Apartmany Ivana Hodnotenie: 3/5 Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Kaštel Štafilić
Radim P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Radim P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Milena Sládková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to fajn, jen některé pokoje mají balkon cca půl metru čtverečních. Jinak ale dovolená super, jídlo, koupání, bydlení bylo v
pohodě.
Delegát byl velmi milý, vstřícný.
Výlety zajímavé.
Bylo to fajn, jen některé pokoje mají balkon cca půl metru čtverečních. Jinak ale dovolená super, jídlo, koupání, bydlení bylo v
pohodě.
Delegát byl velmi milý, vstřícný.
Výlety zajímavé.
Pláž v pořádku, blízko, snad jen možnost lehátek na pláži.
StravaVeškeré jídlo bylo chutné, jen chyběly mořské plody , zmrzlina a více melounů.
UbytovanieVše v pořádku, jen klimatizace trochu hlučnější a téměř žádný balkon.
SlužbyŠlo o apartmán a vše bylo v pohodě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ladislav Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme s manželkou a dětmi velice spokojeni.
Příjemné prostředí.
Byli jsme s manželkou a dětmi velice spokojeni.
Příjemné prostředí.
Pláž byla čistá, dostatečně prostorná a blízko od hotelu. Pro rodiny s malými dětmi ideální prostředí.
StravaMS polopenzí jsme byli spokojení jen někdy byli trošku menší porce.
UbytovaniePokoj byl útulný a pěkně vybavený.
SlužbySe službami na hotelu jsme byli spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost, krásné počasí po celou dobu pobytu, místní nám říkali, že jsme si vybrali nejlepší termín.Moře bylo čisté, na pláži příjemný bar a lehátka zde byla zdarma.( Podmíněno konzumací v baru). Chodilo sem hodně místních, myslím, že mnohem více, než rekreantů. Vadilo nám, že místní chodili venčit psi do okolí pláže, ale nikde nebyly sáčky na exkrementy a nikdo to tam ani neřešil.
Spokojenost, krásné počasí po celou dobu pobytu, místní nám říkali, že jsme si vybrali nejlepší termín.Moře bylo čisté, na pláži příjemný bar a lehátka zde byla zdarma.( Podmíněno konzumací v baru). Chodilo sem hodně místních, myslím, že mnohem více, než rekreantů. Vadilo nám, že místní chodili venčit psi do okolí pláže, ale nikde nebyly sáčky na exkrementy a nikdo to tam ani neřešil.
Pláž je v dosahu penzionu asi 70 metrů. Nechtěla bych ji zažít v době opravdové naplněnosti všech ubytovacích zařízení, protože je úzká a nedovedu si představit jak se tam všichni vejdou když je plná sezona. Nás tam bylo tak akorát aby byla dodržena vzdálenost 1,5 metru a to byla většina hotelů a vill zavřena.
StravaStrava domácí, snídaně formou bufetu který byl celkem dobře zásobený, strávníků nás bylo celkem na snídani max. 15, po víkendu ještě méně. Večeře se podávala podle nás dost brzy - již v 18,00 hod., a protože jsme se stravovali ke konci jenom 4, museli jsme chvátat, aby jsme to měli čerstvé a teplé, nebo prostě večeři oželet.
UbytovanieUbytování bylo dobré, paní domácí nás ubytovala hned ráno, když jsme dorazili. Bylo to příjemné, mohli jsme si odpočinout po cestě a odpoledne již být na pláži. Penzion byl čistý, personál milý. Co nám ale vadilo, zvláště v době " kovidové", že nám po celou dobu nikdo neuklízel, nevyměnil prádlo ani ručníky. Údajně kvůli ochraně našeho soukromí, ale my bychom raději dali přednost úklidu. Ostatně jako na každé předchozí dovolené, tam to bylo samozřejmostí po 2 - 3 dnech.
Okolí nás nijak nenadchlo, obchod byl asi 750 metrů a bez problémů na karty.Našli jsme ještě 1 obchůdek s potravinami a jinak v této lokalitě nekoupíte nic. Žádné oblečení, sportovní potřeby ani suvenýry. Musíte si zajet do nejbližšího městaTrogiru, ale jízdní řád nikde nenajdete, paní domácí tvrdila, že tam nic nejezdí, ale viděli jsme projíždět autobusy, takže asi ano. Bohužel, paní delegátka nebyla přítomná, a nikde nám nenechala ani základní informace jak se kam dostat. Nakonec jsme si našli cestu pěšky sami a stálo to za to! Opravdu krásné.
Dobré, jistě se dá leccos vylepšit, možná je to v sezoně jiné než začátkem září. My v tomto termínu ale jezdíme mnoho let, většinou však do Řecka a to se nedalo srovnat. Tam fungovalo vždy vše mnohem lépe, ( doprava,delegát, jízdní řády, výlety, ad. )
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef Holešovský
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v novém apartmánu, služby na úrovni. Čisto a vše bylo dle údajů v nabídce.
Ubytování v novém apartmánu, služby na úrovni. Čisto a vše bylo dle údajů v nabídce.
Přístup k pláži byl dobrý, ale cestou jsme potkávali nepořádek. Vlastní pláž byla pěkná, voda vynikající a čistá. Vybavení pláže bylo bohužel staré, lavičky poškozené a úklid sestával pouze z odvezení odpadků z košů. Přesto hodnotím pláž jako výbornou.
StravaSnídaně dva druhy místního chleba, tři druhy tvrdého sýra, čtyři druhy salámů, slanina, proschuto. Vejce v obměně s párky. Pro veget. cereálie s medem. máslem a jamy. Káva s mlékem, čaj, džus.
Večeře teplé s polévkou a výběrem ze dvou druhů jídel s masem a třetí možnost pro vegetariány. Porce dostatečné, chutné se zeleninovými saláty. Na závěr byl moučník nebo ovce.
Měli jsme dvakrát grilovanou rybu a kuchyň vařila s chorvatskými recepty. Pochvala.
Pěkný pokoj s balkonem, dvojpostel se skříní a další vybavení včetně TV. Koupelna s WC a sprchovým koutem. Vše pěkné.
SlužbyDalší služby jsme nevyžadovali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 519 € za os.
Petra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je hned u moře. Pláž je strašně malá a v sezóně úplně plná. Hlava na hlavě. žádný klid. Kvůli tomuto se sem určitě nevrátíme.
Hotel je hned u moře. Pláž je strašně malá a v sezóně úplně plná. Hlava na hlavě. žádný klid. Kvůli tomuto se sem určitě nevrátíme.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovol.- nespokojeni hrubě se stravou - polopenzí, malé, nekvalitní porce,jakoby na nás šetřili - špatný výběr, dávkují to, člověku je trapné si chodit přidávat- vyžádávat.. ostatní služby ušly.. průměr
dovol.- nespokojeni hrubě se stravou - polopenzí, malé, nekvalitní porce,jakoby na nás šetřili - špatný výběr, dávkují to, člověku je trapné si chodit přidávat- vyžádávat.. ostatní služby ušly.. průměr
Jana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Milada J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Sylva Adámková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Změna destinace 5 dní předem, cesta horor, špatný pokoj, moc se neuklizi, v posteli ŠTĚNICE!
Změna destinace 5 dní předem, cesta horor, špatný pokoj, moc se neuklizi, v posteli ŠTĚNICE!
Pláž čistá, voda průzračna do několika metrů, žádní ježci. Ale ani jedno veřejné WC!
StravaSnídaně chutné (švédský stůl), večeře: každý den doplněk :v misce suché zelí či suchý salát. Občas bez ubrousku nebo vody. Po večeři odnesou talíř s přiborem a dezert např.palacinku jíme rukama a utíráme se kapesnikem.
UbytovanieTemný vlhký pokoj, slunce jen na balkoně, na něm šlahouny vina. Úklid v po a čt, při příjezdu chuchvalce prachu a mrtvý hmyz, nikdo to neuklidil.
SlužbyJediná služba je úklid, který je mizerný, viz výše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný pobyt dle představ.
Příjemný pobyt dle představ.
Super dostupnost, krásně čistá pláž, méně lidí, naprosto bez chyby.
StravaPolopenze dostačující, otevřená kuchyně k nahlédnutí na přípravu, porce dostačující, obsluha rychá a komunikativní.
UbytovanieUbytování solidní, apartmány větší, celkový dojem kazí hlučnější restaurace, která je součástí vily.
SlužbySlužby na úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Světlana Bartůňková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamínková pláž, nepříliš udržovaná. Penzion leží v horní části obce, přístup k moři je docala z kopce. Nejhorší bylo asi značení přístupové cesty.
StravaPestrá, na naše poměry slaná.
UbytovaniePokoje jsou malé, skromně zařízené, ale čisté. Pokud zde netrávíte moč času, je to ideální.
SlužbyVelmi ochotný a příjemný personál vytvořil rodinnou atmosféru. Postrádali jsme pouze delegáta.
Parkování je možné u penzionu, bohužel ale není kryté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Leszek Goras
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 566 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roman Víšek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovani hodne skromne. Prostory uzke, takze 4 lidi maji co delat aby se sobe dokazali vyhybat v chodbe, kuchynce a vubec uskladnit svoje veci... Poloha dobra, k mori blizko, vecer promenada nedaleko. V apartmanech chybi mikrovlna trouba, rychlovarna konvice, celkova vybava - 3 hluboke talire, 4 melke, pribory akorat pro 4 lidi, zadne misky, hrnce atd. To nas trochu zklamalo.
Ubytovani hodne skromne. Prostory uzke, takze 4 lidi maji co delat aby se sobe dokazali vyhybat v chodbe, kuchynce a vubec uskladnit svoje veci... Poloha dobra, k mori blizko, vecer promenada nedaleko. V apartmanech chybi mikrovlna trouba, rychlovarna konvice, celkova vybava - 3 hluboke talire, 4 melke, pribory akorat pro 4 lidi, zadne misky, hrnce atd. To nas trochu zklamalo.
standart
StravaMeli jsme sve jidlo
UbytovanieJiz popsano. Je to velice skromne
SlužbyMajitel ochotny
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velice líbila a splnila naše očekávání.
Dovolená se nám velice líbila a splnila naše očekávání.
Pláž se nacházela pouze přes cestu od našeho ubytování. Voda byla nádherně čistá. Pláž byla kamenitá a bohužel v sezóně plně obsazena, proto bylo dobré si již časně ráno rozložit své podložky :o)
StravaNaše dovolená byla s vlastní stravou. V místě ubytování se ale nacházel malý supermarket se základními potravinami a dvěmi restauracemi, po cca 15 minutách chůze bylo možné v Podogoře navštívit několik malých prodejen, ale i velký a dobře vybavený velký supermarket.
UbytovanieUbytování bylo příjemné stejně jako pan majitel. Naše studio plně zařízeno (nádobí, utěrky, ručníky apod.) a pláž jen přes cestu.
SlužbyS ubytováním jsme byli velice spokojeni a i s okolím a prostředím samotného ubytování.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Beníšková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Velice pekna dovolena, klidne prostredi i pocasi se vydarilo, i kdyz byla jiz polovina zari. Obsluha penzionu velice dobra, nemam sebemensi pripominky. Kdo chce uzit klidnou dovolenou, velice doporucuji misto i obdobi.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Pohodová dovolená, vřele doporučuji všem věkovým kategoriím.
Přístup na pláž v pohodě, čistota vody odpovídající hustota návštěvníků přiměřená .
StravaStrava pestrá, dostačující, ochotná a rychlá obsluha.
UbytovaniePokoje prostorné, čisté.
SlužbyPersonál hotelu ochotný, nemáme žádných námitek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám líbila. Drvenik je vhodný např. pro rodiny bez aut, protože vše zde máte po ruce - pláže, obchůdky, restaurace. Je to velmi malé městečko, které snadno projdete po svých. Více se nám líbilo v dolní zátoce, kde to více žije a taky je zde hezčí prostředí. Jeden den jsme si udělali výlet ke kostelu, zasvěcenému sv. Rokovi a výstup na horu Plisivac - velký zážitek (není vhodné pro děti). Také jsme využili nabídky výletu lodí na ostrov Hvar a Pelješac. Na prohlídku ostrovů bylo málo času, možná by bylo lepší navštívit jen jeden ostrov. Na lodi bylo v ceně občerstvení a jídlo. Celkově spokojenost.
Dovolená se nám líbila. Drvenik je vhodný např. pro rodiny bez aut, protože vše zde máte po ruce - pláže, obchůdky, restaurace. Je to velmi malé městečko, které snadno projdete po svých. Více se nám líbilo v dolní zátoce, kde to více žije a taky je zde hezčí prostředí. Jeden den jsme si udělali výlet ke kostelu, zasvěcenému sv. Rokovi a výstup na horu Plisivac - velký zážitek (není vhodné pro děti). Také jsme využili nabídky výletu lodí na ostrov Hvar a Pelješac. Na prohlídku ostrovů bylo málo času, možná by bylo lepší navštívit jen jeden ostrov. Na lodi bylo v ceně občerstvení a jídlo. Celkově spokojenost.
Hlavní pláž je sice oblázková a s pohodlným vstupem do vody (vhodné pro malé děti), ovšem je zde hlava na hlavě. Když si zajdete kousek dál, tak na vás čekají klidné skalnaté pláže s vybetonovanými plácky na ležení. Zde je to se vstupem do vody o něco horší, protože skály jsou ostré a díky čistotě jsou zde ježci - nutné boty do vody. V polovině dovolené nám začaly vlny a s nimi nárazově připlouvala tráva, nebo sem tam nějaký nepořádek.
StravaStravovali jsme se sami, potraviny podobné jak u nás, avšak dražší. V okolí je mnoho pizzerií a restaurací. Každý si vybere, co mu vyhovuje.
UbytovanieUbytování na první pohled hezké. Po chvilce se však začaly objevovat menší nedostatky. Např. neodtékal dřez, vypadávaly dvířka od skříňky a kuchyňského vybavení zde bylo poskrovnu. Náladu jsme si však nenechali zkazit, protože z pokoje byl nádherný výhled na pohoří a moře. Spaní bylo pohodlné.
SlužbyApartmán nějaké služby neposkytoval. Pana majitele (jinak sympatického pána) jsme viděli pouze při příjezdu a při odjezdu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Mikulenka
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost velka s ubytováním.
Spokojenost velka s ubytováním.
Kromě jidla porce malé, jidlo nebylo moc chutné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Andrea Štefáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi