kemp Viter Hodnotenie: 2/5 Chorvátsko, Makarská riviéra
Vladimír S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel Sviták
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Vladimír S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel Sviták
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ludmila F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla velmi dobrá, jelikož byly velmi špatné předpovědi počasí,mnohem lepší než jsme čekaly.Částečně jsem věděla jak to tam vypadá,byla jsem tam s manželem v roce 2013.
Dovolená byla velmi dobrá, jelikož byly velmi špatné předpovědi počasí,mnohem lepší než jsme čekaly.Částečně jsem věděla jak to tam vypadá,byla jsem tam s manželem v roce 2013.
Já miluji jadranské moře,stále se tam vracíme.Navštěvujeme i jiná moře, ale k Jadranu se vracíme každý rok.Nyní se mnou byla dcera místo manžela- byl v nemocnici- a byla nadmíru spokojená. Pláže ráno čistili,moře bylo čisté.
StravaStrava je celkem dobrá, rozmanitá. Jen snídaně jsou chudší v porovnání s jinými hotely.Jelikož jsme byli letos s manželem , v červenci, například v Crikvenici,byl tam mnohem větší výběr pečiva.Mluvilo o tom více hostů, stále byla na výběr jen bílá veka, tmavou do košů přidali jen jednu, takže ji uchytl málokdo. A nějakou bulku jsem neuchytla za celý týden ani jednou.A to jsme chodily s dcerou na snídani ráno Takže asi nic jiného nebylo.Večeře opravdu prima, výběr zeleniny,zákusky, ovoce..Ale snídaně chtějí doplnit pečivo a rozhodně asi kávovary,.Na kávu jsme raději chodily do restaurace..
UbytovaniePokoj byl čistý, příjemný rády jsme pozorovaly s dcerou východ a západ slunce. Dobré je že jsou snad všechny pokoje situovány tak aby každý vidět alespoň částečně na moře.
Nábytek v pokojích je starý,používat se dá, to vše odpovídá i kategorii hvězdiček.
Na služby si nemohu stěžovat, dodávali toaletní papír a vynášeli odpadkové koše každý den, dávali nám čisté ručníky dle potřeby.Snad by mohli jednou za týden vysát, protože jsou tam koberce,Nezabráníte, aby jste nepřinesli do pokoje písek.Ale to se dá přežít.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ota Fejfar
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodová dovolená
Pohodová dovolená
Hotel 20m od pláže, nemělo to chybu
StravaStrava by rozhodně mohla být pestřejší
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkné
Pěkné
pláže přeplněné, ale našli jsme místo, kde jsme měli i trochu soukromí. Moře čisté.
Stravaubytování bez stravy, ale v restauracích v okolí jsme si pochutnali
UbytovanieOkna do rušné ulice s popelnicema, ale vše vyladila krásná terasa na střeše penzionu s výhledem na moře
Službybez služeb
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Šudková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo ta má první dovolená na kterou jsem jela sama a užila jsem si ji skvěle. Gradac je krásná lokalita, pláže bez chyby, obchody, lékaři, restaurace, ubytování mi až vyrazilo dech, krásné, čisté, útulné. Klimatizace a vše, co člověk potřebuje. Pláž jen kousek, obchod také, nic nechybí.
Bylo ta má první dovolená na kterou jsem jela sama a užila jsem si ji skvěle. Gradac je krásná lokalita, pláže bez chyby, obchody, lékaři, restaurace, ubytování mi až vyrazilo dech, krásné, čisté, útulné. Klimatizace a vše, co člověk potřebuje. Pláž jen kousek, obchod také, nic nechybí.
Pláže v Gradaci jsou krásné, čisté, dostupné. Kdo se nebojí procházky najde i soukromí, či je k dispozici i nuda pláž.
StravaStravu jsem měla vlastní, tak nemohu soudit. Hned pod u ubytováním obchod, restaurace na každém rohu v ubytování kuchyň, lednice. Spokojenost.
UbytovanieKvalita perfektní, příjemné, čisté, pohodlné, zařízené. V porovnání s cenou, luxus.
SlužbyPaní delegátka velice příjemná, dodala potřebné informace, více služeb jsem nevyužívala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Kozák
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na plazi mnoho lidi, ale misto se vzdy naslo - plaze ciste, jemny misty hrube vapencove kaminky. Parkrat se ve vode u plaze objevily mastne cerne skvrny nejspise z lodi a vodnich skutru, co provozovali vodni sporty.
StravaPolopenze. Snidane vyborne forma svedskych stolu, moznost snist kolik chcete. Vecere az na jedno jidlo (ktere jsem si vybral a nebylo dle mych predstav ale zkazene nebylo jen jsem ocekaval neco jineho) strava byla vynikajici. Vzdy moznost vyberu ze tri jidel z cehoz 3. byla vzdy pizza.
UbytovaniePokoj akorat s TV+ satelit, socialnim zarizenim a balkonem nebo terasou. Deky, ktere byly na pokoji byly vsak spinave i povleceni (nejspise od semene)-nepouzivali jsme je. Ovsem neni zvykem vynaset odpadkovy kos. Ten jsme daly na chodbu, kdyz zapachal a po dalsich trech dnech byl uklizeckou vynesen (kazdy den kolem nej chodila - asi ji to nesmrdelo).
SlužbyPersonal prijemny ochotny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 471 € za os.
Lucie O.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Jelikož jsme byli již po hlavní sezóně, byly pláže poloprázdné. Přístup do moře pozvolný, voda čistá a příjemně teplá.
StravaNemůžeme si stěžovat. Jídlo se podávalo ve 100m vzdáleném penzionu. Snídaně byla podávána v jednotlivých porcích(šunka, salámy, sýr, pomazánka, párek.....) a na stole bylo vždy na výběr sladké jídlo-několik druhů marmelád, med, nutela, máslo, lupínky, káva, mléko, čaj......Večeři jsme si vybírali den předem ze tří jídel, +domácí polévka. Polopenze nám úplně stačila. Párkrát jsme si zašli na ryby. určitě můžeme doporučit resturaci Azimut, kterou najdete za Promajnou na stezce směrem do Bašky vody nad malým přístavem. Obrovské porce za dobrou cenu. Jídlo výborné, chutné a lahodící i oku.
UbytovanieNebyli jsme ubytovaní přímo ve Vile Helena ***, ale v pensionu ve větší vzdálenosti od pláže, než bylo původně uvedeno. Celkem 4 pokoje se společnou maličkou halou, přes kterou jsme museli chodit do koupelny, kde při sprchování tekl potok přes celou koupelnu, jelikož sprchový kout netěsnil. Všechny dveře vrzaly a skřípaly, takže pokud někdo musel v noci několikrát použít WC, všechny hosty probudil. tři z pokojů měly balkonek, náš jen dveře na společnou terásku, kde se nedalo kvůli obrovské lavici a stolu ani otočit a navíc zde byl i vchod do společné kuchyňky, takže neustále někdo procházel kolem našich dveří, které jsme samozřejmě měly otevřené a náš pokoj měl celý jako na dlani. Jednoduše řečeno: naprosto žádné soukromí. Navíc pan a paní domácí(postarší manželé) měli představu, že nejpozději ve 22:00 budou všichni na svých pokojích spát a penzion zamčený. Pokud tomu tak nebylo, byli další den nepříjemní, neodpovídali na pozdrav a vyčítali, že se nevyspali. Nařízenou večerku jsme zažili naposled na pionýrském táboře!!!! O tomto nebyla v informacích o zájezdu ani zmínka. Tento penzion je vhodný spíše pro starší hosty, ale ne pro mladé a myslím ani pro rodiče s dětmi není vhodný.
SlužbyCo se týče služeb uvedených v nabídce CK, tak v penzionu Granic, ve kterém nás ubytovali-veškeré žádné! O ručníky jsme si musel říci a paní domácí je tedy nechala jen tak pohozené pro všechny v hale na stole. Wi-Fi nebyla. TV jen ve společné hale. Už jsme měli obavy, že i ten závěrečný úklid nebude a ještě budeme utírat prach, vysávat a převlíkat postele.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jindřiška Dvořáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená na výbornou, není co dodat. Vše se vydařilo.
Dovolená na výbornou, není co dodat. Vše se vydařilo.
Pláž je od hotelu dobře přístupná, čistá a udržovaná. Jen bych doporučila obuv do vody, protože je pláž pokryta kamínky .
StravaCo se týká stravy , byla jsem spokojena a výběr byl velký. Po celý den jsou k dispozici i restauranty v okolí hotelu s nabídkami specialit , které jsou v této destinaci oblíbené .
UbytovanieUbytování mi vyhovovalo, snad v těchto teplotách by mohla být místo TV malá lednice. Jinak pokoj útulný a čistý. Výhled z balkónu je příjemný a možnost nákupu potřebných věcí je v dosahu hotelu.
SlužbySlužby hotelu byly perfektní, personál příjemný .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Novák
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
jelikož jsme byly od ck. kompas delegátka chorvatka nás odkázala na ck. vítkovice tours, ale ty nás odkoply at si řešíme služby se svým
delegátem.Na recepci v Laguně s námi řešily problémy i když to nebyla jejich povinost. Nevím proč tam figuruje delegát v šanonech i
s čís. mobilu, když o nás nemá zájem. Stále nás odbývaly ,at se podíváme na nástěnky, ale ck. kompas tam nebyla.
jelikož jsme byly od ck. kompas delegátka chorvatka nás odkázala na ck. vítkovice tours, ale ty nás odkoply at si řešíme služby se svým
delegátem.Na recepci v Laguně s námi řešily problémy i když to nebyla jejich povinost. Nevím proč tam figuruje delegát v šanonech i
s čís. mobilu, když o nás nemá zájem. Stále nás odbývaly ,at se podíváme na nástěnky, ale ck. kompas tam nebyla.
Jedím do chorvatska už 50 let. velmi se zlepšily služby pláže jsou udržované, mají sprchy a moře stále čisté.
StravaNa jídlo si nemohu stěžovat. Skladba i množství vynikající asi je to kompenzace za pokoje
UbytovanieJe pravda,že pokoje jsou spíše ubytovnou.Zámek od vchod. dveří nám vypadl do ruky, na pokoji byla funkční jen 1. zástrčka,záchod.
deska nefunkční.Myslím si, že nábytek je také starý a nevyhovující.Ikdyž je opravdu hodně jídla do pokoje bych dal menší ledničku.
denní služby ůkld pokoje byly provedeny, ale výměna ručníků ne. když jsem doslova zatáhl uklizečku na pokoj at mi ukáže kam dala
čisté ručníky omluvila se že zapomněla.
Myslím si že dělají svoji práci zodpovědně, ale zlepšení práce delegátů není na škodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka Patočková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hruza - absolutne nedoporucuji, pokud si na dovolene chcete odpocinout.
Hruza - absolutne nedoporucuji, pokud si na dovolene chcete odpocinout.
Strava podprumerna - vse jen smazene, temer vyhradne jako priloha hranolky..nicmene jsme neocekavali nic moc lepsiho, tedy v tomto smeru jsme ani zklamani nebyli.
UbytovanieSoucasti penzionu je restaurace s velkou zahradkou, tato restaurace je jedina v celem okoli a tedy se tam od rana do vecera cca 23:00 schazi vsichni, kdo si chteji dat jidlo, piti a v nocnich hodinach posedet u alkoholu. Tomu odpovida hluk po cely den a i po zaviracich hodinach hospody, neb nekteri opilci tam pokracuji v 'party' i potom. Kdyz byl nahodne po jedenacte hodine klid, pan majitel zacal mlatit zeleznou trubkou do podlahy s tim, ze opravuje zachod...to mu trvalo dalsich ctyricet minut...na moje upozorneni, ze by nekteri z nas alespon jednou radi spali mi rekl, ze je leto a ze ho to nezajima.
SlužbySpatne - ubytovani jsme byli primo na hospodou, takze slibovany vyhled na more byl k nicemu, protoze mezi nami a morem byla cely den zahradka plna hostu. Diky tomu jsme ani nemohli mit otevrene okno (jedine v pokoji) protoze to nam pak cela hospoda koukala primo do postele...navrch jsme se v hluku temer neslyseli...reseni bylo zavrit okno, zatahnout zaluzie a pustit klimatizaci, abychom se nudusili...to skutecne nebylo misto na odpocinek...po trech dnech jsme to vzdali a nasli si sami bydleni jinde neb cestovni kancelar nam odmitla pomoct. O par vesnic dal jsme nasli ubytovani s nadhernym vyhledem, skvelou domaci pani Bozenkou a za velmi rozumnou cenu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená
Super dovolená
Před hotelem čistá kamínková pláž, mírně zastíněná borovicemi.
Na každou stranu od hotelu jsou krásné menší pláže mezi skalami
Nádherná příroda!
Klasika,v pohodě.
Nerazí ani neohromí
Pokoj číslo 11. nemá chybu, krásný výhled.
SlužbyBez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Antonín K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc se nám zde líbilo. Hlavně pro děti je to super místo. Uvažujeme o tom, že se příští rok opět vrátíme na toto místo :)
Moc se nám zde líbilo. Hlavně pro děti je to super místo. Uvažujeme o tom, že se příští rok opět vrátíme na toto místo :)
Byli jsme na přelomu července a srpna, takže dost lidí, ale s tím jsme počítali. Pláže pěkné. Moře nádhera.
StravaSe stravou jsme byli velmi spokojeni. Každý si vybere. K snídani míchaná vejce, volská oka, vejce na tvrdo, slanina, klobásky, několik druhů salámu, šunka, sýry, paštika, džemy, medy, jogurty, mléko, ovesné vločky, palačinky....zkrátka bohatý výběr. K večeři výběr z pěti až šesti jídel a k tomu opět bohatý bufet.
UbytovanieUbytování je sice starší, žádný luxus. Ale na přespání a vysprchování to bohatě stačí. V pokojích se denně uklízí a je tam čisto.
SlužbyVše bez problému.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Blanka Zemanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo které jsme navštěvovali bylo pěkné ,v našem termínu plné.Ale to je dáno místem,to nafouknout nelze.
StravaSnídaně formou švédských stolů mohly být pestřejší,potravin byl dostatek.Večeře pro ženy dostačující ale muži odcházeli s poloprázdným žaludkem.Problém byl s nápoji které k večeři nebyly podávány,až po urgenci.Nápoje byly uvedeny ve slmlouvách jako součást večeře.
UbytovanieUbytování bylo přímo v penzionu Belmondo.Pokoje byly skromně ale dostatečně vybaveny,všude bylo čisto a příjemně.
SlužbyNevyužívali jsme je a tak nelze hodnotit.Pouze parkování automobilu - parkování na téměř smetišti za 4 Euro za den je poměrně drahé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena byla nadherna Podgora je nase oblibene letovisko a urcite se tam vratime znovu!Dekujeme
Dovolena byla nadherna Podgora je nase oblibene letovisko a urcite se tam vratime znovu!Dekujeme
Plaze krasne a velky vyber mista i prez velky pocet turistu v hlavni sezone.
StravaStravu jsme meli vlastni,varili jsme v apartmanu nebo chodili do restauraci kde je velky vyber jidel a hlavne vybornych.
UbytovanieUbytovani bylo nadherne zhruba 30m od more a promenady.Mohu jen chvalit!
SlužbyCasta vymena rucniku a doplnovani hyg.potreb.Majitele velmi laskavy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi