Vila KRZANIČ LUKA Chorvátsko, Makarská riviéra
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
malý výběr jídel, snídane super
malý výběr jídel, snídane super
Luboš Mazůrek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hodně zbytků od cigaret a nepořádek na dně moře
StravaOčekával bych originálnější místní jídelníček
UbytovanieV jiné budově než na fotografiích
SlužbyStandardní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
PAVEL KAISER
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl dobrý, ale zarážející je nedostatek WC nebo úplně chybějící WC na pláži a sprcha pouze za poplatek. Pronajmutí lehátek a slunečníků na každý den pro tříčlennou rodinu nemyslitelné - příliš drahé. Nabídka občerstvení na pláži a v okolí je dobrá. Pozitivum krásná příroda a čisté moře, negativum neskutečné množství lidí a celkem draho. V žádném případě nejezděte vyhlíkovým vláčkem, naprostá zlodějina za nic.
Celkový dojem z dovolené byl dobrý, ale zarážející je nedostatek WC nebo úplně chybějící WC na pláži a sprcha pouze za poplatek. Pronajmutí lehátek a slunečníků na každý den pro tříčlennou rodinu nemyslitelné - příliš drahé. Nabídka občerstvení na pláži a v okolí je dobrá. Pozitivum krásná příroda a čisté moře, negativum neskutečné množství lidí a celkem draho. V žádném případě nejezděte vyhlíkovým vláčkem, naprostá zlodějina za nic.
Městská pláž byla katastrofální kvůli neskutečnému množství lidí, takže jsme museli chodit na pláž 10 minut cesty od hotelu, abychom měli alespoň kousek prostoru kolem sebe. Lehátka a slunečníky drahé, nedostupnost WC. Příroda jinak krásná a moře čisté, ale bez bot do vody nemyslitelné.
StravaStrava naprosto neodpovídala all inclusive a poměrně vysoké ceně, kterou jsme zaplatili. Nabídka byla tak chudá, že jsme to nezažili v žádné zemi a rozhodně all inclusive v Chorvatsku nedoporučuji. Na výběr byla na oběd i večeři 3 druhy masa a 2 přílohy, 2 druhy vařené zeleniny a 4 druhy syrové zeleniny stále stejné. Zákusky 2 druhy pouze k obědu a stále stejné a zmrzlina neexistovala vůbec, o snídaních ani nemluvím. Jediné pozitivum stravy bylo, že byla většinou alespoň chutná i když chudá a stále stejná. Zarážející bylo i to, že káva (hnusná) byla k dispozici pouze ráno a ke svačině ( k té byl pouze malý snack stále stejný) a jinak se musela platit.
UbytovanieUbytování bylo kvalitní, prostorné, měli jsme i pěkný výhled na pohoří Biokovo, ale ubytování ve 4.patře bez výtahu bylo nepříjemné, protože člověk musel několikrát za den zdolat mnoho schodů a to i cestou na pláž skrz hotel. Zařízení bylo ale pěkné, jen problém s teplou vodou, která byla zřejmě na solární ohřev a když dva dny nesvítilo sluníčko, teplou vodu jsme neměli, dále problém s neodtékajícími odpady a nevhodným a nedostačujícím sušákem na prádlo.
SlužbyBydleli jsme v apartmánu, takže v hotelu byla pouze strava, kterou jsem již popisovala. Využívali jsme pouze posezení na terase, abychom si mohli dát večer alespoň nějaké pití, protože uvnitř hotelu se sedět ani nedalo, snad nefungovala klimatizace.Nabídka nápojů rovněž chudá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Věra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená velmi krásná, doporučuji. Člověk najde klid i zábavu:-)
Dovolená velmi krásná, doporučuji. Člověk najde klid i zábavu:-)
Pláž kamínková cca 150 m od ubytování, velmi čistě udržovaná. Moře průzračně čisté, jen doporučuji boty do vody..občas ostrý kámen nebo ježek. Doporučuji výbavu pro šnorchlování - k vidění spousta rybiček.
Jelikož jsme byli v sezóně, pláž poměrně zaplněná, ale dá se jít o kousek dále podél pobřeží a tam si každý najde své místečko - nejlépe pod borovicemi.
Upozorňuji jen na bary přímo na pláži - poměrně draho. Ale doporučuji restauraci Valeo, velmi dobré a levné jídlo a nápoje.
Strava vlastní.
UbytovanieApartmány velice čistě udržované, příjemné prostředí. Je vidět, že majitelé chtějí dopřát lidem kvalitu a spokojenost.
Pokoj jsme dostali až v posledním 5. patře, nádherný výhled na moře, na pohoří Biokovo a okolí.
Velmi pozitivní přístup pana domácího:-) Snažil se vyhovět všem našim požadavkům.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nikola D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsme tam velmi spokojení.
Jsme tam velmi spokojení.
Milan Melín
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moře fajn, ubytování průměrné.
