Garden of Eden Apartments Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Sveti Vlas
Katarzyna G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
od 605 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Katarzyna G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
od 605 € za os.
Jan V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Hotel přesně podle našich představ, domácí prostředí, pohoda.
Jen omezené jazykové možnosti, moc neumí anglicky, když poskytují pobyt cizincům, předpokládal bych větší jazykovou vybavenost, ale na dohodnutí to nějak stačilo.
Hotel přesně podle našich představ, domácí prostředí, pohoda.
Jen omezené jazykové možnosti, moc neumí anglicky, když poskytují pobyt cizincům, předpokládal bych větší jazykovou vybavenost, ale na dohodnutí to nějak stačilo.
pláž akorát, čistá, stánky, pěkné a moře také.
Díky
strava super, polopenze ideální, vše bylo dobré a v dostatečném množství
Ubytovanieubytování vše OK, čistota, příjemný personál, nemá chybu
Službynadstandardní služby jsme tam nijak nepožadovali a asi nejsou v tomto typu ani moc žádoucí . Tak akorát
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro nenáročné, lepší časy už má hotel za sebou, ale snaží se. Až na nepříjemnou situaci při příjezdu, kdy nám bylo řečeno, že máme pět minut počkat, pak se nedělo asi padesát minut nic. Nakonec nám řekli, že udělali chybu a náš pokoj již obsadili. Dali nám večeři, asi za dvě a půl hodiny jsme svůj pokoj dostali, pak již bylo vše v pořádku.
Pro nenáročné, lepší časy už má hotel za sebou, ale snaží se. Až na nepříjemnou situaci při příjezdu, kdy nám bylo řečeno, že máme pět minut počkat, pak se nedělo asi padesát minut nic. Nakonec nám řekli, že udělali chybu a náš pokoj již obsadili. Dali nám večeři, asi za dvě a půl hodiny jsme svůj pokoj dostali, pak již bylo vše v pořádku.
Není 400 nebo 450 m daleko, jak uvádí CK, ale 750 M. Místy cestou chybí chodník. Chybí sprchy, nedostatek toalet, jinak OK.
StravaSnídaně nevyhovující, večeře dobré, jídla jednoduchá, ale slabší výběr z úzkého menu.
UbytovanieSkromné, ale dostačující, koupelna nevyhovující. Sprcha do prostoru bez závěsu na podlahu, vše stále mokré, trochu plíseň ve spárách, zatuhlá baterie. Úklid každý den.
SlužbyPro nenáročné, klidné místo, hezký bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Renard M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Dovolená v tomto hotelu byla na nejvyšší úrovni. Pokoje čisté a každý den personál doplnil lahve s vodou. Výhled jsme měli přímo na moře.
Dovolená v tomto hotelu byla na nejvyšší úrovni. Pokoje čisté a každý den personál doplnil lahve s vodou. Výhled jsme měli přímo na moře.
U hotelu je přístup na pláž řešený čtyřmi výtahy, které sjedou až úplně dolů na pláž. Takže se vystoupí z výtahu a po asi pěti schodech se sejde přímo na pláž. Vstup do moře je velmi pozvolný a písečný. Voda byla čistá a v září i docela teplá.
StravaJídlo bylo formou bufetu jak to v takových hotelech bývá. Vzhledem k tomu, že byl hotel hodně veliký, byla veliká i jídelna a různé druhy jídel byly rozprostřené na velké ploše. Takže než to člověk všechno obešel, aby si vybral, tak už nebylo jídlo moc teplé. Na výběr toho bylo hodně, takže se vždy člověk bez problémů najedl.
UbytovaniePřestože jsme měli u cestovní kanceláře požadavek na ubytování co nejblíže k recepci a k jídelně, z důvodu ZTP, měli jsme pokoj až na druhé straně hotelu. Musím pochválit hotelový personál, který tuto chybu cestovní kanceláře napravil a přidělil nám jiný pokoj, podle našeho požadavku. Pokoj byl v perfektním stavu. Nábytek neotlučený, skříní a šuplíků dostatek.
SlužbyPersonál se choval slušně a přívětivě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 607 € za os.
Slavomír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Martina Malá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka v Bulharsku vo Svetom Vlase sa nám páčila,je to pekné,kľudné mesto s celou sieťounových hotelov
Dovolenka v Bulharsku vo Svetom Vlase sa nám páčila,je to pekné,kľudné mesto s celou sieťounových hotelov
Pláž je 2-3min od hotela,more teplé, dobrý prístup do vody,veľmi príjemné prostredie.Je tam aj krásny prístav.Odporúčame.
StravaMali sme len raňajky,formou švédskych stolov.Pestré,vždy si bolo z čoho vybrať.Na obed ponúkajú menu 3 jedlá a 3 polievky,snažia sa preložiť jedálny lístok aj do slovenčiny
UbytovanieUbytovanie bolo super, je to príjemný rodinný hotel,majitelia sú ústretový.Izba bola pekná,priestranná, čistučká.
SlužbyHotel je neďaleko mora, asi 150m,v tichej ulici,pekné prostredie.Je vhodný aj pre rodiny s deťmi.Aj v budúcnosti sa radi do tohoto hotela vrátime,za nás super.
Anna Ż.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Nejlepší hotel, ve kterém jsem za posledních 10 let bydlel
Nejlepší hotel, ve kterém jsem za posledních 10 let bydlel
Pláž je malá, ale čistá a klidná, blízko hotelu a je určena výhradně pro hosty. K dispozici jsou čistá a pohodlná lehátka, slunečníky a stoly.
StravaObrovský výběr k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. K dispozici jsou všechny druhy jídel: dietní, pro miminka a děti, veganské, vegetariánské a masové. Špičkové dezerty a dorty. Místní maso a mléčné výrobky. Všechno je vynikající! Lednička na pokoji s nápoji v ceně (pivo, cola, fanta, voda).
UbytovaniePohodlný, útulný pokoj. Ložní prádlo se mění každé tři dny. Rychlý denní úklid. K dispozici jsou toaletní potřeby, ručníky, župany a pantofle. Balkon s moskytiérou. Zatemňovací závěsy.
SlužbyRecepce byla špičková. Hotel si skutečně zaslouží 5 hvězdiček. Každý požadavek byl splněn. Většina dodatečných požadavků byla zahrnuta v ceně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Grzegorz J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Naše dovolená ve Voya Beach Resort v Bulharsku byla prostě perfektní! Všechno se nám na něm moc líbilo a hotel zcela splnil naše očekávání. Je to moderní, čisté a perfektně organizované zařízení a rádi se do něj v budoucnu vrátíme. Vřele ho doporučujeme každému, kdo sní o bezstarostné a příjemné dovolené.
Naše dovolená ve Voya Beach Resort v Bulharsku byla prostě perfektní! Všechno se nám na něm moc líbilo a hotel zcela splnil naše očekávání. Je to moderní, čisté a perfektně organizované zařízení a rádi se do něj v budoucnu vrátíme. Vřele ho doporučujeme každému, kdo sní o bezstarostné a příjemné dovolené.
Další obrovskou výhodou je poloha hotelu v blízkosti pláže. Pláž byla čistá, dobře udržovaná a velmi dobře dostupná, což umožňovalo pohodlný odpočinek u moře v kteroukoli denní dobu.
StravaJídlo bylo prostě vynikající, rozmanité a vždy čerstvé. Široký výběr pokrmů proměnil každé jídlo v opravdový požitek a dokázal potěšit i ty nejnáročnější jazýčky. Vynikající kuchyně rozhodně umocnila kvalitu celé naší dovolené.
UbytovanieUbytování bylo špičkové. Pokoj na nás udělal velký dojem – byl moderní, prostorný, velmi čistý a pohodlně zařízený. Díky každodenní péči o čistotu byl ideálním místem k odpočinku po náročném dni.
SlužbySlužby hotelu hodnotíme nejvyšším hodnocením. Především personál byl neuvěřitelně ochotný, profesionální a vždy usměvavý. Skutečným hitem byla bazénová část a vynikající aquapark se skluzavkami, které nám poskytly spoustu zábavy a potěšení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 004 € za os.
Eva N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Celkový dojem bol skvelý , hotel naozaj čistý. Recepcia a všetci zamestnanci milý a ústretový ku všetkým požiadavkám. Pláž čistá a pekná. Hotelové vážený super. Čisté a teplé.
Celkový dojem bol skvelý , hotel naozaj čistý. Recepcia a všetci zamestnanci milý a ústretový ku všetkým požiadavkám. Pláž čistá a pekná. Hotelové vážený super. Čisté a teplé.
Hotel hneď na pláži. Pláž bola udržiavaná. Chýbali ale lehátka a slnečníky na pláži. Nejak nam to nevadilo lebo veci sme nechali pri hotely ktorý bol od pláže 30 metrov
StravaStrava bola chutná , dostatok zeleniny aj ovocia.
UbytovanieIzba bola priestranná , boli sme dvaja dospelí a dve deti. Malú sme manželskú posteľ a dve ďalšie samostatné postele pre deti . Neustále menené uteráky, čistotu udržiavali pani upratovačky.
SlužbyHotel bol skvelý , veľky. Personál pomáhal so všetkým.
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Hotel celkově perfektní
Hotel celkově perfektní
Lehátka byla u bazénu, a odtud krátký sestup do moře,
StravaStrava rozmanitá, mám celiakii, každé ráno jsem dostala chléb, při každém jídle mi servírka ukázala co mohu a co ne.
UbytovaniePokoj pěkný, denně výměna ručníků, 1x i prostěradlo
SlužbyVše bylo dostupné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 434 € za os.
Richard B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Gabriela V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je v naprosto krásném prostředí, uzavřený živým plotem. Hned naproti supermarket. Pokoje krásné, dostačující, malý problém se zapáchajícím odpadem v koupelně. Jídlo v restauraci nás vůbec nenadchlo, pokaždé bylo to samé jen změna přípravy masa, předkrmy pořád to samé... příště bychom si vařili i samy. Jinak pláže a okolí nádherné, v klidném prostředí.
Hotel je v naprosto krásném prostředí, uzavřený živým plotem. Hned naproti supermarket. Pokoje krásné, dostačující, malý problém se zapáchajícím odpadem v koupelně. Jídlo v restauraci nás vůbec nenadchlo, pokaždé bylo to samé jen změna přípravy masa, předkrmy pořád to samé... příště bychom si vařili i samy. Jinak pláže a okolí nádherné, v klidném prostředí.
Přístupnost k pláži byla parádní, 500m od hotelu. Byla čistá, krásná. Vždy jsme si našli místečko na ležení.
StravaStrava nás hodně zklamala. Jídlo bylo pořád stejné, hlavně předkrmy a k večeři byly pořád jen bramborové hranolky a maso pokaždé na jiný způsob. Chybělo nám také ovoce, vždy byla jen zelenin. Jedine co nám opravdu chutnalo byly jejich bagety nebo chleba.
UbytovanieVýbava pokoje byla parádní. Nechybělo nádobí, sušák a i klimatizace . Každý den paní uklízečka vytřela podlahu. V 7 patře byl krasny výhled na moře.
SlužbyPaní uklízečka každý den v pokoji zametla a vytrela podlahu, ustlala postele.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 296 € za os.
Wojciech K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Pěkný, komorní hotel. Malý počet hostů a velmi přátelská obsluha.
Pěkný, komorní hotel. Malý počet hostů a velmi přátelská obsluha.
Na pláž se musíte trochu projít, ale není to velký problém. Pláž je písčitá a má pozvolný vstup do moře.
StravaTrochu monotónní, ale je dietní a s hromadou zeleniny :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ewa M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Velmi dobrá atmosféra, lidé byli velmi milí a ochotní. Strávili jsme tam sedm dní (čtyři z nás). Byli jsme mile překvapeni a vřele doporučujeme.
Velmi dobrá atmosféra, lidé byli velmi milí a ochotní. Strávili jsme tam sedm dní (čtyři z nás). Byli jsme mile překvapeni a vřele doporučujeme.
Písečné pláže jsou od hotelu vzdálené 10 minut chůze. Nejlepší pláže se však nacházejí v přístavu (30 minut chůze) nebo na Slunečném pobřeží (autobusy č. 5 a 8, 10 minut).
StravaSnídaně formou bufetu je vynikající a pestrá. Každý si našel něco pro sebe. Restaurace nabízí lahodné večeře za rozumné ceny, dokonce levnější než mimo hotel.
UbytovanieKvalita ubytování, jak je inzerováno, je tříhvězdičková. Pokoje jsou prostorné a čisté.
SlužbyPokoje se pravidelně uklízejí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 316 € za os.
MAREK N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Velmi pěkně situovaný hotel, velký, ale nevidíte žádné lidi.
Velmi pěkně situovaný hotel, velký, ale nevidíte žádné lidi.
Pěkná pláž, žádné davy, dobrý přístup - výtah.
StravaChutné a vydatné. Bohužel, káva je hrozná.
UbytovaniePostel by mohla být pohodlnější, ale celkově v pořádku
SlužbyŽádné stížnosti. Hotel by se hodil k malé modernizaci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nikoleta R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Při rezervaci zájezdu jsem požadoval dvě oddělené ložnice, ale bohužel jsem dostal jeden pokoj s kuchyňským koutem. Výhled měl být na bazén nebo do zahrady, ale bohužel jsem měl výhled do ulice a balkon byl tak malý, že se na něm mohla ubytovat jen jedna osoba.
Při rezervaci zájezdu jsem požadoval dvě oddělené ložnice, ale bohužel jsem dostal jeden pokoj s kuchyňským koutem. Výhled měl být na bazén nebo do zahrady, ale bohužel jsem měl výhled do ulice a balkon byl tak malý, že se na něm mohla ubytovat jen jedna osoba.
Pláž je velmi blízko, také bez jakýchkoli výhrad.
StravaVyužili jsme možnost pouze snídaně a nemáme žádné stížnosti.
UbytovanieMěli jsme manželskou postel a něco jako přistýlku - o něco lepší rozkládací postel. Bohužel pro dospělého na ní nebylo moc pohodlné spát.
SlužbyHolet má celkově velmi pěknou polohu, rád bych dodal, že jsme se opět rozhodli relaxovat v Rajské zahradě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 355 € za os.
Barbora H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Hotel krásný, přístup na pláž přímo z hotelu, bazény i pro nejmenší. Jídla dost a velký výběr. Jeli jsme s dětmi 6 a 8 let a byli jsme spokojení.
Hotel krásný, přístup na pláž přímo z hotelu, bazény i pro nejmenší. Jídla dost a velký výběr. Jeli jsme s dětmi 6 a 8 let a byli jsme spokojení.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Za ty peníze nestojí. Opravdu to není 4*
Za ty peníze nestojí. Opravdu to není 4*
Plaz prima písečná, drahá lehátka před hotelem, ale lze zůstat na terase hotelu.
Při vlnách plavčík nepustí do vody neboť tam je silný boční proud.
Strava byla fajn, ale žádné jídlo nebylo teple. I nove přinesené maso a přílohy byly studené. Krevety a mušle studené a zcela bez chuti - mrhání výbornými surovinami.
V jídelně stále chyběly talíře, příbory, hrnečky a sklenice. Místo nich tam byly kelímky. Když o ně člověk požádal, obsluha posléze otráveně přinesla.
Opravdu ne 4* Sluzby.
Měli jsme mít apartmán s kuch. koutem, obývákem a 2 loznicema 90m2.
Dostali jsme nově zrekonstruovaný apartmán cca 70m2, krásný design, velký obývák, 3 televize, ale…!!! Jedna ložnice v pořádku, druhá sice designova (ale to je na nic), 10m2 bez okna, bez možnosti větrat, bez klimatizace!!! Skříň u vstupních dveří apartmánu. V ložnici moderní různorodé osvětlení včetně fotobuňky na nočním stolku, která rozsvítila světlo pod stolkem. Neslo to vypnout a při každém pohybu NA posteli se rozsvítilo! V obýváku rozkládací gauč, ale klimatizace se po pár hodinách provozu rozdrncela tak, že se musela vypnout.
Na pohled krásné, ale zcela nepraktické architektonické řešeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 586 € za os.
Paweł J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Chladný.
Chladný.
Super.
UbytovanieOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Branislav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Cena zodpovedala kvalite...Vsetko z kopca,alebo do kopca.Doprava na Slnečné alebo Nessebar katastrofa,bulhari uz turistov nemusia,podrazdeni, arogantní...
Cena zodpovedala kvalite...Vsetko z kopca,alebo do kopca.Doprava na Slnečné alebo Nessebar katastrofa,bulhari uz turistov nemusia,podrazdeni, arogantní...
Pláže malé, podľa mňa pre množstvo hotelov nepostačujúce... Nevýhodou tejto lokality je cesta k pláži dole kopcom,od mora pekne do kopca...
StravaJedlo skromné,ale veľmi chutné... úplne postačilo
UbytovanieUbytovanie štandardné, čo ma zaskočilo,ani raz nám nevymenili uteráky,wifi na izbe nebolo...
SlužbyBežný štandard
od 299 € za os.
Marek N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Ľútosť za zaplatené peniaze v takom hoteli. Strava, upratovanie, služby nezodpovedajú popisom v letákoch.
Ľútosť za zaplatené peniaze v takom hoteli. Strava, upratovanie, služby nezodpovedajú popisom v letákoch.
Bez výhrad. Blízko s bufetom (dostupné chladené nápoje a drinky aj jedlo). Toalety len TOY-TOY. Chýba sprcha.
Dostupné vodné atrakcie.
Jedlo nám bolo servírované chladné a niekedy úplne studené. Kuchár, ktorý má pri pulte ohrievať špagety, tam nie je vždy, nemohli sme mať teplé, prehriate špagety. K hlavnému jedlu nie je príloha, ak za prílohu nepočítame lečo alebo rizoto (2x bola zemiaková kaša). Pizza a grilovaná zelenina sú permanentne studené. Stravovanie na terase je menej príjemné, stoličky sú posiate trusom vtákov, múriky oddeľujúce stravovacie stoly sú od hliny z polievania kvetov v kvetináčoch, od trusu od vtákov a pavučiny. Na podlahe pri nohách stolov je nesmierne množstvo špiny. Stoly rámujú nepravidelne, umývajú ich nepravidelne a zľahka – vidieť šmuhy po handre na skle stola. Voda v toalete v reštaurácii tečie iba studená.
V reštaurácii v bare po večeri mi nechceli naliať drink s odôvodnením, že dopadnem ako poľská turistka, ktorá sa v ten deň opila.
V popise vášho zájazdu je uvedené „Ponúkané druhy stravovania: All inclusive - káva a koláč (15:00 -17:00). občerstvenie (15:00 - 17:00)“ no v daných časoch je reštaurácia zatvorená a služba je nedostupná (ak nepočítame pizzu z obeda a zopár koláčikov z obeda.
v chladničke pri reštaurácii).
Izba 132 je pre invalidov. Kúpeľňa nezodpovedá štandardu hotela. Nie je tam sprchovací kút (bol v popise zájazdu zo dňa 31.01.2025) ani inak oddelená sprchovacia časť od kúpeľne. Sprchovanie sa realizuje v otvorenom priestore kúpeľne. Odtokové guličky na podlahe sú málo funkčné a voda po osprchovaní zostáva dlho rozliata v celej kúpeľni. Páka pre invalidov v umývadle je skorodovaná, silikón okolo umývadla zažltnutý.
Vymieňané posteľné obliečky, plachta a uteráky sú nedopraté. 21.07.2025 ustlali posteľnú plachtu, ktorá bola od červenej farby (možno krvi) a pošpinila nohavice, v ktorých spal Dávid.
Ja a moja manželka Martina sme ubytovaní v izbe 129. Vstupné dvere sa ťažko zatvárajú. Po upratovaní sa 3-krát stalo, že sme prišli na izbu a vstupné dvere boli pootvorené (nezamknuté, nezavreté). Tak sa stalo aj 21.07.2025, keď sme sa vrátili z celodenného výletu.
Uoratovanie izby 129
Na obidvoch stranách balkónového okna v izbe je od nástupu na dovolenku opadaná biela farba
alebo omietka. Za rozkladacou sedačkou sme našli sladkosti, zrejme po predchádzajúcich
ubytovaných. Balkón používame len na sušenie osušiek z pláže, lebo stolík a stoličky sú
neumyté, neutreté od trusu vtákov od nástupu na dovolenku. V izbe nie je odpadkový kôš.
V kúpeľni je špina za dverami a spadnuté hygienické vrecúško za dverami od prvého dňa. Vaňa
a umývadlo je neumývaná.
Od 14.07.2025 do 20.07.2025 nám neboli menené uteráky a osušky ani na izbe 132, ani na izbe
129.
Klimatizácia nastavená na 24 stupňov bez možnosti zmeny teploty.
Uoratovanie izby 129
Na obidvoch stranách balkónového okna v izbe je od nástupu na dovolenku opadaná biela farba alebo omietka. Za rozkladacou sedačkou sme našli sladkosti, zrejme po predchádzajúcich ubytovaných. Balkón používame len na sušenie osušiek z pláže, lebo stolík a stoličky sú neumyté, neutreté od trusu vtákov od nástupu na dovolenku. V izbe nie je odpadkový kôš.
V kúpeľni je špina za dverami a spadnuté hygienické vrecúško za dverami od prvého dňa. Vaňa a umývadlo je neumývaná.
Od 14.07.2025 do 20.07.2025 nám neboli menené uteráky a osušky ani na izbe 132, ani na izbe 129.
Údržba areálu prebieha celý deň, čo je pre nás rušivé. Kosenie sa robí po raňajkách, polievanie trávy a kvetov tiež. Cez chodníky aj bar pri bazéne je bežne natiahnutá hadica na polievanie. Keď polievajú kvety pri bazéne, voda sa leje dole schodmi, schody sú mokré, šmykľavé, neoznačené.
Barman odchádza každý deň z baru okolo 10.00 hod a vracia sa okolo 10.20 hod.
Keď večer došlo v bare pivo, nebolo dostupné ani na druhý deň doobeda. To isté sa stalo v iný deň s alkoholom (vodka). Liate alkoholické nápoje sú horúce.
Podložky na ležadlách pri hotelovom bazéne nedezinfikujú ani neutierajú. Ráno sú mokré a od
piesku.
Zo športov, ktoré sú v popise vášho zájazdu, biliard je nedostupný, stolný tenis sa hrá v miestnosti rozmermi nezodpovedajúcej k tejto hre.
Mariola L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
S hotelem jsme byli nespokojeni a toto místo bychom si znovu nevybrali. Přestože je oblast klidná a blízko pláže a obchodů, hotel nesplnil naše očekávání. Jsem zděšen stavem bazénového vybavení. Nohy, ke kterým byly připevněny slunečníky, byly úplně zrezivělé. To platilo pro všechny slunečníky. To je nejen odrazující, ale i nebezpečné.
S hotelem jsme byli nespokojeni a toto místo bychom si znovu nevybrali. Přestože je oblast klidná a blízko pláže a obchodů, hotel nesplnil naše očekávání. Jsem zděšen stavem bazénového vybavení. Nohy, ke kterým byly připevněny slunečníky, byly úplně zrezivělé. To platilo pro všechny slunečníky. To je nejen odrazující, ale i nebezpečné.
Pláž je blízko, což je plus. Někdy je přeplněná, někdy ne.
StravaTohle bylo na hotelu to nejhorší. Jídlo bylo často nepoživatelné. Maso bylo zvenku přepečené a uvnitř syrové. Jídlo často vypadalo nechutně a chutnalo divně. Na večeři první den našeho pobytu máme jen hezké vzpomínky. Ostatní jídla byla velmi špatná nebo dokonce nepoživatelná. Výběr byl velmi omezený, jídlo bylo studené a personál restaurace se k hostům choval jako ke vzduchu. Pouze muž, který jídlo připravoval naživo (např. palačinky a hranolky), byl přátelský, povídal si s hosty a usmíval se. V důsledku toho jsem tam poslední dva dny večeřel poblíž toalety a můj jídelníček se skládal z banánů z obchodu (restaurace podávala pouze jeden druh ovoce na jídlo, např. švestky ráno, meloun k obědu a vodní meloun k večeři). Nápoje byly hrozné. Po dvou drincích byla chuť odpudivá a absolutně jsme se tam nechtěli vrátit. Tohle jsme od all inclusive nabídky neočekávali.
UbytovanieHotel byl v průměrném stavu. Recepce byla čistá, chodby relativně čisté, ale koberec měl četné tmavé skvrny nebo roztržení. Samotný pokoj vypadal, jako by byl na nějaké škole. Ložní prádlo bylo čisté, stejně jako toaleta. Nebyly tam žádné stopy prachu, ale závěsy byly vyloženě šedé a flekaté. Zábradlí balkonu bylo také rezavé. Z našeho pokoje bylo cítit cigarety – někdo před námi pravděpodobně kouřil na balkóně s otevřeným oknem.
SlužbyDámy chodily denně vyměnit ručníky, vynést odpadky a doplnit toaletní papír. Obvykle zaklepaly na dveře a chvíli čekaly, než je otevřely, pokud se nám je nepodařilo otevřít samy. Někdy ale dámy zaklepaly a téměř okamžitě vešly, což bylo nepříjemné. V hotelu chyběly cedule jako „nerušit“ nebo „prosím, ukliďte“, což by mělo být standardem. Když jsme se zeptali na přístup do posilovny, bylo nám sděleno, že je sezónně zavřená. Na otázku „proč?“ jsme slyšeli mumlání „protože je zavřená“. Pouze jedna recepční byla přátelská a mluvila dobře anglicky. Ostatní se kontaktu s hosty vyhýbaly a pokud to bylo nutné, tak to dělaly velmi neochotně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 468 € za os.
Ľubica D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Hotel zodpovedal cene, prijemne prostredia, maly, utulny. Personal prijemny. Plaz pekna, more ciste a teple
Hotel zodpovedal cene, prijemne prostredia, maly, utulny. Personal prijemny. Plaz pekna, more ciste a teple
Plaz bola sice dost daleko ale nebola preplnena, more ciste a dalo sa aj obcerstvit
StravaZo stravou v Bulharsku sme velmi spokojny, navstevujeme tuto krajinu kazdy rok a velmi nam chutia ich jedla.
UbytovanieRodinny hotel, cisty, prijemny personal
SlužbyPrijemne tiche a ciste prostredie. Nic narocne, stacilo nam to
od 290 € za os.
Robert Paweł M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Pláž je vzdálená asi 300 metrů, snadno dostupná, klidné okolí.
StravaJediné, co si v hotelu můžete dát, je sendvič k snídani, nic jiného. I přes plnou penzi, tedy 3 jídla, jsme jedli ve městě.
UbytovanieNejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
SlužbySlužeb jsme nevyužili, protože hotel kromě bazénu nic nenabízel. Wifi nefunguje všude.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Špatné jídlo, jinak ok
Špatné jídlo, jinak ok
Helena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrý hotel pro nenáročného klienta. (Recenze psána v 08/2022).
Dobrý hotel pro nenáročného klienta. (Recenze psána v 08/2022).
Běžná pláž, recenzí k ní nepochybně najdete dost. Byli jsme zde v srpnu, většinou byly ve vodě zeléné chaluhy v akceptovatelném množství, občas byly ve vrstvě u břehu nebo utopené u dna. Šnorchlaři i sběrači si také mohou přijít na své - kamenité výběžky a kamenité dno směrem k maríně poskutuje hodně života jak k jídlu (krevetky, škeble) tak i ke sběru (škeble, mušle). I krabi jako talíř se tam najdou.....
Nemohu potvrdit velmi negativní recenze z minulosti ohledně smradu a kanalizace: v době našeho pobytu v podstatě nepršelo takže nemohu říci, co do moře přitéká z trub (předpokládám dešťová voda z ulice), ale pokud někdo popisoval klasický domovní odpad vtékající do moře, tak jsem přesvědčen, že se muselo jednat o nestandardní stav a havárii kanalizačního řádu. Osobně si nedovedu představit, že by byl domovní odpad vypouštěn do moře. Pravdou je, že když jsem byl u maríny tak tam z truby něco vytékalo a ne úplně vábně to vonělo, ale osobně bych se toho nebál.
Snídaně jednoduchá a obměňovaná minimálně (např. vajíčka se střídala smažená a "volská oka"), ale fakt je, že vajíčka byla dělaná dobře (nebyla vysušená) a uzenina byla poměrně kvalitní. Zelenina vždy okurka+ rajče, za mne stačilo. Postmixové sladké ***** se naštěstí nekonaly. Pro nenáročného strávníka dostatečná volba. Večeře ani jiné jídlo jsme v hotelu neměli/nezkusili.
Ceny letos v Bulharsku na pobřeží abnornálně vysoké, a to i v místních pouličních jídelnách.
Pokoj nebyl vyloženě špatný, ale rozpadlý polofunkční nábytek, mezery v plouvoucí podla apod. nepoteší. Jakoby tam chyběla lidská ruka, která by to průběžně opravovala. Není možný koupit levný šuplatový nábytek s kolejničkami a když se to rozpadne to neopravit/neupravit. Nejsme nároční, takže nám to dobrou náladu neubralo. V našem pokoji byly dvě místnosti s klimatizací pouze v jedné (v těch vedrech z jedné místnosti druhou neuchladíte pokud v obou místnostech spí lidé). Náš pokoj byl v budově A v posledním čtvrtém patře, což nakonec bylo docela fajn (dole na ulici vedro a vzduch se nehnul, nahoře většinou svěží větřík). Do pokoje se šlo výtahem do 3p. a poté po schodech - vtip je v tom že výtah může až do 4 patra, kde vyjdete na soukromou terasu, která je společná pro více pokojů. Zda je to plus nebo mínus nechám na vás.
Hotel jako takový je v podstatě přímo u pláže a mezi budovami má venkovní jídelnu a bazén, vcelku fajn tam posedět v ranním stínu.
Krom ubytování jsme v podstatě žádnou službu hotelu nevyužili. Recepční byly komunikativní a - co mě velmi překvapilo - nemusel jsem používat ruštinu, všichni recepční uměli anglicky a nebojí se říci že velmi zdatně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lubica Fedorova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenkou som bola spokojna, hotel, prostredie zodpovedali cene
S dovolenkou som bola spokojna, hotel, prostredie zodpovedali cene
Pristup k plazi bol dobry, takmer na plazi, ale ra bola spinava, neupravovana
StravaStrava bola priemerna, ale davo sa stale nieco vybrat, urcite by som uvitala viac ovocia, cestivin
UbytovanieIzba bola priestranna, cista,
SlužbySluzby zodpivedali cene, lehatka na plazi, ktory patril hotelu len za peniaze