od 466 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 196 255

Hotel, strava a iné informácie

Luxusný mestský hotel CARLTON je umiestnený v prekrásnej historickej budove priamo na svetoznámej Royal Mile v prestížnom historickom centre Edinburgu. Stačí len výjsť z hotela a môžete sa prechádzať po slávnej Royal Mile, ktorá spája hrad a kráľovský palác, a je plná ďalších pamiatok, atrakcií, obchodíkov a príjemných reštaurácií, barov a kaviarní. Neďaleká Princess street je plná obchodov a nákupných možností. Pozdľž nej sa tiahne nádherný park, kde je možné sa prechádzať a príjemne si oddýchnuť. Ďalší príjemný park Calton Hill je asi 15 minút od hotela. Nájdete tam viacero pamätníkov, vrátane toho Národného, hvezdáreň a keďže je situovaný na kopci, ponúka Vám prekrásny výhľad tak na celý Edinburg ako aj na Severné more. Obľúbeným cieľom je aj Artušovo sedlo - mohutný kopec vypínajúci sa nad Edinburgom. Z hotela treba ísť po Royal Mile dolu až k parlamentu a kráľovskému palácu Holyrood. Výstup na Artušovo sedlo s prekrásnymi výhliadkami začína práve tam. Asi 15 minút od hotela po Royal Mile smerom hore je hrad, whisky experience a mnohé iné zujímavosti mesta. No a pokiaľ zatúžite vybrať sa za mesto, či už k Rosslynskej kaplnke, alebo na rôzne iné výlety po Škótsku, nech sa páči, radi Vám poradíme, pomôžeme. K dispozícii sú aj organizované sprevádzané výlety (v anglickom jazyku).

Letecká doprava

Prelet je vždy PRIAMY bez medzipristátí. S našou CK máte na prelet vždy zabezpečené aj miestenky tak, aby ste aj tam aj späť sedeli spolu vedľa seba. Konkrétne časy preletov budú známe v pokynoch na cestu cca 10 dní pred zájazdom.

Doplňujúce informácie

Strava sa podáva priamo v budove hotela. Poloha hotela je vhodná aj pre starších klientov alebo tých, ktorí majú drobné problémy s chodením. Nachádza sa priamo v centre a všetky najvýznamnejšie pamiatky a atrakcie sú v pohodovej pešej dostupnosti od hotela.

LOCH NESS a VYSOČINA - celodenný výlet za príplatok

Celodenný výlet Loch Ness a Škótska Vysočina je k dispozícii za príplatok. Výlet je celodenný, s odchodom skoro ráno po raňajkách a návratom až vo večerných hodinách. Celý deň strávite presunmi v modernom plneklimatizovanom autobuse, so zastávkami na prekrásnych miestach Škótskej Vysočiny. Súčasťou výletu je aj dlhšia zastávka pri jazere Loch Ness, možnosť prechádzky, alebo plavby loďou po jazere (Plavba po jazere závisí od počasia, a platí sa nad rámec ceny výletu a priamo na mieste v pokladni). Hlavné body výletu: GLEN COE, RANNOCH MOOR, LOCH NESS, URQUHART Castle, PITLOCHRY, a mnohé ďalšie krásy a zaujímavosti Škótskej Vysočiny. Kto sa zúčastní zažije a spozná, opísať sa to slovami nedá ... Ponúkaný výlet je jeden z najzaujímavejších a najkrásnejších aké sa z Edinburgu podnikajú a tvorí základ návštevy Škótska. UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO VÝLET JE SPREVÁDZANÝ V ANGLICKOM JAZYKU.

Cena nezahrňuje:

delegáta, program, vstupenky, výlety, program si klienti robia sami, poistenie na cesty a pobyt treba mať vlastné, mietnu MHD priamo medzi letiskom a hotelom, lístky sa kupujú na mieste

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Fitness áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 11 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December