Moře fajn, ubytování průměrné.
Moře čisté, koupání pěkné.
StravaStrava vlastní.
UbytovanieNedostačující vybavení kuchyně, postele, přikrývky nic moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vincent Janči
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojnosť odporúčame
Spokojnosť odporúčame
Na makarskej pláži by sa žiadala väčšia čistota ranné upratovanie zbieranie odpadkov papierikov po nečistých ľudí. Chýbali sprchy vieme to hodnotiť voči iným plážam ktoré sme si osobne obehli smerom až po Baška vodu.
StravaVlastná strava
UbytovanieČisté , tiché a príjemné prostredie
Martina Kindlová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 308 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikola Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po 20- ti letech opět v Chorvatsku, něco se změnilo, ale jinak naprosto skvělé jako dřív, hlavně to moře
Po 20- ti letech opět v Chorvatsku, něco se změnilo, ale jinak naprosto skvělé jako dřív, hlavně to moře
Pláže plné lidí, ale na danou destinací typické, když si člověk kousek prošel, našel skvělá místa
StravaSnídaně formou bufetu, kde si každý vybral a večeře výběr ze tří jídel, minimálně jedno z toho ryba, takže taky super
UbytovanieVše čisté a funkční, skvělá terasa s výhledem na moře
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena Dařílková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
byli jsme po páté za sebou,super dovolená,to hovoří za vše
byli jsme po páté za sebou,super dovolená,to hovoří za vše
dobrá,vadí nejen nám kouření
Stravakaždý rok je o poznání horší,malé porce pro muže
Ubytovaniesuper
Službykouřeníuření
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bydleli jsme v penzionu kousek od hotelu. Ubytování bylo krásné,čisté,paní majitelka byla velmi ochotná a milá. Byli jsme velmi spokojeni. Strava v hotelu byla výborná.
Bydleli jsme v penzionu kousek od hotelu. Ubytování bylo krásné,čisté,paní majitelka byla velmi ochotná a milá. Byli jsme velmi spokojeni. Strava v hotelu byla výborná.
Marek M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Oleg Urbášek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pobyt byl v pořádku, cesta zkazila celý dojem z dovolené.
pobyt byl v pořádku, cesta zkazila celý dojem z dovolené.
Pláž pěkná.
Stravaubytování bylo bez stravy.
UbytovanieS ubytováním jsme byli velice spokojeni. Již podruhé jsme využili stejný apartmán ve Vile Marko v Tučepech.
Službyslužby penzionu se nám velice líbily.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Silvie M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost. Kuchyňský kout s lednicí a klimatizace na pokoji v ceně. Menší mínus 96 schodů k pláži.
Naprostá spokojenost. Kuchyňský kout s lednicí a klimatizace na pokoji v ceně. Menší mínus 96 schodů k pláži.
Václav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše v pořádku, spokojenost, mé požadavky splněny, vč. počasí (jak jste to udělali ?)
Vše v pořádku, spokojenost, mé požadavky splněny, vč. počasí (jak jste to udělali ?)
ok
Stravavlastní
UbytovanieProstorné, čisté, ok
Služby-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako celek byla velmi příjemná a budeme na ni rádi vzpomínat. Začala ale tím, že jsme byli v 6:00 vysazeni na zastávce abychom 2 hodiny počkali před místní CK do otevření, abychom zde předali voucher a mohli se přesunout na ubytování. Ubytování bylo velmi hezké, čisté, blízko pláže; majitel i jeho paní byli velmi milí a vstřícní. Pláž nedaleko ubytování byla čistá a s krásně průzračnou vodou. Drobné občerstvení bylo možné zakoupit přímo na pláži v barech. Horší zkušenost jsme ovšem měli se stravováním, které jsme měli hrazené v rámci zájezdu. Snídaně jsme vzdali po druhém dni a večeře po čtvrtém dni, kdy jsme se na místě otočili o odešli do jiné restaurace, kde jsme si jídlo sami uhradili a stravovali se zde až do konce dovolené. Kromě tohoto probíhala dovolená velmi příjemně. Baška Voda je krásné město plné života, lidé jsou zde velmi milí a vstřícní, je tu velké množství sportovních aktivit, barů a obchůdků. V závěru nás velmi naštvala delegátka. Že byla k dispozici pouze v den příjezdu a chovala se k nám tak, jako bychom ji zdržovali, to bychom přehlédli. I to, že když jsme si u ní chtěli zakoupit jeden nabízených fakultativních výletů, diplomaticky nás poslala do patřičných mezí s tím, ať si výlet zařídíme sami. Co ale přehlédnout skutečně nešlo bylo to, že v den odjezdu jsme do odpoledne nevěděli nic o tom, kdy odjíždíme. Ráno jsme byli vystěhovaní a info o odjezdu stále nikde, proto jsme začali zjišťovat, co se děje. Paní delegátka v telefonu opět arogantní. Aby se náhodou během chvíle neozvala, že máme za chvíli jet, nešli jsme ani k vodě a několik hodin jsme seděli u hotelu. Po dlouhém čekání se ozvala s tím, že budeme odjíždět v 19:50. K vodě již nemělo cenu jít, proto jsme se v 18:30 rozloučili s majitelem hotelu s tím, že půjdeme pomalu k místu odjezdu na druhé straně B.V. a dáme si v kavárně u zastávky kávu. Když jsme na místo odjezdu dorazili, stál tu již (o hodinu dříve než nám sdělila delegátka!) autobus s tím, že jdeme pozdě. S touto delegátkou už nikdy víc! Kromě tohoto dovolená krásná!
