Byla to moje první dovolená v zahraničí a nečekala jsem, že bude tak fantastická – milovala jsem všechno. Hotel, okolí, pláž, výhledy… nádhera! Zarezervovali jsme si dva výlety od místního – do Zeleného kaňonu, jízdu v terénu a plavbu lodí podél pobřeží Alanye – úžasný zážitek s úchvatnými výhledy. Nikdy jsem neviděla tak azurovou a čistou vodu. Sedm dní na takový výlet rozhodně nestačí :)
PlážHotel měl vlastní přístup na pláž a pláž byla krásná. K dispozici bylo spousta lehátek. O lehátka se nevedly žádné bitky. Vždycky jsme měli místo. Krásné výhledy. Bylo tam spousta plážových atrakcí ke koupi.
StravaJídla byla pestrá. Na výběr byl široký výběr. Některá jídla se opakovala, ale každý den bylo i něco nového. Jídlo bylo vynikající. Každý si snadno našel něco, co mu chutnalo. Čerstvě vymačkané džusy, koláče, těstoviny, ryby, steaky, zelenina v různých formách – cokoli si vaše srdce přeje.
UbytovaniePokoj, ve kterém jsme bydleli, byl velký. Množství zrcadel ho dělalo ještě větším. Nejnutnější věci byly snadno dostupné. Pokoj byl denně uklízen a minibar byl doplňován. Koupelna byla pěkná. Z pokoje byl výhled na město Avsallar a hory. Jedinou drobnou nevýhodou bylo, že náš pokoj byl orientován do ulice, a když bylo okno otevřené (a bylo tak teplo, že se zavřeným nedalo spát), hluk z ulice nás často rušil ve spánku. S otevřeným oknem a zataženými závěsy jsme však mohli klidně spát.
SlužbyHotel byl nádherný – obrovský a úchvatný. Udělal na mě obrovský dojem. Bary, posezení s výhledem na moře a možnost jíst venku. Personál hotelu byl úžasný. Usměvaví, velmi ochotní a vždycky dokázali zahájit konverzaci a vytvořit velmi přátelskou atmosféru. A myslím tím všechny, od číšníků a kuchařů až po uklízečky. Úžasní lidé. Cítila jsem se tam velmi pohodlně. Jen jsem čekala víc atrakcí u bazénu, víc skluzavek – něco jako aquapark. Ale i přes všechno to bylo úžasné. Uvnitř byl krytý bazén, vířivka, sauna a posilovna. Večer byly představení pro děti a pak pro dospělé – bylo úchvatné se na ně dívat. Narazili jsme na halloweenskou párty – kde byl personál děsivý :) Měli krásně strašidelné kostýmy – opravdu rozproudili párty. Večer jste se mohli vydat do baru Red Rock, kde měli karaoke a diskotéku. Škoda, že byl tak krátký. Ale celkově je Granada jako hotel rozhodně 5+.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate