Tiva Del Mar Beach (Ex. Caesar Palace) Hodnotenie: 4/5
od 526 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 526 € za os.
od 258 € za os.
od 265 € za os.
od 286 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 60 hodnotení)
14. najlepšie hodnotený z 32 hotelov v Sveti Vlas
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená super, klidné místo nedaleko rušného centra...
Dovolená super, klidné místo nedaleko rušného centra...
Strava skvělá, i v okolních restauracích.
UbytovanieUbytování skvělé, čisto, uklizeno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Simona G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Výborne
Výborne
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Robert Paweł M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Pláž je vzdálená asi 300 metrů, snadno dostupná, klidné okolí.
StravaJediné, co si v hotelu můžete dát, je sendvič k snídani, nic jiného. I přes plnou penzi, tedy 3 jídla, jsme jedli ve městě.
UbytovanieNejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
SlužbySlužeb jsme nevyužili, protože hotel kromě bazénu nic nenabízel. Wifi nefunguje všude.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Špatné jídlo, jinak ok
Špatné jídlo, jinak ok
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Simona G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Výborne
Výborne
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
PETER Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
celkový dojem z dovolenky bol dobrý priamoúmerný jej cene jediné čo sa dá vytknúť je čistota lehátok vedla bazéna inak sme boli s priatelkou velmi spokojný je docela možné že v budúcnosti opäť vyhladáme tento hotel
celkový dojem z dovolenky bol dobrý priamoúmerný jej cene jediné čo sa dá vytknúť je čistota lehátok vedla bazéna inak sme boli s priatelkou velmi spokojný je docela možné že v budúcnosti opäť vyhladáme tento hotel
pláž bola čistá akurát troška viacej vzdialená ešte by to chcelo lepšie zvýrazniť cestu k nej lebo prvý krát sme trošku poblúdili ale cestou naspäť sme si ju už zapämätali
Stravastrava bola dobrá samozrejme inakšia kultúra ako u nás aj inakšie produkty jedine ak by tam bolo ešte viacej ovocia napríklad banán mandarinky či ananás alebo pomaranč prípadne melon alebo dyna to sa tam aj urodí ked som si to vedel kúpiť na trhu
Ubytovanieizba sice troška staromodne ale čisté a útulné inak spokojný s klímou aj chladničkou na izbe pre nás 10 bodov dá sa len podotknúť že sprchovacia hlavica bola prasknútá a sprchovala do bokov ále osprchovať sa snou dalo
Službysamozrejme spokojný vyšli nám v ústreti zo všetkými žiadostami nebol problém dorozumieť sa ruštinou či angličtinou
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moře, písek, balkánské speciality-to jsme chtěli
Moře, písek, balkánské speciality-to jsme chtěli
nádherná
Stravasnídaně - nevyhovující
Ubytovaniečisto, pohodlí, prostor
Službynevyužili jsme žádné; úklid pokoje - dostatečný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.