Dovolená jako celek byla velmi příjemná a budeme na ni rádi vzpomínat. Začala ale tím, že jsme byli v 6:00 vysazeni na zastávce abychom 2 hodiny počkali před místní CK do otevření, abychom zde předali voucher a mohli se přesunout na ubytování. Ubytování bylo velmi hezké, čisté, blízko pláže; majitel i jeho paní byli velmi milí a vstřícní. Pláž nedaleko ubytování byla čistá a s krásně průzračnou vodou. Drobné občerstvení bylo možné zakoupit přímo na pláži v barech. Horší zkušenost jsme ovšem měli se stravováním, které jsme měli hrazené v rámci zájezdu. Snídaně jsme vzdali po druhém dni a večeře po čtvrtém dni, kdy jsme se na místě otočili o odešli do jiné restaurace, kde jsme si jídlo sami uhradili a stravovali se zde až do konce dovolené. Kromě tohoto probíhala dovolená velmi příjemně. Baška Voda je krásné město plné života, lidé jsou zde velmi milí a vstřícní, je tu velké množství sportovních aktivit, barů a obchůdků. V závěru nás velmi naštvala delegátka. Že byla k dispozici pouze v den příjezdu a chovala se k nám tak, jako bychom ji zdržovali, to bychom přehlédli. I to, že když jsme si u ní chtěli zakoupit jeden nabízených fakultativních výletů, diplomaticky nás poslala do patřičných mezí s tím, ať si výlet zařídíme sami. Co ale přehlédnout skutečně nešlo bylo to, že v den odjezdu jsme do odpoledne nevěděli nic o tom, kdy odjíždíme. Ráno jsme byli vystěhovaní a info o odjezdu stále nikde, proto jsme začali zjišťovat, co se děje. Paní delegátka v telefonu opět arogantní. Aby se náhodou během chvíle neozvala, že máme za chvíli jet, nešli jsme ani k vodě a několik hodin jsme seděli u hotelu. Po dlouhém čekání se ozvala s tím, že budeme odjíždět v 19:50. K vodě již nemělo cenu jít, proto jsme se v 18:30 rozloučili s majitelem hotelu s tím, že půjdeme pomalu k místu odjezdu na druhé straně B.V. a dáme si v kavárně u zastávky kávu. Když jsme na místo odjezdu dorazili, stál tu již (o hodinu dříve než nám sdělila delegátka!) autobus s tím, že jdeme pozdě. S touto delegátkou už nikdy víc! Kromě tohoto dovolená krásná!
Pláž byla díky schodům vedoucím k ní od hotelu velmi blízko. Pláž naproti schodům sice praskala ve švech už od časných ranních hodin, ale o kousek dál za rohem bylo místa dost. Na pláži byly k dispozici sprchy, toalety za poplatek, lehátka za poplatek, bary s občerstvením a plno vodních aktivit (skútry, padáky tažené za člunem a pod.). Voda byla čistá, místy plavaly krásné ryby.
StravaStravování v restauraci, u které jsme měli domluvenou polopenzi, bylo jedno velké zklamání. Snídaně jsme vzdali po druhém dni a večeře po čtvrtém dni, kdy jsme se na místě otočili o odešli do jiné restaurace, kde jsme si jídlo sami uhradili a stravovali se zde až do konce dovolené. Velmi doporučujeme restauraci Putnik. Je sice jedna z dražších, ale jídlo je moc dobré a personál milý.
UbytovanieUbytování bylo velmi hezké a čisté, účelně zařízené. Moc fajn byl balkon, kde se dalo večer posedět. Ubytování bylo blízko pláže i centra; stačilo sejít schody. Majitel i jeho paní byli velmi milí a vstřícní. Vile Pavič nemáme co vytknout, byli jsme zde moc spokojeni.
SlužbyJednou za pobyt jsme dostali čisté ručníky, což bylo naprosto dostatečné, protože si vozíme své. K dispozici byla televize, varná konvice, skleničky a hrnečky a na chodbě společná lednice. Majitel i jeho paní byli velmi ochotní a ve všem se snažili vyjít vstříc. Tento hotel rozhodně doporučujeme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate