Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Nádherný výlet. Na první pohled, když jsem uviděl hotel, jsem byl trochu vyděšený, protože vchod je přímo z ulice a není tam moc k vidění. Ale jakmile vstoupíte dovnitř, je to úžasné. Je tam všechno, co potřebujete. Upřímně řečeno, je velká šance, že se do Turecka brzy vrátím, a obzvlášť do tohoto hotelu.
Nádherný výlet. Na první pohled, když jsem uviděl hotel, jsem byl trochu vyděšený, protože vchod je přímo z ulice a není tam moc k vidění. Ale jakmile vstoupíte dovnitř, je to úžasné. Je tam všechno, co potřebujete. Upřímně řečeno, je velká šance, že se do Turecka brzy vrátím, a obzvlášť do tohoto hotelu.
Pláž je čistá a dobře udržovaná, k dispozici jsou lehátka a stín. Poblíž byl vždy přítomen zaměstnanec hotelu, který dohlížel na návštěvníky pláže. Pláž má navíc přístup k molu, kde se nachází jeden z barů, a z mola se dá také vstoupit přímo do moře.
StravaJídlo je velmi rozmanité, hodně turecké kuchyně, což je velké plus, protože si můžeme vyzkoušet regionální jídla - rozmanitost je tak velká, že jsem během celého pobytu neměl čas jíst dvakrát totéž.
UbytovanieUbytování bylo v pořádku, pokoj byl malý, ale popravdě, co víc si přát, když v pokoji trávíte jen tolik času, kolik času potřebujete na spaní? Pokoj byl denně uklízen a udržován v bezvadné čistotě. Denně byla na pokoj donášena voda zdarma – což je velké plus.
SlužbySlužby jsou špičkové, děje se toho spousta a animátoři se starají o to, abychom nezmeškali jedinou atrakci. Najde se tu něco pro mladé i staré. Večerní show jsme si moc užili – kdyby moderátor uměl víc anglicky než rusky, aby mu všichni rozuměli, bylo by to lepší – jen drobná nevýhoda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







