Apartmány Nastija Hodnotenie: 3/5 Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Omiš
Jiří H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jiří H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Libuše K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná atmosféra rodinného apartmánu, dostatek soukromí
Příjemná atmosféra rodinného apartmánu, dostatek soukromí
oblázková městská pláž s ne vždy úplně čistým mořem, krásné průzračné pláže dále po pobřeží
Stravanabídku stravy jsme nevyužili
UbytovanieÚčelné zařízení pokoje, vše čisté, oceňuji kvalitní lůžko, základní vybavení kuchyně stačí pro přípravu jednoduchých jídel
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 144 € za os.
Pavel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dušan Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna Dvořáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nemůžeme si vynachválit
UbytovanieUbytování bylo perfektní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo je v hodné pro klidnou, romantickou dovolenou pro páry ale i rodiny. Jednoduše řečeno pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu. Skvělé pláže i skály na kterých se dalo opalovat. Spousta restaurací, obchody s jídlem i suvenýry, pošta, směnárna, bankomat, trh s ovocem,pekárna...vše co šlověk potřebuje.Ubytování a strava odpovídá ceně.(nehledejte ultra luxus ve 3* ;-) ) Místní zaměstnanci jednotlivých subjektů jsou velice milí a rádi vám se vším poradí a pomohou.. Kdo chce víc srandy, může nasednout na autobus a zajet třeba na Makarskou. Jediný co dokáže pokazit dovolenou jsou komáří a chování Čechů mi zkazilo dobrý dojem z dovolený. Je neuvěřitelné jak se dokážou trapně chovat.
Místo je v hodné pro klidnou, romantickou dovolenou pro páry ale i rodiny. Jednoduše řečeno pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu. Skvělé pláže i skály na kterých se dalo opalovat. Spousta restaurací, obchody s jídlem i suvenýry, pošta, směnárna, bankomat, trh s ovocem,pekárna...vše co šlověk potřebuje.Ubytování a strava odpovídá ceně.(nehledejte ultra luxus ve 3* ;-) ) Místní zaměstnanci jednotlivých subjektů jsou velice milí a rádi vám se vším poradí a pomohou.. Kdo chce víc srandy, může nasednout na autobus a zajet třeba na Makarskou. Jediný co dokáže pokazit dovolenou jsou komáří a chování Čechů mi zkazilo dobrý dojem z dovolený. Je neuvěřitelné jak se dokážou trapně chovat.
Jarmila T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se velmi vydařila, počasí nám přálo, ubytovaní bezvadné, pláže rozmanité. Velká spokojenost...Doporučuji pro dvojici bez malých dětí, nebo singl dospělé. Klid, pohoda, v případě potřeby je vše na dosah - i kultura nebo večerní zábava...
Dovolená se velmi vydařila, počasí nám přálo, ubytovaní bezvadné, pláže rozmanité. Velká spokojenost...Doporučuji pro dvojici bez malých dětí, nebo singl dospělé. Klid, pohoda, v případě potřeby je vše na dosah - i kultura nebo večerní zábava...
Přímo pod námi oblázková, veřejná, takže mnoho lidí - my jsme chodili na skalky za přístav, kde bylo plné vybavení vč.schůdků do vody ale naprostá pohoda a klid.
StravaVařili jsme si sami, vybaveni velmi dobré, hrnců, pánviček, talířů a příborů dostatek...a místní menu v restauracích např. na večeře také kvalitní a finančně dosažitelné..
UbytovaniePokoj byl čistě uklizen a kvalitně vybaven, linka s dostatečným vybavením, hezká teráska, kam po 11. hod. padl stín, takže velká spokojenost. Výhled na celou zátoku i hory, přístav pod námi...moc fajn.
SlužbyPan domácí věnoval našim požadavkům pozornost, řešil vše ihned.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Langerová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná dovolená plná odpočinku
Pěkná dovolená plná odpočinku
Čistá
StravaV Nečujamu se dobře najíst nedá, jezdili jsme do Stomorske do restaurace Volat
UbytovanieStandardní vybavení, klidné prostředí
SlužbyTéměř žádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana Fenclová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
cesta jen s řidičem bez delegáta, tzn. pro nového cestujícího dost stresující - neinformovanost o nastupování do autobusu v Praze, vystupování v letovisku apod.
cesta jen s řidičem bez delegáta, tzn. pro nového cestujícího dost stresující - neinformovanost o nastupování do autobusu v Praze, vystupování v letovisku apod.
dostupnost dobrá, přístup k moři dost příkrý, pláž čistá a klidná
Stravabez stravy
Ubytovanieubytování pěkné, čisté
Službynebyla jsem v hotelu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina Dvořáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ladislav Jahodník
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Oddych v príjemnom prostredí
Oddych v príjemnom prostredí
Alena Podhradská
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo v pořádku. Nebyly jsme spokojení s delegátem cestovní kanceláře kterého jsme celou dovolenou neviděli takže to jsme rovnou mohli jet samý. Byly jsme ubytováni v Nemire která je na kopci jak po příjezdu i odjezdu jsme se tahali ze zavazadly asi 200 m do kopce a po schodech. Nebyl nabídnout jediný výlet a když jsme se snažili spojit s delegátem tak po prvé nám řekl že má schůzky a pak už nereagoval jediné co nám napsal odjezd autobusu.
Ubytování bylo v pořádku. Nebyly jsme spokojení s delegátem cestovní kanceláře kterého jsme celou dovolenou neviděli takže to jsme rovnou mohli jet samý. Byly jsme ubytováni v Nemire která je na kopci jak po příjezdu i odjezdu jsme se tahali ze zavazadly asi 200 m do kopce a po schodech. Nebyl nabídnout jediný výlet a když jsme se snažili spojit s delegátem tak po prvé nám řekl že má schůzky a pak už nereagoval jediné co nám napsal odjezd autobusu.
164 schodů ale pláž super.
StravaNeměli jsme.
UbytovanieByly jsme spokojení.
SlužbyPaní domácí nám ve všem byla vstřícní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla pěkná, komunikace v pořádku.
Dovolená byla pěkná, komunikace v pořádku.
Jan Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 371 € za os.
Martin Prášil
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemné prostředí a klid
Příjemné prostředí a klid
Perfektní oblázková přímo u ubytování voda čistá nepřecpane lidmi...
StravaPrůměr něco lepší něco zase horší a porce by mohli být větší
UbytovanieUbytování podprůměrné téměř netekla voda ve sprše, při dešti zatékalo do pokoje a kapala voda ze stropu rovnou do postele
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
TEREZA R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se líbila, vhodné pro klidnější typy, co mají rádi soukromí.
Dovolená se líbila, vhodné pro klidnější typy, co mají rádi soukromí.
Zsolt Vajda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Před pěti lety jsme byli na tomto pobřeží, ale úplně jsme zapomněli, že je písčité, takže nás příjemně překvapilo, že je tam písek, mnoho vzpomínek se vrátilo, celkově to bylo dokonalé, moře, počasí... všechno!!!! Děkujeme!!!!!!
StravaProtože jsme neměli předem zaplacené stravování, vyřešili jsme to po svém, protože už dlouho jezdíme na dovolenou do Chorvatska, tamní jídla pro nás nebyla novinkou, ale milujeme chorvatskou kuchyni. Jinak všude, kde jsme jedli, bylo jídlo chutné a lahodné, obsluha prvotřídní a ceny nebyly vysoké.
UbytovanieUbytování bylo maximálně vhodné pro dva lidi, cítili jsme se tam dobře.
SlužbyMajitelé byli milí, hodní, nebyly žádné třenice ani problémy!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena Šponerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
krásné místo
na začátku sezony málo lidí - hodně prostoru
výborně udržované sociální zařízení kempu
pěkný je večerní výlet do Gradace lodí za 90 kn
krásné místo
na začátku sezony málo lidí - hodně prostoru
výborně udržované sociální zařízení kempu
pěkný je večerní výlet do Gradace lodí za 90 kn
pro rekreanty bez malých dětí je pěkné velké molo s půlkruhovými schůdky do vody. Klid, krásná čistá voda
Ubytovaniechatka menší
v kuchyňce chyběly nějaké věci, ty nám p. delegátka dokoupila
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, prostředí krásné.
Dovolená byla skvělá, prostředí krásné.
Jellikož jsme měli chatku nejblíže k moři tak dostupnost plaže byla svělá. Pláže byly čisté a lidí už moc na konci sezony nebylo, což nám naprosto vyhovovalo.
StravaStrava jsme měli vlastní, není co komentovat.
UbytovanieKvalita ubytovaní byla průměrná, chatky by potřebovaly občas opravit.
SlužbyNení co komentovat ubytovaní jsme měli v chatce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarína M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné
Výborné
Pláž bola blízko ako v popise , na výber boli tri pláže , dve ohraničené bójkami, jedna bez , s rôznymi kamienkami , voda nádherne čistá s postupným prechodom do hĺbky , ježkovia boli až hlboko , celú čas sme chodili na boso
UbytovanieUbytko čisté , všetko sedelo podľa fotiek aj popisu v kuchyni mi chýbalo cedidlo ????
SlužbyDomáci pán bol príjemný , milý, nosil nám ovocie
Vladimíra Kopřivová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli spokojeni.Problém byl akorát poslední den, kdy jsme museli do 9 hod. opustit pokoj a čekat na odjezd autobusu do 21 h. Věci jsme si mohli nechat na chodbě penzionu. Neměli jsme ale přístup na žádné wc.
Den jsme strávili ještě na pláži. problém byl, kde se pak převléknout na cestu.
Celkově jsme byli spokojeni.Problém byl akorát poslední den, kdy jsme museli do 9 hod. opustit pokoj a čekat na odjezd autobusu do 21 h. Věci jsme si mohli nechat na chodbě penzionu. Neměli jsme ale přístup na žádné wc.
Den jsme strávili ještě na pláži. problém byl, kde se pak převléknout na cestu.
Oblázková, místa bylo dost, celkem bez problému se dalo najít. Problém byl s nedostatkem stínu. Oproti loňsku, kdy jsme byli v¨Drveníku, kde byly borovice a stín se snadno našel. Také obchodů na pláži a restaurací bylo podstatně méně.
StravaStravovali jsme se sami.
UbytovaniePenzion byl v pořádku. Akorát cesta k moři byla z dost strmého kopce.
SlužbyUbytování bylo v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František Frýbort
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi