Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Hotel celkově perfektní
Hotel celkově perfektní
Lehátka byla u bazénu, a odtud krátký sestup do moře,
StravaStrava rozmanitá, mám celiakii, každé ráno jsem dostala chléb, při každém jídle mi servírka ukázala co mohu a co ne.
UbytovaniePokoj pěkný, denně výměna ručníků, 1x i prostěradlo
SlužbyVše bylo dostupné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)











