Karolína V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Do tohoto hotelu jsme se vrátili už po druhé. Sice nás ze začátku překvapilo veliké zdražení ubytování, oproti loňskému roku, ale i přesto tento hotel patří mezi naše nejvíce oblíbené. Najdete zde úplně vše co si můžete od vysněné dovolené nechat zdát. Takže opět, stejně jako minulý rok, jsme si naši dovolenou naprosto užili. (Celkový počet lidí 8 a všichni stejného názoru: příští rok znovu :) ).
Do tohoto hotelu jsme se vrátili už po druhé. Sice nás ze začátku překvapilo veliké zdražení ubytování, oproti loňskému roku, ale i přesto tento hotel patří mezi naše nejvíce oblíbené. Najdete zde úplně vše co si můžete od vysněné dovolené nechat zdát. Takže opět, stejně jako minulý rok, jsme si naši dovolenou naprosto užili. (Celkový počet lidí 8 a všichni stejného názoru: příští rok znovu :) ).
Dle průzkumu okolí (procházka po celém pobřeží), pláž od hotelu patří mezi nejhezčí. Příjemný písek s drobnými oblázky, které leží pouze kousek u moře. Moře průhledné a čisté.
StravaBohatý výběr po celý den. Každý si vybere to své.
UbytovanieVšechno naprosto v pořádku. Denní úklid, čistota, vše naprosto funkční.
SlužbySpokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)















