavení bungalovu - televize, klimatizace, rychlovarná konvice, lednice. Byla tu i malá trouba, ale je třeba si doplatit připojení k plynu. Náčiní do kuchyně bylo mizerné. V pokoji byla jedna redukce na zásuvku. Každý druhý den výměna ručníků.
SlužbyPříjemný a ochotný personál. Dva bazény, posilovna, bar s restaurací, na recepci box s knihami. Doprovodný program - karaoke, pub quiz. Půjčovna aut.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 543 € za os.
Róbert F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi