S dovolenou jsme spokojeni po všech stránkách <3 .
Ideální lokalita a čas (2.-11.9.) pro klidnou dovolenou bez veder, ale s teplým mořem a sluníčkem akorát na opalování.
Ostrov Vis je plný krásných míst, které se za den dají projet na skútru, který je možné půjčit si v centru (projeli jsme okruh Komiža - nejvyšší bod ostrova - vinice - pláž Stiniva). Velice se nám líbil ponorkový kryt a kryt v kopci nad ním, který celý můžete volně prozkoumat. Od hotelu to je asi hodinku pěšky po silnici, takže je to pohodový půldenní výlet na protažení po lenošení na pláži.
PlážPláž před hotelem byla hezká, čistá, prostorná, sem tam ježek. Dál od města si můžete zajet i na písečné pláže, ale ty jsme nenavštívili. FKK 10 minut pěšky od hotelu pod Fort George - asi nejkrásnější pláž s pozvolným vstupem a výhledem na pevnost.
StravaPolopenze vyhovující. Snídaně sladké i slané, každý den stejný základ s lehkými obměnami, pro start dne ideál. Na večeři mimo jiné vždy výběr z "mořotvorů" - většinou ryby, ale objevily se i krevety, chobotnice a škeble a mohli jsme vyzkoušet i recepty přímo z ostrova.
UbytovanieZ balkonu nádherný výhled na zátoku, vybavení pokoje dostačující. Hotel je na okraji města, takže jsme měli v noci z venku klid a do centra to bylo kousek. Na pokoji jsme měli klimatizaci, ale v tomto období už nebyla potřeba.
SlužbyS veškerým personálem se dalo bez problémů domluvit anglicky. Wifi je jen v přízemí u recepce, kde si můžete posedět, dát kafčo a poslat domů pozdravy. Na recepci byla možná domluva výletu na Modrou jeskyni a vedle hotelu si můžete zařídit potápění.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate