Blanka Obršliková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný hotel v pěkném klidném prostředí. Pokoje jsou sice malé, ale plně vyhovující. Celkově spokojenost.
Příjemný hotel v pěkném klidném prostředí. Pokoje jsou sice malé, ale plně vyhovující. Celkově spokojenost.
Výborné snídaně, velký výběr.
UbytovaniePříjemný hotel, nově zrekonstruované sociální zařízení na pokojích, denní výměna ručníků a úklid. Ochotný personál. Na pokoji k dispozici kávovar včetně kávových kapslí, fén, usb nabíječka na mobil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)



